Новый предел скорости - 500 Мбит/с

Відслідковувач

Re: Новый предел скорости - 500 Мбит/с

Щось мені закортіло подебоширити вдома і замутити певні технічні роботи)) Оскільки "Воля" вже 2-й день і так дебоширить з технічними роботами у моєму будинку, тож Інтернету нема 2-й день! (а гроші на рахунку тануть, як минулорічний сніг у липні!) 😂 Отже, виникли серйозні питання до "Волі", яка ще й заікається про якісь там 200 Мбіт/с! Чи можна залишити заявку на перевірку, чи патч-корд обтиснутий по стандарту TIA/EIA 568 B з боку обладнання (маршрутизатора) "Воля" у моєму будинку? Підозра виникла через те, що вдома кабель обтиснутий не по стандарту - ні TIA/EIA 568 A, ні TIA/EIA 568 B! Я хочу замінити конектор вдома на новий і обтиснути його по стандарту TIA/EIA 568 B. Чи не зашкодить це швидкості Інтернету, якщо інший кінець кабелю неправильно обтиснутий? Він, до речі, має бути обтиснутий також по стандарту, бажано TIA /EIA 568 B!
Місто

Львів

Відслідковувач

Щось мені закортіло подебоширити вдома і замутити певні технічні роботи)) Оскільки "Воля" вже 2-й день і так дебоширить з технічними роботами у моєму будинку, тож Інтернету нема 2-й день! (а гроші на рахунку тануть, як минулорічний сніг у липні!) 😂 Отже, виникли серйозні питання до "Волі", яка ще й заікається про якісь там 500 Мбіт/с! Чи можна залишити заявку на перевірку, чи патч-корд обтиснутий по стандарту TIA/EIA 568 B з боку обладнання (маршрутизатора) "Воля" у моєму будинку? Підозра виникла через те, що вдома кабель обтиснутий не по стандарту - ні TIA/EIA 568 A, ні TIA/EIA 568 B! Я хочу замінити конектор вдома на новий і обтиснути його по стандарту TIA/EIA 568 B. Чи не зашкодить це швидкості Інтернету, якщо інший кінець кабелю неправильно обтиснутий? Він, до речі, має бути обтиснутий також по стандарту, бажано TIA /EIA 568 B!
Місто

Львів

Магістр

@55613  написав (-ла):
Щось мені закортіло подебоширити вдома і замутити певні технічні роботи)) Оскільки "Воля" вже 2-й день і так дебоширить з технічними роботами у моєму будинку, тож Інтернету нема 2-й день! (а гроші на рахунку тануть, як минулорічний сніг у липні!) 😂 Отже, виникли серйозні питання до "Волі", яка ще й заікається про якісь там 200 Мбіт/с! Чи можна залишити заявку на перевірку, чи патч-корд обтиснутий по стандарту TIA/EIA 568 B з боку обладнання (маршрутизатора) "Воля" у моєму будинку? Підозра виникла через те, що вдома кабель обтиснутий не по стандарту - ні TIA/EIA 568 A, ні TIA/EIA 568 B! Я хочу замінити конектор вдома на новий і обтиснути його по стандарту TIA/EIA 568 B. Чи не зашкодить це швидкості Інтернету, якщо інший кінець кабелю неправильно обтиснутий? Він, до речі, має бути обтиснутий також по стандарту, бажано TIA /EIA 568 B!

До речі, різніці А чи Б не має, але  або А,  або Б для всього обладнання. :manhappy:

Що у Вас зі швидкістью і стабільністю, навішо переобжимати? І що з модемом? 

Місто

Харків

Відслідковувач

На швидкість і стабільність нарікань не було, роутер працює відмінно. Саме вчора і сьогодні "Воля" проводить технічні роботи, і я, до речі, помітив нестандартну розпіновку джека RJ-45. От і думаю - варто замінити джек на новий по стандарту, чи ні? Зважаючи на те, що "Воля" зможе надавати швидкість, більшу за 100 Мбіт/с. 

Місто

Львів

Магістр

@55613  написав (-ла):

На швидкість і стабільність нарікань не було, роутер працює відмінно. Саме вчора і сьогодні "Воля" проводить технічні роботи, і я, до речі, помітив нестандартну розпіновку джека RJ-45. От і думаю - варто замінити джек на новий по стандарту, чи ні? Зважаючи на те, що "Воля" зможе надавати швидкість, більшу за 100 Мбіт/с. 

А Ви плануєте змінити тариф? Якщо так, то може і треба. Але,  раджу між модемом і роутером використовувати патчкорд, ніж "самопальний".  Так навідь дешевше може бути. :manhappy:

Місто

Харків

Магістр

@55613  написал (-а):
 Підозра виникла через те, що вдома кабель обтиснутий не по стандарту - ні TIA/EIA 568 A, ні TIA/EIA 568 B! Я хочу замінити конектор вдома на новий і обтиснути його по стандарту TIA/EIA 568 B. Чи не зашкодить це швидкості Інтернету, якщо інший кінець кабелю неправильно обтиснутий? Він, до речі, має бути обтиснутий також по стандарту, бажано TIA /EIA 568 B!

для современного активного сетевого оборудования это не имеет значения

уже более 15+ лет все оборудование умеет само определять как и что подключено и переключаться в нужный режим (прямое и кросс- соединение)

главное, чтобы обжим был качественный (для проверки есть специальные тестеры)

upd: последний коммутатор (точнее, тогда еще концентратор), которому это было НЕ все равно, я видел в 99-м году :)

Місто

Київ

Магістр

@Юрий_М  написал (-а):

До речі, різніці А чи Б не має, але  або А,  або Б для всього обладнання. :manhappy:

@Юрий_М
не совсем так - при подключении типа устройство-устройство (комп-комп, коммутатор-коммутатор, модем-коммутатор) рекомендовано использовать crossover кабель, т.е. с одной стороны А с другой стороны Б

но как резонно заметил @_zaborovsky все современные устройства имеют алгоритм автоопределения пар и их внутренней перекоммутации.

Місто

Днепр

Відслідковувач

Кабель, що заходить від провайдера в квартиру обжатий по типу "А", але там переставлені місцями синій і синьо-білий дроти. Тому, не зовсім тип "А". :) А ще, не факт, що хоча б так само набитий конектор, що підключений в патч-панелі провайдера :) 

Місто

Львів

Магістр

@55613  написал (-а):

Кабель, що заходить від провайдера в квартиру обжатий по типу "А", але там переставлені місцями синій і синьо-білий дроти. Тому, не зовсім тип "А". :) А ще, не факт, що хоча б так само набитий конектор, що підключений в патч-панелі провайдера :) 

переставлен местами -- это как?

должно быть так:

1. бело-оранжевый

2. оранжевый

3. бело-зеленый

4. синий

5. бело-синий

6. зеленый

7. бело-коричневый 

8. коричневый

в кросс-варианте оранжевая и зеленая, а также синяя и коричневая пары меняются местами соответственно

в 5-й и 6-й клемме сперва идет синий, а потом бело-синий, а не наоборот, как в остальны парах

если кабель обжимали изначально под 100 мбит, то там синяя и коричневая пары не задействованы и их порядок следования не важен, а вот для гигабита надо, чтоб все было по феншую :)

Місто

Київ

Магістр

@55613  написав (-ла):

Хлопці Ви жартуєте? :manhappy: Ви ж не знаєте причини переставлення синього і белосинього дротів. Або дальтонізм, або інші пари пошкоджені. 

А що стосується А і Б, основне правило - на об'єкті заздалегідь обговорюється за якою схемою обжимати кабелі. І "по барабану" все інше. 

Важливо лише правильно це зробити

Місто

Харків