тормоза в роботі інтернету

Відслідковувач

тормоза в роботі інтернету

Доброго дня.

Третій день інтернет лагає, особливо все що пов'язано з пошуковими запитами гугла.

Наприклад адереси такого пошукового типу взагалі не відкриваються:

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwio88Sf-c_aAhUQi7IKHcaBBfcYABAEGgJscg&oho...

Ми що, знаходимось в Росії і потрапили під роскомнадзор???

Яндекс браузер все літає, але я не хочу ним користуватись з певних причин...

А хром ледь провертається, причому на різних девайсах однаково.

Місто

Рівне

19 ВІДПОВІДІ 19
Магістр

Re: тормоза в роботі інтернету

@44472672  написал (-а):

https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwio88Sf-c_aAhUQi7IKHcaBBfcYABAEGgJscg&oho...

.

у меня открытие страницы заняло меньше секунды.

может проблема все же не в Интернете? тем более, как вы написали, другой броузер работает без проблем.

может надо выключить всякие плагины типа VPN и AdBlock?

Місто

Днепр

Відслідковувач

Нічого лишнього нема. Все перевірено. Віруси трояни також відсутні.

Остання версія хрому. 

Спробую грохнути і перевстановити, побачу тоді.

Місто

Рівне

Відслідковувач

нажал ні перестановка, ні чистка реєстру нічого не дала...

наприклад один з моїх сайтів висне конкретно на зверненні до гугл аналістики

http://prntscr.com/j9y0il скрін

Я так зрозумів з логів, що гугл хром не може відкрити порти 1143 та 1142 хоча до цього проблем не було. 

Місто

Рівне

Відслідковувач

гугл пошук працює, а при нмамаганні відкрити сторінку пошукового результату хром видає :

http://prntscr.com/j9y8ud

брандмауери не включені, антивірус аваст і той повнісю вимикав, проксі не налаштовував. 

Такі танці з бубном днів 3-4 

Місто

Рівне

Highlighted
Представитель компании

@44472672, доброго дня.

З останнього скріншоту зрозуміло лише те, що якась скриптова частина сайту, від гугл аналітики, видає помилку. Раджу скинути налаштування браузеру Chrom до заводських, після очищення кешу. Дані порти, з нашої сторони, не блокуються. Якщо є встановлений антивірус/фаєрвол/WiFi роутер - перевірте їх налаштування.

Місто

Київ

Магістр

@44472672  написав (-ла):

Нічого лишнього нема. Все перевірено. Віруси трояни також відсутні.

Остання версія хрому. 

Спробую грохнути і перевстановити, побачу тоді.

На жаль цього буде не достатньо ( я про Хром). 

У мене самого була така проблема, що Хром вибірково відкривав сайти, я не міг зайти  на пошукову сторінку гугла, не відкривався взагалі  укрнет  та  т.і. 

Але при цьому, мозіла і опера працювали.  Все це було на win 7 32 біт.   "Вилікувалось" перевстановленням  ОС.

З WIN 10 (64 bit) була теж аналогічна проблема, хром і вінда не могли з'ясувати хто з них "главный". :manhappy: 

"Вилікував" зміною версії хрому з 64 на 32 біт. 

Ну і ще про аваст, подивіться в налаштуваннях брандмаура вінди та авасту на предмет перевірки сертифікатів сайтів. 

ОС яка у Вас зараз?  

Місто

Харків

Відслідковувач

Встановлена систеса win 7 64 bit
Антивірус вимикав взагалі. поки не допомагає саме з хромом )

Переставляти систему часу поки нема, ще покручу. Перестановка самого хрома не допомогла.

Головне видає в гугл пошуку сайти без проблем, а от перейти наприклад з першої сторінкир на половину не можу.. пише гугланалістик заблокував.

Буду ще шукати.

Місто

Рівне

Відслідковувач

Вчора потрапив до мене ноут товариша на перевстановлення системи.

З нуля проінсталював систему.

Констатував факт, що всі ті самі тормоза збереглися і граблі хрома на чистій системі присутні.

Отже залишається роутер і провайдер )

Роутер скинув на заводські налаштування і переналаштував. Результат нульовий(

Я так думаю це повязано десь з обмеженнями доступу які виставляють провайдери до російських серверів типу яндекс метрики, яндекса, контактів і так далі. Видно десь прихопило трохи і гугла)

На роботі інший провайдер, проблем не виникає. Прийшлось пересісти на ворожий яндекс браузер :mansad:

зате все працює. 

Всім дякую за відповіді. Думаю пора закривати тему )  

Місто

Рівне

Відслідковувач

Думав більше не писати, але...

Один і той самий ноут, на вихідних їздив в село, працював через інтертелеком - проблем з хромом немає.

Повернувся додому ті самі граблі.

Взяв сьогодні на роботу з собою, інший провайдер (вказувати не буду) - проблем в роботі немає!

Для 100 відсоткового ефекту, заїхав до батьків по дорозі додому, в них теж Воля - ті самі тормоза і проблеми.

Питання можна закривати. 

Ваші адміни переконфігурили мережу до проблем в роботі самого поширеного браузера. Доречі..  і в опері аналогічно, хоч трохи і менше тормозить, і з пошуку гугла частково не відкриваються сайти.

Всім дякую. Якщо можна тему закрийте, або видаліть.

Дякую та перепрошую, що потурбував. (думаю про зміну провайденра нажаль)

Місто

Рівне