Хмельницький - незадовільна робота тех підтримки.

Відслідковувач

Хмельницький - незадовільна робота тех підтримки.

Пишу пост обурення. І це триндець.

Бо без лайливих слів вже не обходиться.

Приватний сектор. Будинок підключений кабелем, що має дві оптичних жили. Обладнання провайдера за 350 метрів в сусідній дев'ятиповерхівці. За кілька років жила сусіда не має проблем. Я ж маю регулярний гемор з пропаданням сигналу.

Проблема постійно одна і та ж. На медіа спліттері зі сторони провайдера регулярно "висмикується" кабель живлення, через що медіаспліттер перестає працювати. Виключно в мене на жилі, в сусіда весь час жодних проблем.

Тільки за цей рік я викликав майстра в травні. Потім місяць назад у вересні. Позавчора знову та сама срака. Вчора ввечері майстер "виправив". Зранку все працювало. І ось, приїхавши з району, бачу той самий прикол.

Плять! Щоразу як ідіот маю ходити і викликати майстра, описувати одну й ту ж плять проблему. Майстра можна викликати завжди через день-два. І його робота ЩОРАЗУ зводиться до того щоб відкрити ящик, втикнути живлення в медіаспліттер на стороні провайдера. Він починає працювати, я отримую послугу.

І так знову до моменту доки живлення тримаєтья.

Куди і кому писати скаргу, до кого звертатись з вимогою, щоб майстри нарешті припаяли, приклеїли, прибили на скоби/гвозді/шурупи той сраний сабель живлення до медіаспліттера? Чи виправили розетку, чи що там ше накручено в коробці щоб отримувати послугу і не псіхувати?

За ці шість чи сім звернень з ОДНІЄЮ Ж і ТОЮ САМОЮ проблемою вже давно можна було щось зробити.

Я зрозумів би, якби проблеми виникали інші. Але ж одне і те ж щоразу!! "Відходить/висмикується кабель живлення".

Бісить постійно пояснювати заново історію раз на три місяці - пів-року. З одним і тим ж результатом.

Скоро паранойя почнеться, що хтось тупо висмикує той кабель живлення чи розетку...

Номер договору:900104475

PS: обурення стільки через те що в вересні я втратив тиждень очікування і триразового перенесення заявки, бо в майстрів були "більш важливі об'єкти".

Місто

Хмельницький

9 ВІДПОВІДІ
Модератор

Re: Хмельницький - незадовільна робота тех підтримки.

Доброго дня, angryman.
Ситуація прикра і має бути вирішена. Я передав інформацію до відповідального відділу. 
Вірю, що 15.10.2018 майстер вирішить питання.

Відслідковувач

Ну що ж виконана робота довго не протрималась. Вже наступного місяця знову історія повторилась. Довелось знову викликати майстра з тією ж проблемою. В грудні з подібною проблемою звернувся мій сусід по кабелю.

В нього, за словами майстрів, взагалі поцупили медіаспліттер. Як можна щось поцупити з закритого ящика провайдера загадка...

Проте мова не про це.

Сьогодні 5 січня нового року. Тобто умовно минув черговий місяць. І, за сумною традицією, інтернет знову пропав...

Все та сама проблема - відсутній сигнал оптики. Знову доведеться звертатись, викликати майстра.

Цікаво засікати час на скільки вистачить. 

Місто

Хмельницький

Модератор

angryman , доброго дня!
Дякую за повідомлення. Перевірила технічний стан послуги за Вашим договором. Несправності наразі не виявлено. Перевірте, будь ласка, роботу Інтернету та повідомте про результат, будь ласка.

Відслідковувач

@Alexandra , моє шанування.

Результат все той самий. Незмінний.

Сигналу оптики нема. Тобто знову на медіаспліттер з боку провайдера не надходить живлення. Тобто знову потрібно викликати майстра. Тобто знову інтернет не працює і послуги я не отримую. Оформите заявку на основі мого посту, чи потрібно дзвонити на коллцентр?

PS: Також хочу зазначити що в мого сусіда по кабелю ( номер договору 900104476) за місяць (місяць Карл) питання так і не вирішено. Настороні  провайдера, за словами майстрів, було взагалі викрадено медіаспліттер з ящика провайдера. За весь срок техпідтримка так і не відновила послугу. Цікаво чи таким самим чином не поцупили ваше обладнання і на моїй жилі? Тому що вчора район, де встановлено обладнання провайдера, був годину без світла...

Місто

Хмельницький

Модератор

angryman , виклик техніка за Вашою адресою оформлено на 07.01.2019 з 15:00 до 20:00. Прохання очікувати його вдома та відповідати на дзвінки з невідомих номерів. Виклик та сервісні роботи сплачуються за Прейскурантом. Детальніше в темі Сервісні послуги (виклик техніка). Керувати заявками (перенесення/скасування) зручно на порталі Мій кабінет у розділі Мої заявки.

За вказаним Вами номером договору (900104476) немає активних підключень. Можливо помилка в номері. Рекомендуємо Абоненту звернутися особисто до підтримки нашої компанії для перевірки та вирішення питання. Дякуємо.

Відслідковувач

@Alexandra  написав (-ла)

За вказаним Вами номером договору (900104476) немає активних підключень. Можливо помилка в номері. 

Повідомлення про виклик техніка отримав, дякую. Завтра чекатиму.

Щодо номеру договора сусіда, Ви праві, я помилився.

Правильний номер 900104478

До техпідтримки він звертався, в коллцентр також. Питання вирішено не було...

Місто

Хмельницький

Highlighted
Модератор

angryman , для надання консультації та можливого вирішення питання, порекомендуйте, будь ласка, Абоненту звернутись до нас особисто, наприклад, написати одному з модераторів у Клубі. Дякуємо.

Відслідковувач

Ну що, йдемо на рекорд?

Рука обличчя

Тепер будемо міряти періоди не 30-денним сроком.

7.01 майстер "щось поправив", а сьогодні 16.01 з вечора знову оптичний сигнал пропав. 10 днів, Карл. "Нє било ні одного разрива" як в старому мемі... 

Оформляйте знову виклик. Ніц ситуація не змінилась. Знову та сама проблема. Відсутній сигнал оптики на медіаспліттері. 

PS: вже емоцій нема. Бо реально це *****. Просто оформіть виклик. В п'ятницю 18.01 з 17 години маю їхати з міста. Бажано щоб майстер зробив візит до 16 години 18 числа.

Місто

Хмельницький

Магістр

Доброго дня, angryman

Дякую за повідомлення. Очікуйте, будь ласка, майстра завтра 18.01.2019 в період 15:00 - 20:00 

В заявці я вказала побажання щодо візиту майстра до 16години та необхідності закріпити кабель в обладнанні. Сервісні роботи та матеріали сплачуються згідно Прейскуранта. 

Сподіваюсь питання буде вирішено. Дякую.