перехід з Airbites

Highlighted
Допитливий

перехід з Airbites

Добрий день. я являлася абонентом Airbites. відповідно в мене були проплачені послуги даного інтернетпровайдера до 26.06.2017року. Сьогодні (28.06.2017) я проплатила місячний платіж але вже за новими реквізитами на рахунок Волі. проте зареєструвавшись в кабінеті Воля я побачила, що майже вся моя сума, яку я проплатила було направлено на погашення кредиту від ВОЛІ. і тепер я ще раз маю попвнювати рахунок. Поясність мені чітко як діяти в даному випадку (ще раз цього місяця я проплачувати не збираюся). куди ділися кошти від AIRBITES? чому вони не зараховані на Волю?

чекаю ЧІТКОЇ відповіді! дякую

Місто

Львів

ВІДПОВІДЕЙ:3
Highlighted
Магістр

Re: перехід з Airbites

Доброго дня, xrustuna!

Сума Вашої передоплати по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати. Суми Вашої переплати по Airbites було достатньо для отримання послуги Інтернет до 10.06.2017р.
Знижку за Вашим договором буде внесено до 06.07.2017р.

Highlighted
Допитливий

я правильно зрозуміла: кошти шо сплачені мною в попереднього провайдера я використовавала до 10.06. а далі я оплатила вже на нові реквізити. тобто до 10.07 я вже теж проплатила. то чому зараз 03.07 а в мене вже рахунок з мінусом.  

і про яку ви знижку писали?

Місто

Львів

Highlighted
Магістр

xrustuna, доброго вечора!

Зараз Ви бачите від'ємний баланс, тому що, ще не була врахована Ваша переплата по Airbites.
Нагадую, що сума Вашої переплати по Airbites буде враховано у вигляді відповідної пільги(знижки) на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати. Зміни по балансу Ви зможете побачити після 06.07.2017р.