Як відключитися від волі на карантині

Допитливий

Як відключитися від волі на карантині

Останнім часом Воля скотилася в незрозуміло що. За три дні відсутності інтернету не можу зв'язатися з жодним живим оператором для з'ясування ситуації. Як відключити послуги не чекаючи закінчення карантину і відкриття абонентських відділів?

Місто

Черкаси

Відповідей: 4
Унікальний

ну отделения работать начинают потихоньку

а насчет интернета - все ли плотно подключено? кабель целый по все длине? есть сообще ния в кабинете про аварию или работы по дому?

Місто

Київ

завтра спробую завітати в представництво. Так, все ціле. Зараз вже висить на сайті про технічні роботи. Однак: 1. Це вже третій день нема інтернету; 2. Додзвонитися в колцентр з номерів які вже "засвічені" на Волі не реально, автовідповідач. Єдиний спосіб додзвонитися лише з номеру який не пов'язаний з кабінетом. 3. Якість послуг поступово скочується в дно. Тому бачу тільки кардинальне вирішення проблем. Можливо хоч так Воля помітить проблему і налагодить мережу.

Місто

Черкаси

@1255695  ну обычно, если случилась авария в доме(районе), то чтобы абоненты не доставали непрерывными звонками и вопросами "а коли", телефоны из контактов вносятся во временный стоп-лист.

Місто

Днепр

Це прям шикарне вирішення ситуації) Особливо зараз коли більшість на дистанційній формі працює Пропада інтернет я не можу ні зайти в особистий кабінет, ні зателефонувати до оператора, зате можу послухати важливі поради в автовідповідача. Це як розігрівати курку в поломаній мікрохвильовці, курка не розігріється, але накатається знатно....

Місто

Черкаси