Капітан Марвел

Інноватор
695

CaptainMarvel.jpg

«Капітан Марвел» є двадцять першою картиною кінематографічного всесвіту Marvel і першою, в якій в головній ролі виступить супергерой-жінка.

Історія переносить нас в 1990 роки. За сюжетом, пілот Військово-повітряних сил США Керол Денверс, стикається з воюючими інопланетними расами. В результаті експерименту з невідомим інопланетним приладом ДНК Керол поєднується з генетичним кодом одного з воїнів інопланетної раси крі. Після цього у Керол з'являються надлюдські здібності: вона може поглинати енергію і літати. Дівчина стає невразливою і суперсильною.

Так, Денверс примикає до спеціального загону крі, яким керує Мар-велл (Джуд Лоу). Головне завдання Мар-велла і Денверс в тому, щоб захистити галактичну Імперію. Незабаром за сюжетом вона повинна покинути міжгалактичний простір і повернутися на Землю, над якою теж нависла загроза. Там раса Скруллов під проводом Талоса (Бен Мендельсон) почала операцію по непомітному захопленню планети. Завдання Керол — зупинити вторгнення ворога. Тут вона знайомиться з оперативником Ніком Ф'юрі (Семюел Л. Джексон).

Як зізнається Ларсон, спочатку вона не наважувалася погодитися на цю роль, але фільм для неї виявився мотивуючим. «Зрештою я не можу заперечувати той факт, що в цьому фільмі є все, що мене хвилює, все прогресивне, важливе і значуще», - заявила актриса в інтерв'ю журналу Vanity Fair. Вона назвала Денверс тією, що «вірить в правду і справедливість», «є мостом між Землею і космосом». Дівчина бореться з недоліками, які є в ній, одночасно намагаючись зробити світ кращим, як каже Ларсон.

Цікавий факт:

Х'ю Джекман і Патрік Стюарт потрапили в «Книгу рекордів Гіннесса»

Вони отримали сертифікати про включення в «Книгу рекордів Гіннесса» з рук її головного редактора Крейга Глендея. Нагородження показали в ефірі британського ранкового шоу This Morning.

За підрахунками, обидва актори грали супергероїв Marvel протягом 16 років і 228 днів. Вперше Джекман в ролі Росомахи і Стюарт в ролі професора Ксав'єра з'явилися у фільмі «Люди Ікс» в 2000 році. Останнім фільмом за їх участю став «Логан», який вийшов в 2017 році.

Всього Джекман знявся в дев'яти картинах франшизи «Люди Ікс», а Патрік Стюарт — в семи.

А вихід якого фільму чекаєте ви? 

20 Коментарі
Ентузіаст

А вихід якого фільму чекаєте ви? 

"Дюна" Вильнёва

Магістр

Гарненька капітанша Задоволений

І буде вона не Марвел, а Марфа Сміється до сліз

Інноватор

"Дюна" Вильнёва

UnkindledOne,

Вроде как на 2020 запланировано

Ентузіаст

@Vredinna, я знаю. Я никуда не спешу.

Інноватор
Модератор

Vredinna, спасибо, интересная тема. 

Шукач

@Vredinna Призывает модераторов для обсуждения фильмов?

Не знаю как вы, а я уже затарился билетами под это дело=)

А ожидаем конечно же человека паука, тут же вроде была статейка?

Ентузіаст

Кто-то кстати ждет "Джон Уик 3" или "Однажды в Голливуде"?

Інноватор

Irnael, та это я тестила настройки макроса))) 

или хотела похвастаться, уже и не вспомню

Досвідчений

Тепер цей фільм і буду чекати ;)

Шукач

@UnkindledOne  Джооооооооон Вик тоооопчик ждуууууууу

Висвітлювач

@Kucheryavayaв Планета кино с 6 марта Допрем'єрний показ «Капітан Марвел»

Шукач

@Мистер @Kucheryavaya Кто купил уже?

Висвітлювач

@Irnaelне, пока. Вот будут 3 выходных, может и схожу 3D окуляриПопкорн

Шукач

@Vredinna @Мистер  @UnkindledOne 

Критики вроде как на нейтрале, что то зафукали, что то понравилось... но по отзывам понятно, что всем зашло омоложение Семюела Джексона

Мудрець

Семюела Джексона из 90 - это "Криминальное чтиво", "Время убивать" ... 
Может все дело в образе тех героев? 

Шукач

@Bugaga может но технология омоложения просто замечательная...а может кто то хочет написать про CGI

Інноватор

@Irnael 

@Bugaga может но технология омоложения просто замечательная...а может кто то хочет написать про CGI

Веб-программирование?

Интересно, интересно))) заинтересовали   

Досвідчений

@Мистер @Kucheryavaya Кто купил уже?

Ще ні, але ще не вечір Грайливий

Розумник

ну фильмец-то проходной, как ориджин ещё вкатит.

Цікавий факт:

Х'ю Джекман і Патрік Стюарт потрапили в «Книгу рекордів Гіннесса»

круто, но при чём это к Капитану Марвел?)