Ответить

помилка 651

Утвержденное решение Решено
Відслідковувач
ДЯКов:1
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с22.12.2014
Утвержденное решение

помилка 651

Доброго ранку! Не встигла я у неділю проінформувати, що заявку на виклик техніка можна зняти, тому що майстри були напередодні у суботу, як уже вчора (14.06, середа) знову інтернет зник приблизно о пів на дев'яту вечора. Додзвонитись майже не можливо, час очікування дуже великий. Це просто вже переходить всі межі, кожні 1.5-2 місяці обов'язкова епопея з помилкою 651, кожного разу десь щось відключилося.... 

Утвержденные решения
Решение
Утверждено автором темы JuliZuleva
‎05-09-2017 в 15:49
Модератор
ДЯКов:244
Решений:33
Сообщений в блогах:4
Бейджей:20
В Клубе с03.04.2017

Re: помилка 651

JuliZuleva, доброго дня. Передав Вашу інформацію у відповідний підрозділ. Вам мали зателефонувати.

Просмотреть решение в исходном сообщении

Все ответы
Гуру
ДЯКов:2137
Решений:449
Сообщений в блогах:151
Бейджей:25
В Клубе с14.11.2014

вызывайте мастера опять, но только не отменяйте его если интернет заработает.

он хотя бы протестирует кабель и скажет в чем причине падения интернета. 

Відслідковувач
В Клубе с22.12.2014

Майстер сам подзвонив і сказав, що вони все виправили, я тільки підтвердила - інет є, ок не приїздіть. А основна причина мені і так відома - обладнання.

Модератор
ДЯКов:1524
Решений:200
Сообщений в блогах:40
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, JuliZuleva.

Нам повідомили про пошкодження розводки в нашій щитовій.
Сьогодні підійде майстер і все перевірить.
Заявка оформлена на другу половину дня.

По факту виконання заявки Вам буде відправлено СМС повідомлення.

Відслідковувач
В Клубе с22.12.2014

Дякую за відповідь!

Відслідковувач
В Клубе с22.12.2014

Я щось не зрозуміла. Після відповіді про ремонт у розподільному щитку пройшов день, смс з повідомленням, що роботи виконано прийшло вранці у п'ятницю (16-06). Вечором прийшла перевірила - інтернету немає, я подзвонила, мовчу вже про півгодини прослуховування музики, і замовила майстра, заявку створили на понеділок 19-го. Ок, чекала і ще почакаю. Але! Смс про підтвердження його приходу немає, прийшла на роботу зайшла в "кабінет" і що я бачу? 

"Отменена 19.06.2017 Сервисные работы"
Хто відмінив?!! Я тиждень без інтернету, а воно відмінено. Це вже не сервіс це жах, такого ще не було, це вже перевершило все.....

Highlighted
Модератор
ДЯКов:2748
Решений:313
Сообщений в блогах:51
В Клубе с08.08.2014

JuliZuleva, не хвилюйтеся, будь ласка. Заявку зняли у зв'язку з тим, що виявлено несправність у самому будинку. 

На сьогодні є заявка на проведення технічних робіт в будинку. Вона обов'язково буде виконана, якщо майстрам буде надано доступ до даху. 

Відслідковувач
В Клубе с22.12.2014

[ Изменено ]

І знову доброго ранку! Продовжую саме в цій темі, тому що епопея продовжується. В понеділок ремонтували, вівторок-середа інтернет був, у четвер та сама картина моя "улюблена" 651. Що на цей раз? Дуже чекаю на відповідь, не можу на вихідні знову без інету залишитися.

Додзвонилася до операторів.... Що я можу сказати, послуга у вас препаршива, а я знову без інтернету, тому що майстер може бути тільки у понеділок. Отже, так званий "терміновий" виклик - може майстер прийти, а так на п'ять днів залишаєшся без інету..... За цей місяць, прошу зауважити - ще не повний, 11 днів інтернет був відсутній. Це не нормально платити за те чого немає Печальный 

Ентузіаст
ДЯКов:120
Решений:4
Сообщений в блогах:23
Бейджей:14
В Клубе с08.01.2015

Користувач

JuliZuleva написав:

І знову доброго ранку! Продовжую саме в цій темі, тому що епопея продовжується. В понеділок ремонтували, вівторок-середа інтернет був, у четвер та сама картина моя "улюблена" 651. Що на цей раз? Дуже чекаю на відповідь, не можу на вихідні знову без інету залишитися.

Додзвонилася до операторів.... Що я можу сказати, послуга у вас препаршива, а я знову без інтернету, тому що майстер може бути тільки у понеділок. Отже, так званий "терміновий" виклик - може майстер прийти, а так на п'ять днів залишаєшся без інету..... За цей місяць, прошу зауважити - ще не повний, 11 днів інтернет був відсутній. Це не нормально платити за те чого немає Печальный 

А як у сусідів з сигналом?
У них працює Інтернет? 

Відслідковувач
В Клубе с22.12.2014

Доброго дня!

Вирішила продовжити писати у цій темі, бо знову моя улюблена 651 помилка.

На цей раз аж два місяці попрацював інтернет, це після "чудового червня" коли за місяць один тиждень був без проблем, а так постійне спілкування з операторами та чекання майстра.

Дуже хочеться знати, що на цей раз?