Ответить

Постійні перебої з інтернетом

Відслідковувач
ДЯКов:2
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с02.06.2017

Постійні перебої з інтернетом

[ Изменено ]

Постійні перебої з інтернетом, поясніть причину, я колишній абонент еірбайтс, і як приклад за ті роки яки вони існували жодних не було проблем, скажіть що ви робите не так будь-ласка що в мене почав постійно періодично зникє інтернет на 1-у і більше хв., просто нервів не вистачає, а консультани просто безкорисні

Інноватор
ДЯКов:862
Решений:37
Сообщений в блогах:70
Бейджей:23
В Клубе с08.04.2015

Re: Постійні перебої з інтернетом

w8DCX написано:

Постійні перебої з інтернетом, поясніть причину, я колишній абонент еірбайтс, і як приклад за ті роки яки вони існували жодних не було проблем, скажіть що ви робите не так будь-ласка що в мене почав постійно періодично зникє інтернет на 1-у і більше хв., просто нервів не вистачає, а консультани просто безкорисні

сделайте пинг к какому-нибудь ресурсу и тут скрин скиньте

Відслідковувач
В Клубе с02.06.2017

[ Изменено ]

І як я це маю зробити? повторюсь інтернет зникає періодично, в який час мені це невідомо, це виявляється з моєї сторони просто - не завантажується сторінка (також якщо грати в онлайн ігри просто зникає зв'язок з сервером) це почалось буквально місяць тому коли зник інтернет на пару годин, оператор сказав що якись проблеми в мережі, жду якісь конкретні інструкції якщо Ви вважаєте що проблема з моєї сторони

Відслідковувач
В Клубе с02.06.2017

і знову те саме, зі скайпом пропало з'єднанання, сторінка не завантажується, в онлайн грі викинуто з сервера, 1 хв. пройшла і знову є з'єднання, просто чудово як я радий що я знову користуюсь вашими "послугами"  - ще що там треба пропінгувати? чи ви просто даєте усілякі безглузді поради щоб відфутболити?

Модератор
ДЯКов:244
Решений:33
Сообщений в блогах:4
Бейджей:20
В Клубе с03.04.2017

w8DCX, здравствуйте. Прошу Вас сделать трассировку в сторону http://volia.com. В случае если у Вас есть WiFi роутер, предоставьте две трассировки. При подключении к главному кабелю и отдельно при подключении к WiFi роутеру. Желательно так же замерить потерю пакетов программой WinMTR. В сторону Вашего игрового сервера. Так как со стороны оборудования (коммутатор к которому Вы подключены) неисправностей не наблюдается.

Відслідковувач
В Клубе с02.06.2017

Дякую за пораду та інструкції, обов'язково спробую та відпишусь, гарного дня

Відслідковувач
В Клубе с02.06.2017

[ Изменено ]

Схоже проблема можливо з роутером, втомився я від цих тестів на даний час, прошу вибачення в не обгрунтованних звинуваченнях, все ж проблема так і залишилась причина якої мені не відома, якщо є потреба тема може бути закрита

Наставник
ДЯКов:1128
Решений:51
Сообщений в блогах:169
Бейджей:25
В Клубе с03.07.2015

Користувач

w8DCX написав:

Схоже проблема можливо з роутером, втомився я від цих тестів на даний час, прошу вибачення в не обгрунтованних звинуваченнях, все ж проблема так і залишилась причина якої мені не відома, якщо є потреба тема може бути закрита

Підключіть мережевий кабель безпосередньо до ПК (відключіть роутер) і перевірте як буде працювати.
Якщо сигнал зникати не буде, то причина в роутері.

Highlighted
Відслідковувач
В Клубе с02.06.2017

Ще раз дякую за пораду, як на диво сьогодня на протязі дня данна проблема не помічалась, вчора на пряму підключав мережевий шнур і все було гаразд здається, можливо точно була проблема в роутері, і ще раз перепрошую і гарного дня, тема може бути закрита