Ответить

Вы меня уже задрали

Новачок
ДЯКов:1
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:2
В Клубе с07.05.2017

Вы меня уже задрали

[ Изменено ]

у вас никогда интернет не работает вы задолбали  я вам плачу деньги вы меня кидаете очень ужастный интернет я не кому не советую его подключать

Розумник
ДЯКов:15
Сообщений в блогах:2
Бейджей:7
В Клубе с28.04.2017

Re: Вы меня уже задрали **censored**

бу-бу-бу,а по делу ничего не сказано.Можно смело игнорить. Мне волевцев жалко,как они вас терпят... Раздраженный мужчина

Модератор
ДЯКов:1200
Решений:107
Сообщений в блогах:20
Бейджей:25
В Клубе с21.09.2015

Здравствуйте!

@Воля хня, на момент проверки неисправности в оборудовании по дому не обнаружено. Услуга Интернет должна работать, прошу проверить и сообщить о результате. 

Розумник
ДЯКов:15
Сообщений в блогах:2
Бейджей:7
В Клубе с28.04.2017

некоторым аккадемию надо закончить что бы комп включить. А вы им про настройки интернета) 

Висвітлювач
ДЯКов:187
Решений:8
Сообщений в блогах:3
Бейджей:13
В Клубе с01.03.2017

Omega написано:

бу-бу-бу,а по делу ничего не сказано.Можно смело игнорить. Мне волевцев жалко,как они вас терпят... Раздраженный мужчина

Ага. Главное эмоции выплеснуть, интернет - это такое, пусть себе не работает. Волю реально жалко с такими клиентами.

Відслідковувач
ДЯКов:3
Бейджей:5
В Клубе с07.06.2017

Re: Вы меня уже задрали

Чуваче ,я з тобою.

У мене аналогічна хня-правда швидкість така як треба,але тільки по шнурку з модема,і з частими обривами.

А мені треба щоб через роутер,і без обривів,і хай би швидкість була вдвічі менша.

Коротше не нервуй,тобі треба нормальний інтернет-провайдер з адекватним колл-центром.Власне як і мені.

Я з Волею зіткнувся в 2009,потім відмовився-а зараз знову(жінка наполягла,каже дешевше інтернет+тв разом).

Але хочу сказати,що певне варто заплатити трохи більше,і не паритися.У мене до цього так і було.А Воля залишилася такою ,як і була-може трохи навішала косметики,але точно така ж не дружня до клієнта.

Highlighted
Модератор
ДЯКов:2748
Решений:313
Сообщений в блогах:51
В Клубе с08.08.2014

neodoc,я перевірила інформацію за Вашим договором. На даний час за Вашим договором надходить знижений сигнал.

Рекомендую виконати перевірку кабельної розводки, всіх з'єднань і підключень, щільність підключень всіх штекерів і роз'ємів. Якщо ситуація не  зміниться -  рекомендую Вам оформити заявку на виклик майстра, повідомивши нам бажану дату його приходу.

Виклик фахівця компанії платний, але якщо майстром буде встановлено, що несправність знаходиться до підключення абонентського відгалудження, то заявка буде безкоштовною.

Відслідковувач
ДЯКов:3
Бейджей:5
В Клубе с07.06.2017

[ Изменено ]

Ну що ж,в такому випадку я замовляю майстра.Коли ви можете запропонувати мені його візит?

Модератор
ДЯКов:2748
Решений:313
Сообщений в блогах:51
В Клубе с08.08.2014

neodoc, можу запропонувати Вам заявку на завтра. 

Виклик фахівця компанії платний, але якщо майстром буде встановлено, що несправність знаходиться до Вашого абонентського відгалудження, то заявка буде безкоштовною.

Оформляти заявку?