Як прейти від Волі на іншого провайдера

Допитливий

Як прейти від Волі на іншого провайдера

Доброго дня. Відсутній інтернет уже 5 добу м. Хмельницький. Приходили у вівторок, сказали немає необхідного обладнаня, чекати до четверга. Вчора заявились майстри десь під 18:00, пошукали ключ від 3 секції на дах, потім від другої, а виявляється треба від першої. Пошук ключа від першої в них не увінчався успіхом і вони поспішно покинули користувачів на ще одну добу. Пошук ключа у мене зайняв приблизно 2-3 хв, постукав у перші двері на 10 поверсі і ключ знайшовся. Зателефонували майстрам, а вони трубки не піднімають. Так як я з ними перед цим говорив. Не проблема, зателефонував з іншого номеру. Відповіли, спробував домовитись за додаткову плату вирішити питання сьогодні, погодились. Через 40 хвилин ні їх нема, ні трубку не беруть.
Так ось, в додачу я ще ненароком купив OLL.TV в понеділок і 5 днів ним не користувався.

Тепер питання, як колективно змінити провейдера? Може компанія Воля надає послуги колективного відключення або комфортного переходу, щоб усім гуртом не ходити писати заяви на закриття договору?

Місто

Хмельницький

Відповідей: 11
Допитливий

Основна проблема колл цетру Волі - ніхто не хоче вирішити твою проблему, всі рази які я дзвонив мене переключали із однієї людини на іншу, я 5 разів називав номер договору, на кого він оформлений і чув приблизно одне і теж. 
8 хвилин чекав на лінії доки мене переключать на Хмельницький, там сказали що є проблема і її вирішують... уже 5 днів.. 

Місто

Хмельницький

Доброго дня, 380630298626.

На жаль, майстри компанії не змогли отримати доступ до першого під'їзду в Вашому будинку, що не дозволило нам провести необхідні роботи по відновленню сигналу. 
Просимо Вас посприяти в отриманні доступу до першого під'їзду.

Нажаль Ви не уважно прочитали або зовсім не прочитали мій пост. Ключ ще зі вчора у мене, я особисто телефонував майстрам і повідомляв про наявність ключа. 
Уже майже 11 а ремонтні роботи не почались, майстрів немає. Можете надати номер регіонального директора або менеджера. 
Я зачарджу мій Oll.TV сервіс за 5 днів простою, 5 днів без інтернету та сьогоднішній день, який я проводжу в очікування майстра, хоча о 9 годині мені сказали в тех. підтримці, що бригада уже виїхала. 

Місто

Хмельницький

380630298626, сьогодні питання має бути вирішено. 
Майстри технічної служби Вам зателефонують. 

Досвідчений

Тепер питання, як колективно змінити провейдера? Може компанія Воля надає послуги колективного відключення або комфортного переходу, щоб усім гуртом не ходити писати заяви на закриття договору?

Наскільки я знаю, для такого ніде нема, відключення індивідуальне.

Якщо майстри від Волі не змогли отримати доступ до обладнання, то ніхто Вам не дасть гарантії, що майстри від іншого провайдера зможуть отримати доступ до їхнього обладнання, щоб Вас підключити. Тому, в Ваших же інтересах буде, якщо Ви особисто максимально посприяєте в отриманні доступу майстрів до обладнання для ремонту.

Місто

Івано-Франківськ

@Serhii_Iv-IF-UA  написав (-ла):

Наскільки я знаю, для такого ніде нема, відключення індивідуальне.

Якщо майстри від Волі не змогли отримати доступ до обладнання, то ніхто Вам не дасть гарантії, що майстри від іншого провайдера зможуть отримати доступ до їхнього обладнання, щоб Вас підключити. Тому, в Ваших же інтересах буде, якщо Ви особисто максимально посприяєте в отриманні доступу майстрів до обладнання для ремонту.

На мою думку з таким рівнем надання послуг, ця послуга має бути. Ключ це не проблема, взагалі. Враховуючи те, що я сам його узяв і зателефонував майстру. 

12 година майстрів і досі нема

Місто

Хмельницький

14:00 майстра так і не було. Нажаль більше сидіти вдома і  чекати не можу. На цьому і завершиться моє користування послугами Волі. 
Надалі нікому не буду рекомендувати користуватись їх послугами і сам відмовляюсь. 5 діб майстер не може піднятись на дах і подивитись у чому проблема

Місто

Хмельницький

Шановний абоненте.  
Подача сигналу відновлена, будь ласка, перевірте доступ до інтернету.   

При необхідності перезавантажте Ваше обладнання. 

В нас майстри приходили (принаймні 2 рази бачила особисто), але інтернет відсутній 5 днів, колл-центр не знає, пропонує зачекати. Перед цим був Аербіт, все було ок. 

Місто

Львів

mar10, доброго дня. Стосовно виниклої ситуації відповіла  Вам в темі: 

https://club.volia.com/t5/Internet/Ne-rabotaet-internet/m-p/179075#M66011 

Дякую за розуміння.

і я Вам теж відповіла

Місто

Львів