частково працюе інтернет

ВИРІШЕНО
Highlighted
Старанний

Re: Відповідь: частково працюе інтернет

Не знаю чи викликати .Наприклад сьогодні тільки один раз пропав інтернет десь на пів години це нормально я рахую . Кабель не гарячий . Прийдуть майстри подивляться воно все працюе і що далі . Потім пропаде знову їх викликати . Зрозумійте воно буває не завжди що нема інтернету . Є дні коли нема . Нехай дивляться по свому сайті там видно коли модем сам часто перегружаеться . Я хотів би щоб поміняли модем . Скоріше всього це проблема в ньому .20.45 06.03.2016 знову почало пропадати навіть повідомлення відіслати не вдається требачекати деякий час щоб знайшло мережу .
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

vovalvov70 написано:
Не знаю чи викликати .Наприклад сьогодні тільки один раз пропав інтернет десь на пів години це нормально я рахую . Кабель не гарячий . Прийдуть майстри подивляться воно все працюе і що далі . Потім пропаде знову їх викликати . Зрозумійте воно буває не завжди що нема інтернету . Є дні коли нема . Нехай дивляться по свому сайті там видно коли модем сам часто перегружаеться . Я хотів би щоб поміняли модем . Скоріше всього це проблема в ньому .

@vovalvov70 звісно, що це Ваше особісте рішення. Але "розігрів" штекера залежить не  тільки від Вас, а ще від Ваших сусідів, з пральними машинами та іншим обладнанням. Коли гріється штекер, нульовим дротом є Ваш ТВ кабель.   І модем тут ні дочого (хай "горить"), мені Ваше життя важливіше. :manhappy:

Місто

Харків

Highlighted
Старанний

Сам кабель холодний по квартирі його тільки 2 м . Нагріваеться закруцька що підкручина до модема . Можливо нагрів від самого модема через це він перегружається сам по собі . Хоча індикатори не показують перезагрузки.
Місто

Львів

Highlighted
Старанний

Відповідь: частково працюе інтернет

Кабель у мене довжиною 2м холодний зеднання з модемом не дуже гаряче . Нагрів скоріше за все від модема . А изолятор земли нехай фірма ставить за це і оплачуем . Може мені ще тарілку купити для інета . А їм платити гроші.
Місто

Львів

Highlighted
Старанний

На завтра 7.03.2016р можна з 9-14.00 Можливо оформити заявку.
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Користувач

Юрий_М написав:

@vovalvov70 звісно, що це Ваше особісте рішення. Але "розігрів" штекера залежить не  тільки від Вас, а ще від Ваших сусідів, з пральними машинами та іншим обладнанням. Коли гріється штекер, нульовим дротом є Ваш ТВ кабель.   І модем тут ні дочого (хай "горить"), мені Ваше життя важливіше. :manhappy:

@Юрий_М что вы его уговариваете? не хочет -- не надо

ему объясняешь, где проблема, а он опять за свое

хочет менять модем -- пусть меняет, дело такое...

сгорит компьютер -- будет тут рассказывать, какая Воля страшная и ужасная

делов-то...

Місто

Київ

Highlighted
Старанний

Про що ти розказуєш !zaborovsky ти хоча трошки розбираєшся .який комп згорить читати вміеш по кабелю надлишкової напруги нема . Кабель по квартирі проходить 2м до нічого не доторкається .Підключений цифровий тюнер і модем все більше нічого. В сусіда все добре процює на одному основному кабелі з ним .А тимені розказуєш байки .А що воля нагліє це правда . Тамтого року літом місяць ні інтернету ні тв небуло цілий будинок визвонював що непрацює. а вони казали що все добре у них. Як тобі таке .Коли сказали що за цей місятць не заплатимо зразу почали рухатись На другий день все полагодили. Защитник воли надо нормально обслуживать а не только деньги грабать.
Місто

Львів

Highlighted
Магістр

Користувач

vovalvov70 написав:
Про що ти розказуєш !zaborovsky ти хоча трошки розбираєшся .

да где уж мне...

я тут так просто, мимо проходил....

.А тимені розказуєш байки .

всего хорошего
Місто

Київ

Highlighted
Модератор

Доброго дня, vovalvov70.

Заявка на виконання сервісних робіт оформлена на 08.03.2016 року, майстра прошу очікувати в період з 09:00 до 15:00.

Перед приходом майстер буде Вам телефонувати, будь ласка, відповідайте на телефонні дзвінки.

Послуги майстра оплачуються згідно чинного Прейскуранта
.

Якщо дата виконання заявки Вам не підходить, то у Вас є можливість самостійно її перенести.
Як це виконати, будь ласка, дивіться тут (спойлер 15).

Highlighted
Старанний

Прийшли майстри все зробили інтернет працює ідеально. Нема ні перезавантаження модема . ні нагрітя заді модема . Адехто тут пропонував невідомо що купувати . Щиро вдячний їм за швидку і оперативну допомогу. І подяка Юрий_М за нормальні професійні дієві поради .
Місто

Львів