частково працюе інтернет

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

частково працюе інтернет

Приблизно з 25.02.2016 р . Интернет працюе з дуже малою швидкістю. Хоча повинно бути 100мб . Швидкість сама піднімаеться

коли хоче и падає як хоче и коли хоче . Звонив  в службу підтримки там допомогти не змогли . Зробили виклик майстра . Майстер прийшов на другий день . А в цей момент интернет дуже добре працював 100.80 мб . Майстер кругом всі кабеля провірив .  Продивився на сервісному сайті що дійсно модем сам перезагружаеться не відомо чому . Це все він робив тільки з підключеним компютером без роутера вай фай. Після того як він пішов я підключив вай фай роутер . Интернет пропрацював з пів години і знову почала пропадати швидкість  . В мене до вас питання . Ваша компанія навмисно виставляе такі параметри щоб не можливо було підключити роутери вай фай (пробував також підключити під ваш модем свіч та сама історія.).  А на вашому сайті я бачив як ви з успіхом рекламуєте щоб купували ваші роутери . Як ви мені це можете пояснити . Спробуйте поміняти роутер свій який мені дали в оренду може це він таке чудить. Чи ваші оператори .щось не те прошивають.  № Договору: 5245839

Місто

Львів

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Highlighted
Магістр

Відповідь: частково працюе інтернет

vovalvov70 написано:
 Іще одне де вхід антенного кабеля конектор гарячий . Може йому гаплик приснився що він так себе поводить .

Терміново придбайте гальванічний ізолятор.  Це може закінчится не дуже гарно.

Ізолятор встановлюється першим, до сплітера.

Додатково прочитати можна тут

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Харків

ВІДПОВІДЕЙ:19
Highlighted
Магістр

Користувач

vovalvov70 написав:

Приблизно з 25.02.2016 р . Интернет працюе з дуже малою швидкістю. Хоча повинно бути 100мб . Швидкість сама піднімаеться

коли хоче и падає як хоче и коли хоче . Звонив  в службу підтримки там допомогти не змогли . Зробили виклик майстра . Майстер прийшов на другий день . А в цей момент интернет дуже добре працював 100.80 мб . Майстер кругом всі кабеля провірив .  Продивився на сервісному сайті що дійсно модем сам перезагружаеться не відомо чому

http://club.volia.com/t5/Internet/Poleznaya-statya-po-teme-quot-nastroyka-parametrov-linii-dlya/td-p...

. Це все він робив тільки з підключеним компютером без роутера вай фай. Після того як він пішов я підключив вай фай роутер . Интернет пропрацював з пів години і знову почала пропадати швидкість  . В мене до вас питання . Ваша компанія навмисно виставляе такі параметри щоб не можливо було підключити роутери вай фай (пробував також підключити під ваш модем свіч та сама історія.).  А на вашому сайті я бачив як ви з успіхом рекламуєте щоб купували ваші роутери . Як ви мені це можете пояснити . Спробуйте поміняти роутер свій який мені дали в оренду може це він таке чудить. Чи ваші оператори .щось не те прошивають.  № Договору: 5245839

роутер можно подключать любой, единственное условие -- при подключении роутера (или любого другого устройства) модем необходимо перегрузить по питанию (просто выключить и включить)

иначе интернета может не быть

можно использовать любой роутер, не только купленный у Воли (у меня, например, древний роутер, купленный вообще не помню даже где...)

нет, использовать свитч вместо роутера нельзя (точнее, можно, но работать будет только одно устройство)

долго объяснять почему, просто приймите к сведению и все

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Модем (аріс) я перзавантажую разом з роутером . Спочатку все працюе декілька хвилин після чого падає швидкість до 0.16 мб . интернет пропадае на кілька хвилин . Оператор по телефону сказав що він бачить що модем перезагружаеться . Индикатори на модемі світяться зеленим перезагрузки нема. Ніхто його не перезагружав . Підчас цього падіння швидкості модем перегружаеться индикатори працюють в звичному режимі. Іще одне де вхід антенного кабеля конектор гарячий . Може йому гаплик приснився що він так себе поводить .
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

vovalvov70 написано:
 Іще одне де вхід антенного кабеля конектор гарячий . Може йому гаплик приснився що він так себе поводить .

Терміново придбайте гальванічний ізолятор.  Це може закінчится не дуже гарно.

Ізолятор встановлюється першим, до сплітера.

Додатково прочитати можна тут

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

А технічній службі Компаніі - "респект". :manfrustrated: Направляйте технічну службу для пошуку стороньої напруги у мережі !!!!!

Місто

Харків

Highlighted
Старанний

Сьогодні ввечері коли писав думав знуву інтернет пропаде .Ні все працює . Після відповіді Юрія. Зацікавився стороньою напругою попробував вхід кабеля до модема холодний .интернет працюе добре . Треба знову викликати майстрів нехай шукають стороню напругу може в щитку де всі кабеля приходять .
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Користувач

vovalvov70 написав:

гаплык приснится вашему модему (и, весьма возможно, всему, что к нему может быть подключено)

у вас напряжение на оплетке кабеля, нужно срочно вызывать мастеров Воли и приобрести, как советует @Юрий_М изолятор земли (это гальваническая развязка)

происходят такие вещи, когда кабель где-то пересекается (или соприкасается) с электропроводкой

Highlighted
Магістр

Користувач

Юрий_М написав:

А технічній службі Компаніі - "респект". :manfrustrated: 

они это не видят

а что модем колбасит -- ну так мало ли чего там абонент у себя намутил...

пока все парадное жаловаться не начнет -- никто и не пошевелится (у нас было такое -- кабель не то, что гарячий был, а вообще поплавился...

при этом телефонный мальчик с линии консультаций невозмутимо советовал мне вызывать электрика, пока я не вызверился на него, дескать, какой, нафиг, электрик, когда проблема в вашей сети? )

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

vovalvov70 написано:
Сьогодні ввечері коли писав думав знуву інтернет пропаде .Ні все працює . Після відповіді Юрія. Зацікавився стороньою напругою попробував вхід кабеля до модема холодний .интернет працюе добре . Треба знову викликати майстрів нехай шукають стороню напругу може в щитку де всі кабеля приходять .

Я не лякаю, але.....  Дивіться самі  посилання

Місто

Харків

Highlighted
Модератор

Re: Відповідь: частково працюе інтернет

Доброго дня, vovalvov70.

Для оформлення заявки, будь ласка, вкажіть дату, коли Вам зручно очікувати майстра.