Впала Швидкість

Highlighted
Розумник

Re: Впала Швидкість

@Bugaga  написав (-ла):

@Snig  написав (-ла):

Малось на увазі іншого провайдера з аналогічним тарифом. На спідтестах видно якого саме.

Я на це не звернув увагу(

Якось маловато для Волі)
Головне питання, яка швидкість при прямому підключенні, бо як я розумію, то це швидкість по WiFi?

Какая разница, если было проверенно что сами устройства работают корректно?

Місто

Київ

Highlighted
Ентузіаст

@Евдоким  написав (-ла):

@Bugaga  написав (-ла):

@Snig  написав (-ла):

Малось на увазі іншого провайдера з аналогічним тарифом. На спідтестах видно якого саме.

Я на це не звернув увагу(

Якось маловато для Волі)
Головне питання, яка швидкість при прямому підключенні, бо як я розумію, то це швидкість по WiFi?

Какая разница, если было проверенно что сами устройства работают корректно?

Может вы чет с настройками намудрили? 

Місто

Київ

Ентузіаст

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Як завжди відмазки що користувач поганий. Я ще раз повторюю: настройки скинуті до дефолт в роутера.

Вставляю кабель Датагруп — видає 70-90, вставляю волю 5-7 не більше. ДНСи, ІР по підмережі все надається автоматично, я скинув на початку теми трейс по ньому видно шо і як йде. 

@qwest дядя, ви читали попередні пости, чи у вас задача просто кидатись рандомними лінками?

Місто

Луцьк

Highlighted
Магістр

Необходима помощь модератора, @Mikael @Oleg @Alexandra .

Абонент почти 5ть рабочих дней пытается выяснить причину проблемы. Долго еще будем наблюдать?

Как по мне, разбираться нужно с коммутатором и магистралью. 

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

Добрий день!

Snig, пропоную оформити виклик техніка для перевірки та усунення причин низької швидкості. 
Наразі заявку я можу оформити на 25.08.2019р., або на будь-який наступний день. Коли вам буде зручно? 
Виклик та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. Якщо несправність буде виявлено за межами квартири, виклик техніка коштуватиме 1грн. Детальніше в темі

Всім учасникам теми дякую за бажання допомогти у вирішенні питання. 

Highlighted
Старанний

Викликайте кого бажаєте, 25 підходить.

Місто

Луцьк

Highlighted
Магістр

Snig, виклик оформлено на 25.08.2019 з 15:00 до 20:00. Очікуйте, будь ласка, техніка вдома у вказаний період часу та відповідайте на дзвінки з невідомих номерів. Технік телефонуватиме на номер, який вказаний за договором як контактний. Якщо він змінився, повідомте актуальний номер мені у приватні повідомлення. 

Керувати заявками за договором зручно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки. 

Highlighted
Старанний

-

Місто

Луцьк