Швидкість інтернету

Допитливий

Швидкість інтернету

Я так розумію, що за туж саму абонплату я можу отримати швидкість до 200 Мбіт/с? Маршрутизатор має на WAN-інтерфейсі можливість тримати до 1 Гбіт/с. Але необхідно замінити кабель від свіча до WAN порта маршрутизатора. Як це можливо оформити?

Місто

Хмельницький

3 ВІДПОВІДІ
Гуру

Re: Швидкість інтернету

@RusLANchikkk  написал (-а):

Я так розумію, що за туж саму абонплату я можу отримати швидкість до 200 Мбіт/с? Маршрутизатор має на WAN-інтерфейсі можливість тримати до 1 Гбіт/с. Але необхідно замінити кабель від свіча до WAN порта маршрутизатора. Як це можливо оформити?

за такую, це за яку? Який у вас зараз пакет? підключення у вас через модем?

Місто

Київ

Допитливий

Чому ж зразу модем? Пакет "Інтернет всюди + Кіно", підключення кабелем ethernet на швидкості 100 Мбіт/c. Але кабель 4-х дротовий. Для 200 Мбіт та більше необхідно ще одну пару задіяти, якої звісно у цьому кабелі немає. Я техніку припідключенні послуги зайважив на цьому питанні, на що отримав відповідь, що потрібен підходящий маршршрутизатор (такий є), необхідно міняти кабель (?), оформити заявку (тому і питання, де її оформляти, тут? чи через робота у телефонному режимі?). Знову ж фінансове питання.

Місто

Хмельницький

Гуру

Просто через модем 200мбіт максимум можна отримати, а якщо через Ethernet , тоді може бути до 500мбіт. звертатись треба або до модератора або до кол-центру та викликати техніка, щоб перемикав на порт Гигабітний

Місто

Київ