Пользователей
91876
Онлайн
33
Решений
3209
Ответить

УВАГА! ВАЖЛИВО! Оновіть електронну адресу!

Highlighted
Модератор
ДЯКов:2710
Решений:309
Сообщений в блогах:48
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

УВАГА! ВАЖЛИВО! Оновіть електронну адресу!

[ Изменено ]

Шановні абоненти та користувачі нашої спільноти!

Ми дуже хочемо, щоб Ви залишалися на зв'язку з нами та мали змогу вчасно отримувати інформацію від компанії та нашої спільноти. Саме тому просимо Вас оновити електронну адресу на порталі Мій Кабінет або повідомити її нам приватним повідомленням.

У зв'язку із набранням чинності Указу Президента України від 15.05.2017 № 133/2017, яким було введено в дію рішення Ради Національної безпеки і оборони України від 28.04.2017 «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», Інтернет-провайдерам було заборонено надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до деяких російських ресурсів/сервісів. З повним переліком зазначених ресурсів/сервісів можна ознайомитися за посиланням. З метою дотримання вимог зазначеного Указу Президента України також буде заблоковано доступ до деяких поштових серверів, в тому числі до поштових серверів в доменах voliacable.com та volia.ua.

Враховуючи це, просимо Вас створити нову поштову скриньку та оновити контактні дані на порталі абонента у розділі Мій Кабінет вказавши нову електрону адресу або повідомити її нам приватним повідомленням.

Оновити дані на порталі абонента дуже просто. Для Вас ми розробили детальну інструкцію як самостійно оновити електронну адресу на Порталі Мій Кабінет:

Спойлер

1. Залогінитися на Порталі Мій Кабінет https://my.volia.com/kiev/uk/signin
2. Перейти до розділу Мої Контакти та натиснути  кнопку "Редагувати"

s1.jpg

3. Змінити електрону адресу на нову та натиснути "Зберегти"

s2.jpg

4. Перевірити пошту та перейти за посиланням в листі з темою "Підтвердження електронної пошти"

За бажанням Ви можете перенести пошту з доменів компанії на інші сервера. 

Ознайомитися з інструкцією з перенесення пошти з @voliacable.com або @volia.ua на інший поштовий сервер можливо в наступниій темі 

Наперед вдячні Вам за розуміння та співпрацю!

Старанний
ДЯКов:8
Решений:1
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с17.06.2015

Re: УВАГА! ВАЖЛИВО! Оновіть електронну адресу!

Вже кілька тижнів як оновив контактну електронну адресу - з мейл.ру на укр.нет. А листи від Волі чомусь досі йдуть на мейл.ру - разом із попередженнями про те, що адресу треба змінити. Але ж я її вже змінив, в "Особистому кабінеті" висвічується адреса на укр.неті, вона підтверджена, від мейл-ру там вже і слідів не лишилося. Але листи чомусь йдуть саме туди.

Що мені треба ще зробити, аби Воля слала листи на укр.нет, а не на мейл.ру?Подмигивающий

Модератор
ДЯКов:2710
Решений:309
Сообщений в блогах:48
В Клубе с08.08.2014

Borys, дякую. Така ситуація можлива з-за того ,що є підготовлені раніше розсилки, за якими ще не оновилася інформація. Повідомлення з спільноти Воля Клуб та з Порталу Мій Кабінет мають йти вже на оновлену Вами адресу. Дякую за її вчасне оновлення.

Допитливий
ДЯКов:1
Решений:0
Бейджей:2
В Клубе с30.05.2017

Отключили почту без всякого предупреждения. Что теперь делать? Про свои рассылки вы позаботились сообщить, а что полностью пропадет вся информация я узнала только когда начала тыкаться во все стороны на сайте Воли. Нельзя было прямо сказать : "уважаемые пользователи, с такого-то числа все исчезнет, перенесите адресную книу и т.д." ? Очередной минус в копилку Воли. Скоро из наберется критическое количество

Інноватор
ДЯКов:792
Решений:54
Сообщений в блогах:113
В Клубе с18.02.2015

ну они как бы предупреждали... и яндекс тоже... я знаю один выход - обходные пути. впн и разные браузеры и вход через сайт яндекса. на компе настроить вряд ли выйдет,но и зачем, когда через сайт удобнее.

Відслідковувач
ДЯКов:3
Бейджей:3
В Клубе с31.05.2017

Будете сильно блокировать - перейду на Триолан.
Сообщение от Samsung SM-J120H
Інноватор
ДЯКов:1065
Решений:77
Сообщений в блогах:119
В Клубе с13.10.2014

Kotlov написано:
Будете сильно блокировать - перейду на Триолан.

А в чем разница? 
Что изменится? 

Відслідковувач
ДЯКов:3
Бейджей:3
В Клубе с31.05.2017

А разница в том, что вы блокируете не сайты, а VPN, frigait, Hola и тому подобные дополнения к браузерам. А это уже моё личное пространство и более того, это ваше вмешательство в работу программ моего компьютера и моего ПО - об этом в Указе Пороха ничего не сказано.
Сообщение от Samsung SM-J120H
Відслідковувач
ДЯКов:9
Решений:1
Бейджей:7
В Клубе с02.01.2015

Правильно было бы Воле перенести почтовый сервер @voliacable.com в Украину, а не рассказывать клиентам как поменять почтовый ящик

Відслідковувач
ДЯКов:1
Бейджей:4
В Клубе с01.06.2017

[ Изменено ]

Kotlov написано:
А разница в том, что вы блокируете не сайты, а VPN, frigait, Hola и тому подобные дополнения к браузерам. А это уже моё личное пространство и более того, это ваше вмешательство в работу программ моего компьютера и моего ПО - об этом в Указе Пороха ничего не сказано.

согласен! кто-то знает, как это обойти, может открыть какой-то порт? Или все же менять провайдера?