За що проводиться оплата?

Highlighted
Допитливий

За що проводиться оплата?

Привіт,
Стикнулася з проблемою нещодавно. Вже другий день підряд після 22:00 швидкість інтернету падає нижче плінтуса!!!
Саме після цієї години, і це не було б проблемою, якщо б не робота, яку я НЕ МОЖУ виконувати ЗАВДЯКИ сервісу Воля!! Мій графік передбачає що я повинна бути онлайн мінімум до 00:00. А в результаті ’’чудесної'’ роботи інтернету від Воля я втрачаю мінімум 1,5 робочих годин щодня!!!!
Поясніть мені будь ласка, бо за договором що в мене на руках таких нюансів взагаліто не передбачено. Ви готові виплачувати компенсації ?
Технічна діагностика від Волі в кабінеті проводилась, від неї толку між іншим як від танців з бубном.
Намагалась зробити speed test під час цієх х**ні, так от нічого не вийшло через нестабільну мережу, порадили спробувати пізніше. 
Раджу Користувачам дуже добре подумати перед тим як укладати контракт з таким нестабільним сервісом, адже не факт що в найвідповідальніший момент він вас підведе.
Я тим часом подивлюсь що буде робитись з інтернетом до кінця тижня, і приглядатимусь до інших провайдерів !!!
Буду вдячна якщо хтось підкаже куди можна надсилати скарги і чи варто звертатись в захист прав споживачів.
Дякую за увагу!

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:6
Магістр

Re: За що проводиться оплата?

@841140  написав (-ла):

виконувати ЗАВДЯКИ сервісу Воля!! Мій графік передбачає що я повинна бути онлайн мінімум до 00:00.
Поясніть мені будь ласка, бо за договором що в мене на руках таких нюансів взагаліто не передбачено. Ви готові виплачувати компенсації ?
Буду вдячна якщо хтось підкаже куди можна надсилати скарги і чи варто звертатись в захист прав споживачів.

давайте для начала поставим все точки над I -  если вам для работы, то переходите на тариф для бизнеса и тогда начинайте качать права про работу и т.д.
ту цену которую вы платите - это Домашний Интернет для личных целей.
так что как бы вам не пришлось платить штраф :(

@841140  написав (-ла):

Привіт,
Стикнулася з проблемою нещодавно. Вже другий день підряд після 22:00 швидкість інтернету падає нижче плінтуса!!!

1. какая вас технология подключения? Docsis или Ethernet
2. подключение напрямую к компьютеру или стоит роутер?
3. комп подключен кабелем или по WiFi

когда возникают проблемы, то при подключении кабелем и желательно без роутера  сделайте тест
https://speedtest.volia.com

из командной строки Windows  команду:
tracert 8.8.8.8

если у вас Docsis  модем - то страницу диагностики по адресу http://192.168.100.1
 и скриншоты прикрепите в тему

Місто

Днепр

Ентузіаст

Совет безотносильно правых/виноватых в качестве услуг: если ваш заработок зависит от онлайна - подключайте интернет сразу у нескольких провайдеров, имейте запасную линию.

Допитливий

Дякую за рекомендації звісно, але, вельмишановний @AndreyPopov , якими б не були мої цілі використання інету - Особисті чи Бізнес це моя справа, а діло провайдера - адекватно надавати сервіси, чи ви хочете сказати що раз це для ’’особистих’’ цілей то він має право обиежувати швидкість? Договір сам розставляє точки над ’’І’’ як ви упомянули. і тикати мені тут під видом що не та послуга не потрібно.

Місто

Львів

Допитливий

Хороший варіант, дякую @UnkindledOne !
Хоча перед тим за 2 роки роботи таких от дурнуватих ситуацій не траплялося, були звісно технічні проблеми, але все вирішувалось оперативно.
А тут відчуття ніби мене просто обманюють.

Місто

Львів

Мудрець

@841140  написав (-ла):

Хоча перед тим за 2 роки роботи таких от дурнуватих ситуацій не траплялося, були звісно технічні проблеми, але все вирішувалось оперативно.

Як все підключено у вас? 
Якщо використовуєте WiFi, то можливо причина в ньому - багато зайвих сигналів, перешкод.
Підключіть напряму та перевірте як буде працювати. 

Місто

Київ

Магістр

@841140  написав (-ла):

чи ви хочете сказати що раз це для ’’особистих’’ цілей то він має право обиежувати швидкість?

вы пока не предоставили ни одного факта, что виновата Воля.
пока только слова и эмоции.

Місто

Днепр