Втрати пакетів/розрив нету.

Старанний

Втрати пакетів/розрив нету.

Спойлер
C:\WINDOWS\system32>tracert www.steamcommunity.com

Tracing route to www.steamcommunity.com [23.7.199.243]
over a maximum of 30 hops:

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.0.1
2 1 ms 1 ms 1 ms ip.188.230.52.1.volia.net [188.230.52.1]
3 10 ms * 2 ms unknown.volia-lviv.com [77.120.32.224]
4 9 ms 9 ms 11 ms v902.TenGig3-3.diamond.volia.net [82.144.193.69]
5 12 ms 8 ms 8 ms be4495.rcr21.kbp01.atlas.cogentco.com [149.6.191.49]
6 27 ms 27 ms 28 ms be2679.ccr21.bts01.atlas.cogentco.com [130.117.48.93]
7 28 ms 28 ms 28 ms be2988.ccr21.vie01.atlas.cogentco.com [154.54.59.86]
8 * 31 ms 30 ms telia.vie01.atlas.cogentco.com [130.117.14.90]
9 28 ms 28 ms 28 ms akamai-ic-310694-win-b4.c.telia.net [80.239.192.250]
10 28 ms 31 ms 29 ms a23-7-199-243.deploy.static.akamaitechnologies.com [23.7.199.243]

Trace complete.

1 1 ms <1 ms <1 ms 192.168.0.1
2 15 ms 18 ms 19 ms ip.188.230.52.1.volia.net [188.230.52.1]
3 1 ms <1 ms 1 ms unknown.volia-lviv.com [77.120.32.224]
4 9 ms 16 ms 12 ms v902.TenGig3-3.diamond.volia.net [82.144.193.69]
5 11 ms 11 ms 9 ms be4495.rcr21.kbp01.atlas.cogentco.com [149.6.191.49]
6 * 31 ms 27 ms be2679.ccr21.bts01.atlas.cogentco.com [130.117.48.93]
7 28 ms 29 ms 28 ms be2988.ccr21.vie01.atlas.cogentco.com [154.54.59.86]
8 29 ms 47 ms 28 ms telia.vie01.atlas.cogentco.com [130.117.14.90]
9 28 ms 28 ms 29 ms akamai-ic-310694-win-b4.c.telia.net [80.239.192.250]
10 28 ms 31 ms 31 ms a23-7-199-243.deploy.static.akamaitechnologies.com [23.7.199.243]

Trace complete.

1 <1 ms <1 ms <1 ms 192.168.0.1
2 1 ms 1 ms <1 ms ip.188.230.52.1.volia.net [188.230.52.1]
3 * 14 ms 1 ms unknown.volia-lviv.com [77.120.32.224]
4 10 ms 9 ms 12 ms v902.TenGig3-3.diamond.volia.net [82.144.193.69]
5 9 ms 9 ms 9 ms be4495.rcr21.kbp01.atlas.cogentco.com [149.6.191.49]
6 27 ms 28 ms 35 ms be2679.ccr21.bts01.atlas.cogentco.com [130.117.48.93]
7 31 ms 27 ms 28 ms be2988.ccr21.vie01.atlas.cogentco.com [154.54.59.86]
8 29 ms 29 ms 28 ms telia.vie01.atlas.cogentco.com [130.117.14.90]
9 27 ms 27 ms * akamai-ic-310694-win-b4.c.telia.net [80.239.192.250]
10 27 ms 29 ms 29 ms a23-7-199-243.deploy.static.akamaitechnologies.com [23.7.199.243]

Trace complete.

Спостерігаються вечорами втрати пакетів на ваших серверах, м. Львів, вул Тичини 13, коли все вирішиться?

Місто

Львів

Відповідей: 64

Користувач

AndreyPopov написав:

Юрий_М написано:

3. "Отказ" оборудования  на узлах и чаще всего из-за "перегруза" и Вы абсолютно правы на счет приоритетов (ICMP).  

@Юрий_М вы согласны с тем ,что "гарантированная полоса пропускания" стоит несколько других денег, чем просто "до 100мбит/с". тем более гарантированная полос пропускания на все ресурсы стоит еще более других денег?
для этого во всех узлах сети должны стоять неблокируемые коммутаторы. что для Домашнего интернета непозволительная роскошь!

Конечно соглашусь, но ведь не о полосе пропускания говорили. :manwink:

Да, требовать от провайдера 100Мбит/с и 24/7 за 100 грн (образно), не стоило бы, но и провайдерам тоже стоит адекватно подходить к вопросу пропускной способности каналов (магистралей) и особенно важно соизмерять с количеством подключений (абонентов). 

Чисто теоретические рассуждения. Сеть построена 5-10 лет назад и рассчитывалась к примеру на 1000 абонов.  (оптика 10 Гбит\с) Но отдел продаж "на высоте" и привлек еще 2000 абонов, но про оборудование и увеличение емкости каналов связи "как то забы(и)ли". Вот и результат.  Как вечер - треш, "где моя скорость".  :manhappy:

Місто

Харків

Юрий_М написано:

Вот и результат.  Как вечер - треш, "где моя скорость".  

@Юрий_М это ждет неотвратимо всех провайдеров, когда провайдер наберет достаточное количество абонентов.

потому что инвестирование в инфраструктуру обходится очень и очень недешево.

а тратиться на это с "прицелом на будущее" - никто не хочет.

вспомним Peeople.NET -  который 10 лет назад был самым быстрым мобильным провайдером.
вспомним Укртелеком и Vega (Optima  в Днепре), которые 15 лет предлагали самый быстрый Интернет 128к (2 канала ISDN). где они сейчас? и окупилась ли их вкложение в инфраструктуру?

надо просто один раз оказаться с "другой стороны баррикады", чтобы произносить слова "а провайдер должен думать"

желание "подумать на перспективу" иногда влетает в такую копеечку, что потом только 10 лет рассчитываешься за это 😞

Місто

Днепр

Користувач

AndreyPopov написав:

надо просто один раз оказаться с "другой стороны баррикады", чтобы произносить слова "а провайдер должен думать"

Не хочу :manhappy:   А провайдер, если хочет надолго оставаться на рынке и быть лидером, об етом должен думать всегда.  :manhappy:

"Входить в чьё то положение" ? Зачем это нужно потребителю услуг, платящему за услуги деньги? 

Місто

Харків

Юрий_М написано:

А провайдер, если хочет надолго оставаться на рынке и быть лидером, об етом должен думать всегда.   

лидером можно быть по-разному. можно на 1-2 года, а можно на 10-15 лет.

мне вот очень импонирует стратегия Hewlett Packard - они особенно никогда не лидировали, н опри этом всегда занимают одно из лидирующих положений, при этом поглотили лидеров в свое время:
Compaq и 3Com

Місто

Днепр

Старанний

Результат на 1000 пакетів (десь хвилин 15). Проблеми на роутері та кабелі на вулиці до свіча повинні уже зразу виключатись, інакше б на свічі пакети би полізли в loss.

image.png

Місто

Львів

Представитель компании

444100259, дякую Вам. Інформацію передав до технічного підрозділу для ретельної перевірки. Враховуючи вихідні, відповідь скоріш за все буде з наступного тижня. Поки що чекаю на результат перевірки.

Місто

Київ

Користувач

VaKo написав:

444100259, дякую Вам. Інформацію передав до технічного підрозділу для ретельної перевірки. Враховуючи вихідні, відповідь скоріш за все буде з наступного тижня. Поки що чекаю на результат перевірки.

Додатково наголошу, що втрата пакетів спостерігається при запуску завантаження. Тобто без завантажень - втрати немає, при початку завантаження - зразу ситуація як на скрінах вище. Декілька тижнів тому (орієнтовно місяць назад) були перебої з інетом, в особистому кабінеті було повідомлення про аварійні роботи, підозрюю що проблема могла початись з цього випадку, можливо щось неправильно налаштували. Можливо це якось допоможе пришвидшити вирішення проблеми, бо мене це вже починає трафляти.

Місто

Львів

А какую загрузку вы запускаете? Как по мне так закономерно что есть потеря во время загрузки, чего либо. При том что у вас подключение через вайфай. Включите загрузку с торента и проверьте потерю, увеличится во много раз. Проверять нужно без загрузок - это факт. И тем более проверка должна быть при прямом подключении. А то что роутер теряет пакеты при активной закачке чего-то там... Это не показатель.

Місто

Вінниця

Користувач

Михалыч написав:

А какую загрузку вы запускаете? Как по мне так закономерно что есть потеря во время загрузки, чего либо. При том что у вас подключение через вайфай. Включите загрузку с торента и проверьте потерю, увеличится во много раз. Проверять нужно без загрузок - это факт. И тем более проверка должна быть при прямом подключении. А то что роутер теряет пакеты при активной закачке чего-то там... Это не показатель.

Результат пошуку зображень за запитом "facepalm"

Місто

Львів

Старанний

апну тему, уже вівторок вечір.

Місто

Львів

444100259, дякую. 

Глобально в Вашому районі проблем не спостерігається. Комутатор пінгується без втрат, помилок на портах немає і аналіз подій за останні декілька днів не показав відхилень взагалі. Також при пінгу Вашого обладнання втрат помічено не було.  Завтра за Вашою адресою буде перевірено наявність втрат безпосередньо з порта обладнання, до якого підключено Ваш кабель. 

Користувач

Alisa написав:

444100259, дякую. 

Глобально в Вашому районі проблем не спостерігається. Комутатор пінгується без втрат, помилок на портах немає і аналіз подій за останні декілька днів не показав відхилень взагалі. Також при пінгу Вашого обладнання втрат помічено не було.  Завтра за Вашою адресою буде перевірено наявність втрат безпосередньо з порта обладнання, до якого підключено Ваш кабель. 

Це хороші новини, чекаєм завтра. Будь-ласка, додатково повідомте спеціалістів, які будуть наверху з обладнанням,що потрібно запустити завантаження дуже бажано з іноземних ресурсів (для того щоб побачити низьку швидкість завантаження), або хоча би з ресурсів поближче (в межах України), і під час цього заміряти пінги/трейсроути і т.д. Бо "просто так", без запуску завантажень, нічого видно не буде. Спідтест не рахується, то таке.

Місто

Львів

Старанний

На жаль не було часу, щоб відповісти. На данний момент проблема все ще актуальна, ніяких змін немає. Нагадую, що при завантаженні, я отримую лише 40-50 мбіт/с зі своїх 100 згідно тарифного плану. В середу, 6 грудня, до апаратури на горі приходив технік. Сказав, що бачив пінги на портах дуже високого значення, порядка до 40 мс. Переключив мене на інший порт, з 19 на 17 (здається). Це не дало ніякого ефекту. Я запропонував техніку спробувати щось закачати напряму з комутатора великого об'єму. Технік сказав, що "є багато викликів, та немає часу". Після цього я закликав його на пару хвилин додому, показав йому реальну швидкість закачки, замість 10.5-11мбайт/с я отримував порядка 5.0-5.5 мбайт/с. Також під час завантаження, я прогнав йому WinMTR та показав в режимі реального часу, як виглядає втрата пакетів. Як і на попередніх скрінах, втрата пакетів спостерігалась на наступному хопі після комутатора на горищі. Технік сказав, що не розуміє чому така ситуація, та й ніби по районі скарг немає, сказав, що можливо проблема в комутаторі (комутатор в липні-серпні цього року ставили новий).

Які ідеї по вирішенню проблеми ? Чому всі забивають болт ?

Місто

Львів

444100259, чому Ви перевіряєте швидкість при значному самостійному завантажені каналу? Адже компанія надає сигнал за Вашим договором на швидкості до 100Мбіт/с при прямому з'єднанні. Швидкість через wi-fi залежить від багатьох факторів, що впливають на безпровідний сигнал.

Ознайомтесь, будь ласка, з рекомендаціями з тестування швидкості на порталі https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/za-dopomogoyu-yakih-testovih-saitiv-mozhna-vimiryuvati-shvi...

А також з темами порталу: 

https://my.volia.com/kiev/uk/faq/category/internet?c=nalashtuvannya-internetu-bez-wi-fi  та 

https://my.volia.com/kiev/uk/faq/category/internet?c=pitannya-po-wi-fi 

Користувач

Alisa написав:

444100259, чому Ви перевіряєте швидкість при значному самостійному завантажені каналу? Адже компанія надає сигнал за Вашим договором на швидкості до 100Мбіт/с при прямому з'єднанні. Швидкість через wi-fi залежить від багатьох факторів, що впливають на безпровідний сигнал.

Ознайомтесь, будь ласка, з рекомендаціями з тестування швидкості на порталі https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/za-dopomogoyu-yakih-testovih-saitiv-mozhna-vimiryuvati-shvi...

А також з темами порталу: 

https://my.volia.com/kiev/uk/faq/category/internet?c=nalashtuvannya-internetu-bez-wi-fi  та 

https://my.volia.com/kiev/uk/faq/category/internet?c=pitannya-po-wi-fi 

Я не використовую Wi-Fi з'єднання. Більше того, я кидав трейс узагалі без роутера, напряму. Ситуація там абсолютно аналогічна.

Продублюю результат напряму, без роутера. Мені на даний момент потрібно локалізувати проблему, але трейсроути вказують на проблему на вашій стороні, поки що. Та й технік мені казав, що пінги дуже великі на свічі, підозріло великі.

image.png

Місто

Львів

@444100259 давайте разделим проблему.

вы все упираете на то,что большой пинг и много потерь, когда канал загружен закачкой - и понять из ваших данных нет возможности, когда вы тестируете на свободном канале, а когда на загруженном.

то что увеличивается пинг и происходит потеря пакетов на загруженном канале - ну так так и должно быть.

вопрос в том, что если вы тянете торрентом - то показатель скорости и загрузки вообще не подпадает ни под какие критерии. потмоу что вы тянете у таких же пользователей как и вы, а какие у них параметры на отдачу стоят, как загружен их каналы и со скольких сидеров и каких вы тянете - никто точно не скажет.

Місто

Днепр

Старанний

Дякую за активність. Вбив півдня на тести і т.д., на данний момент ситуація така.

Інфу надаю з закачок з різних аплікух ігрових онлайн-магазинів, таких як стім і т.д.

Origin - 10.5-11.0 Мбайт/с стабільно.

Battle.net - 11.0 Мбайт/с стабільно.

Uplay - 11.0 Мбайт/с стабільно.

Steam - на протязі дня сильно стрибає швидкість, від 5.0 до 10.0 Мбайт/с. На момент написання цього поста, тримає 8.5-9.5 Мбайт/с

Torrent (rustorka/rutor) - абсолютно аналогічно, як і Steam.

Але є одне але, при запуску торента та Steam одночасно, швидкість ріжеться на торент і стім, причому сумарно отримую порядка тих же від 5.0 до 10.0 Мбайт/с. Тобто щось десь створює обмеження пропускної швидкості. Можливо справді, проблема на рівні магістралі, в сторону РФ (торент ру, ну і невідомо де находяться серваки стіма для країн СНД). Мені важко сказати. Які ідеї ?

Місто

Львів

Користувач

444100259 написав:

Дякую за активність. Вбив півдня на тести і т.д., на данний момент ситуація така.

Інфу надаю з закачок з різних аплікух ігрових онлайн-магазинів, таких як стім і т.д.

Origin - 10.5-11.0 Мбайт/с стабільно.

Battle.net - 11.0 Мбайт/с стабільно.

Uplay - 11.0 Мбайт/с стабільно.

Steam - на протязі дня сильно стрибає швидкість, від 5.0 до 10.0 Мбайт/с. На момент написання цього поста, тримає 8.5-9.5 Мбайт/с

Torrent (rustorka/rutor) - абсолютно аналогічно, як і Steam.

Але є одне але, при запуску торента та Steam одночасно, швидкість ріжеться на торент і стім, причому сумарно отримую порядка тих же від 5.0 до 10.0 Мбайт/с. Тобто щось десь створює обмеження пропускної швидкості. Можливо справді, проблема на рівні магістралі, в сторону РФ (торент ру, ну і невідомо де находяться серваки стіма для країн СНД). Мені важко сказати. Які ідеї ?

Дяк за працю :manhappy:  Глядячі на показники, Вам можуть і позаздрити. :manhappy: 

Я інколи користуюсь торентами і  прискачуванні примусово зменшую швидкість скачування до 4 Мбайт/с, щоб не заважало дивитись ТВ, хоча це і не дуже заважає :manhappy:  Скачати фільм за 5 хвилин - не цікаво :manvery-happy:

Я б Вам теж рекомендував обмежувати торент.

Місто

Харків

Користувач

Юрий_М написав:

Дяк за працю :manhappy:  Глядячі на показники, Вам можуть і позаздрити. :manhappy: 

Я інколи користуюсь торентами і  прискачуванні примусово зменшую швидкість скачування до 4 Мбайт/с, щоб не заважало дивитись ТВ, хоча це і не дуже заважає :manhappy:  Скачати фільм за 5 хвилин - не цікаво :manvery-happy:

Справа не в цьому, обмежувати, чи ні. На даний момент я нічого не закачую. Проблема в іншому. Раніше steam вижимав стабільно 11.0 мегабайт/с, та й торрент теж. Я не можу зрозуміти в чому проблема.

Місто

Львів

Користувач

444100259 написав:

Користувач

Юрий_М написав:

Справа не в цьому, обмежувати, чи ні. На даний момент я нічого не закачую. Проблема в іншому. Раніше steam вижимав стабільно 11.0 мегабайт/с, та й торрент теж. Я не можу зрозуміти в чому проблема.

Моє припущення, змінено і маршрут і  "обмежено" канал.  Згадуємо ситуацію з яндексом, коли вони оголосили про сплату за трафік (Юа-РФ). Також  згадаємо шкандаль з трафіком Крим-РФ через Україну і т.п. :manhappy: 

Думаю, що в маршрутизації  щось суттєво змінилось. 

Місто

Харків

Місто

Харків