Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

Highlighted
Досвідчений

Re: Воля TV Start HD + 100 Это что РАЗВОД от ВОЛИ ?

@pugacz  написав (-ла):

Щойно передзвонила дівчина Юля, запропонувала залишити тариф TV Start HD + 100 ще на півроку, але вже не за 185 грн, а лише за 129.50.
Погодився... Задоволений 

Я дуже задоволений. Замовив собі цю акцію ще в листопаді; до 30 квітня 120 грн. Далі хочу перейти з травня в тариф Воля TV Super HD+100 Цікавить канал Дача на умовах постійного доступу.

Місто

Івано-Франківськ

Highlighted
Відслідковувач

Серьезно? Для смены тарифа у оператора интернета нужно приехать в офис? Из Воли второй раз так и не позвонили, тариф в онлайн кабинете до сих пор не вернули.

Зато сегодня звонили предлагали Киевстар интернет за 140 грн в месяц, с гарантией сохранения цены на два года - они явно больше заинтересованы в клиентах, и возможно зря я отказался.

Місто

Харків

Highlighted
Модератор

Рыбак Олег, добрый день!

Ранее ваш вопрос передавался в ответственный отдел, но, к сожалению, наши менеджеры не смогли дозвониться в течении нескольких дней.

Місто

Київ

Highlighted
Відслідковувач

О-па! Щойно зайшов у свій кабінет і ознайомився з чудовою новиною - виявляється, мій тариф зі 185 грн на місяць тихенько зріс "усього лиш" до 215 грн. Причому без жодної можливості обрати будь-який інший варіант. Це при тому, що я користуюся лише інтернетом, телевізійний кабель навіть не заведено до квартири...
Ну що ж - "Воля", вітаю, ти таки добилася свого, у понеділок буду домовлятися з Київстаром ...
Місто

Кривий Ріг

Highlighted
Розумник

@pugacz последнее изменение тарифов было 01.06.19, почти пол года назад, абсолютно всех уведомляли, в личном кабинете информация также была, почему для вас новость - не понимаю.

Highlighted
Відслідковувач

"последнее изменение тарифов было 01.06.19, почти пол года назад, абсолютно всех уведомляли, в личном кабинете информация также была" - навесні цього року після довгих телефонних перемовин з оператором мені була надана персональна знижка і я півроку платив 125 грн на місяць. Мабуть, тому ніякого повідомлення я не отримував.
Місто

Кривий Ріг