Втрати пакетів/розрив нету.

Highlighted
Старанний

Re: Втрати пакетів/розрив нету.

Користувач

Юрий_М написав:

Дяк за працю :manhappy:  Глядячі на показники, Вам можуть і позаздрити. :manhappy: 

Я інколи користуюсь торентами і  прискачуванні примусово зменшую швидкість скачування до 4 Мбайт/с, щоб не заважало дивитись ТВ, хоча це і не дуже заважає :manhappy:  Скачати фільм за 5 хвилин - не цікаво :manvery-happy:

Я б Вам теж рекомендував обмежувати торент.

Справа не в цьому, обмежувати, чи ні. На даний момент я нічого не закачую. Проблема в іншому. Раніше steam вижимав стабільно 11.0 мегабайт/с, та й торрент теж. Я не можу зрозуміти в чому проблема.

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Користувач

444100259 написав:

Користувач

Юрий_М написав:

Дяк за працю :manhappy:  Глядячі на показники, Вам можуть і позаздрити. :manhappy: 

Я інколи користуюсь торентами і  прискачуванні примусово зменшую швидкість скачування до 4 Мбайт/с, щоб не заважало дивитись ТВ, хоча це і не дуже заважає :manhappy:  Скачати фільм за 5 хвилин - не цікаво :manvery-happy:

Я б Вам теж рекомендував обмежувати торент.

Справа не в цьому, обмежувати, чи ні. На даний момент я нічого не закачую. Проблема в іншому. Раніше steam вижимав стабільно 11.0 мегабайт/с, та й торрент теж. Я не можу зрозуміти в чому проблема.

Моє припущення, змінено і маршрут і  "обмежено" канал.  Згадуємо ситуацію з яндексом, коли вони оголосили про сплату за трафік (Юа-РФ). Також  згадаємо шкандаль з трафіком Крим-РФ через Україну і т.п. :manhappy: 

Думаю, що в маршрутизації  щось суттєво змінилось. 

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

Місто

Харків

Highlighted
Старанний

Я не знаю, чи хтось щось робив з сторони Волі, але ситуація трошки краще.

Місто

Львів

Highlighted
Старанний

пару тижнів назад не було інтернету усі вихідні, я так розумію, що швидше за все свіч здох, потім інтернет з'явився, сьогодні треба було щось собі скачати, вот я вирішив і потестити steam. Ось так і має працювати нормальне обладнання з тарифом в 100 мб/с. Це для тих диванних експертів, які стверджували що роутер гауно, кабелі подерті, стім не дає швидкості, і т.д.

зображення.png

Місто

Львів