Якісна підтримка? Що це?

Highlighted
Старанний

Якісна підтримка? Що це?

Після грози у  Львові(левандівка) пропав інтернет. У відповідь на запитання про оформлення замовлення на виїзд техніка мене переадресовували у космос на протязі 4 викликів. А це по 15 хвилин дозвонювання і прослуховування дебільної музички.  Витративши 2 години!!!!! реального часу на спілкування з різними операторами мені все таки вдалося оформити заявку на 1 число з 15:00 - 20:00!!!!!! Я пів суботи провів вдома не виходячи з дому, очикуючи майстра. Це, ще добре, що був дощ.  Мені більше нема на, що витратити пів дня вихідного???

Але майстер НЕ ПРИЙШОВ! БЛ@@@@@ДЬ!!! Нормальна тех. підтримка, нічого не скажеш.

В понеділок буду мати п'ятий день без інтернету. За, що знімались гроші за всі п'ять днів? 

Нагадаю вам 6 пункт закону України про телекомунікації:

Стаття 40. Відповідальність операторів, провайдерів телекомунікацій

1. Оператор, провайдер телекомунікацій несе перед споживачами за ненадання або неналежне надання телекомунікаційних послуг таку майнову відповідальність:

6) у разі неусунення протягом однієї доби із зафіксованого моменту подання абонентом заявки щодо пошкодження телекомунікаційної мережі, яке унеможливило доступ споживача до послуги або знизило до неприпустимих значень показники якості телекомунікаційної послуги, абонентна плата за весь період пошкодження не нараховується, а оператор телекомунікацій у разі неусунення пошкодження протягом п'яти діб із зафіксованого моменту подання абонентом відповідної заявки сплачує споживачу штраф у розмірі 25 відсотків добової абонентної плати за кожну добу перевищення цього терміну, але не більше ніж за три місяці.

Місто

Львів

ВІДПОВІДЬ1
Highlighted
Магістр

Re: Якісна підтримка? Що це?

Доброго дня, Adecuate!

Дякуємо, що повідомили нам про ситуацію, що склалась. Вашу скаргу зареєстровано. За результатом її розгляду Вам зателефонує представник компанії.

Заявку за Вашою адресою перенесено на найближчий вільний день - 05.07.2017 з 09:00 до 15:00. Прошу очікувати майстра вдома та відповідати на дзвінки з невідомих номерів. Перенести або відмінити заявку, у разі необхідності, Ви можете на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки. Питання-відповідь по Мій кабінет.

Стосовно перерахунку, рекомендую ознайомитись з цією темою.