відсутній інтернет

Старанний

відсутній інтернет

м. хмельницький
4 дні не прцює інтернет.
1 виявили в пятницю, подзвонили у волю. Консультант волі створив заявку і повідомив що в суботу будуть проведені сервісні роботи.
2 В суботу приходить смс про завершення сервісних робіт. інтрнету як не було так і немає. консультант каже що у волі все ок і проблеми в налаштуваннях мого обладнання. (не було коли з цим розбиратися тому залишили це на неділю)
3 В неділю зранку інтернету немає, і при черговому дзвінку до волі "неочікувано" виявляється що проблеми знову на стороні Волі (по словах оператора), і треба чекати на смс про завершення сервісних робіт.
4 Понеділок зранку є смс аналогічна суботнішній. Ввечері інтеренту так і не має. консультант каже що "комутатор онлайн", отже проблеми на моїй стороні, хоча у волі є аналогічна заявка ще як мінімум від однієї квартири з мого будинку. Єдине що можна зробити це виликати майстра)

На питання що ж воля  робити попередні 3 дні з усіма заявками на даний будинок, консультант повідомив:
1 раз перезавантажили комутатор
1 раз технік просто перевірив що комутатор "онлайн".
в  понеділок ніяких робіт взагалі не проводилося, хоча смс мені прийшла.
Враховуючи що комутатор можна перезввантажити і без фізичної присутності, я не зовсім розумію чим Воля займалася всі ці 3 дні по даних заявках клієнтів? Просто симулювала бурхливу діяльність? 3 дні Воля просто перезавантажує комутатор при постійній наявності скарг від своїх клієнтів по конкретній адресі і кожного дня розказує мені що проблеми на моїй стороні?
Ну і окрема подяка за послугу "виклик майстра" яка коштує 1 грн. Це якщо провтик був на стороні Волі. Такого ідіотизму ще треба пошукати). Якщо згорить комутатор то за виклик майстра також треба буде  заплатити?

Ну і головні питання.
Чому на виявлення несправності йде так багато часу? (враховуючи що майтер зможе прийти тільки в середу інтенету не буде 5-6 днів в найкращому випадку)
Скільки разів для цього треба перезавантажити комутатор?
Чому Воля вважає що при наявності як мінімум 2 (на 18:30) скарг з аналогічними симптомами по одній адресі за виклик майстра мають платити клієнти, особливо враховуючи попередні дні з постійними скаргами, які перезавантаженням не "лікуються"?

Місто

Хмельницький

ВІДПОВІДЕЙ:6
Магістр

Re: відсутній інтернет

@xose  написал (-а):

м. хмельницький
4 дні не прцює інтернет.
1 виявили в пятницю, подзвонили у волю. Консультант волі створив заявку і повідомив що в суботу будуть проведені сервісні роботи.
2 В суботу приходить смс про завершення сервісних робіт. інтрнету як не було так і немає. консультант каже що у волі все ок і проблеми в налаштуваннях мого обладнання. (не було коли з цим розбиратися тому залишили це на неділю)
3 В неділю зранку інтернету немає, і при черговому дзвінку до волі "неочікувано" виявляється що проблеми знову на стороні Волі (по словах оператора), і треба чекати на смс про завершення сервісних робіт.
4 Понеділок зранку є смс аналогічна суботнішній. Ввечері інтеренту так і не має. консультант каже що "комутатор онлайн", отже проблеми на моїй стороні, хоча у волі є аналогічна заявка ще як мінімум від однієї квартири з мого будинку. Єдине що можна зробити це виликати майстра)

На питання що ж воля  робити попередні 3 дні з усіма заявками на даний будинок, консультант повідомив:
1 раз перезавантажили комутатор
1 раз технік просто перевірив що комутатор "онлайн".
в  понеділок ніяких робіт взагалі не проводилося, хоча смс мені прийшла.
Враховуючи що комутатор можна перезввантажити і без фізичної присутності, я не зовсім розумію чим Воля займалася всі ці 3 дні по даних заявках клієнтів? Просто симулювала бурхливу діяльність? 3 дні Воля просто перезавантажує комутатор при постійній наявності скарг від своїх клієнтів по конкретній адресі і кожного дня розказує мені що проблеми на моїй стороні?
Ну і окрема подяка за послугу "виклик майстра" яка коштує 1 грн. Це якщо провтик був на стороні Волі. Такого ідіотизму ще треба пошукати). Якщо згорить комутатор то за виклик майстра також треба буде  заплатити?

Ну і головні питання.
Чому на виявлення несправності йде так багато часу? (враховуючи що майтер зможе прийти тільки в середу інтенету не буде 5-6 днів в найкращому випадку)
Скільки разів для цього треба перезавантажити комутатор?
Чому Воля вважає що при наявності як мінімум 2 (на 18:30) скарг з аналогічними симптомами по одній адресі за виклик майстра мають платити клієнти, особливо враховуючи попередні дні з постійними скаргами, які перезавантаженням не "лікуються"?

быть может причина не только в коммутаторе , а еще и в кабеле, например или с портом. И нужно вызывать техника для проверки вашей линии локально на месте. 
Если уже вызвали к себе техника, то рекомендую ждать, пусть на месте проверяет и решает вашу проблему. А по стоимости - если он будет работы проводить за пределами вашей квартиры, тогда 1грн. 
Вот тема , можете почитать 

Місто

Київ

Магістр

@xose  написал (-а):

@xose потому что есть  Протокол действий, согласно которому аварией считается наличие трех и более заявок абонентов с одного адреса.

@xose  написал (-а):

а что вас в этом смущает? если проблемы таки у Воли, то с вас снимут символическую 1грн.
если проблемы на вашей стороне - то оплачивайте вызов мастера - это стандартная практика.

@xose  написал (-а):

3 дні Воля просто перезавантажує комутатор при постійній наявності скарг від своїх клієнтів по конкретній адресі і кожного дня розказує мені що проблеми на моїй стороні?

ну к сожалению, статистика показывает, что более чем в 80% случаев таки проблемы возникают у самих клиентов.

тем более иногда трудно бывает определить в чем проблема, когда к примеру у одного из ваших соседей, которые уехали на дачу (или в отпуск) завис роутер и все время заваливает коммутатор битыми пакетами. из-за чего коммутатор некоторое время после перезагрузки работает, а потом переполняется таблица коммутации и он перестает работать.

это может и с вашим роутером(компьютером, ноутбуком) случится, как раз в сезон грозовых дождей, когда из-за ударов молнии выгорают порты и сами роутеры, особенно когда провода по улице идут.

Місто

Днепр

Старанний

Якшо проблеми у моєму обляднанні/моїй квартирі то платити маю я, тут питань немає.
Якщо проблему у обладання волі і сама воля це визнає то чому платити маю я (навіто ті символічні 1 грн)?
це знущання над своїми клієнтами і звучить воно десь так: "так, ми визнанаємо що проблеми в нас але ви все рівно платіть за те що ми їх вирішили". це не є хороший сервіс.
Приклад
Попередній провайдер (поглинутий волею) у схожій ситуації визнав що проблеми в них і сказав що вони вирішать ситуацію за 3 дні (по факту вирішили менше ніж за 24 години) це ХОРОШИЙ сервіс.
У волі йде на це 5 днів. За проблему на їхній стороні з мене знімають гроші. Попутно мені кожного вечора розказують що проблеми в мене і лікують систематичні звернення абонентів перезавантаженням свого обладнання. Це ПОГАНИЙ сервіс.

Місто

Хмельницький

Гуру

@xose  написал (-а):

Якшо проблеми у моєму обляднанні/моїй квартирі то платити маю я, тут питань немає.
Якщо проблему у обладання волі і сама воля це визнає то чому платити маю я (навіто ті символічні 1 грн)?
це знущання над своїми клієнтами і звучить воно десь так: "так, ми визнанаємо що проблеми в нас але ви все рівно платіть за те що ми їх вирішили". це не є хороший сервіс.
Приклад
Попередній провайдер (поглинутий волею) у схожій ситуації визнав що проблеми в них і сказав що вони вирішать ситуацію за 3 дні (по факту вирішили менше ніж за 24 години) це ХОРОШИЙ сервіс.
У волі йде на це 5 днів. За проблему на їхній стороні з мене знімають гроші. Попутно мені кожного вечора розказують що проблеми в мене і лікують систематичні звернення абонентів перезавантаженням свого обладнання. Це ПОГАНИЙ сервіс.

1.00грн. за що, за виклик майстра чи усунення несправності? 

Воля розділяє оплату за виклик майстра й усунення несправності.

Старанний

"Якщо несправність на стороні Волі це буде коштувати 1 грн" - формулювання оператора. Що саме малось на увазі під "це" я не знаю.
Сама сума сміхотворна,
Але якщо компанія не може знайти проблему протягом 5 днів проводячи віддалено різні тести, і в кінці кінців таки визнає що проблема була в її обладнанні. То чому за обслуговування їхнього обладнання маю платити я? хоть 1 грн хоть 200, яка різниця?
Місто

Хмельницький

Магістр

@xose  написал (-а):
 хоть 1 грн хоть 200, яка різниця?

очень большая разница.

Місто

Днепр