Справжній детектив: третій сезон

Модератор
759

Season-3.jpg

В ніч на 14 січня на каналі HBO стартував третій сезон популярної телевізійної антології від сценариста Ніка Піццолатто - «Справжній детектив».

Нагадаю, серіал "Справжній детектив" - це антологія, де кожен сезон представляє собою закінчену історію.
У першому сезоні ролі дісталися Меттью Макконахі, Вуді Харельсон і Мішел Монаган. Детективи розкривали вбивство, яке йшло своїм корінням на 17 років в минуле.
У другому сезоні три копа розслідували злочини, пов'язані з вбивством високопоставленого чиновника. У головних ролях знялися Вінс Вон, Колін Фаррел і Рейчел Макадамс.

Нік Піццолатто поставився до критики другого сезону дуже серйозно, тому третій сезон повинен бути самим зрозумілим з усієї антології.

У серіалі «Справжній детектив» 3 сезон дія відбуватиметься на Середньому Заході, в штаті Міссурі. В одному з округів штату - Озарк - стався жахливий злочин. Воно сягає своїм корінням в минуле, вірніше навіть в кілька тимчасових періодів одночасно. Розплутувати загадки плато Озарк призначений детектив Уейн Хейс.

cq56.jpeg

Глядачам паралельно покажуть самий початок розслідування у вісімдесяті роки, його відголоски в дев'яності роки, і, нарешті, 2015 рік, коли головні герої вже похилого віку, знаходять нові докази. Всі лінії розвиватимуться гармонійно.

Як і у випадку з першим сезоном, третій сезон витягує один актор - Махершала Алі. Саме йому дісталася роль детектива Уейна Хейса. Його повна нюансів гра розповідає про головного героя не менше, аніж сам сценарій.

До слова, у 2017 році Махершала Алі став володарем премії "Оскар" в номінації "Кращий актор другого плану" за роль Хуана в драмі "Місячне світло". Махершала став першим мусульманином, який отримав акторський "Оскар".

cq5.jpeg

Сина шерифа Уейна Хейса з північно-західного Арканзасу зіграє Рей Фішер (фільм «Ліга справедливості»). Роль напарника Уейна Хейса дісталася Стівену Дорфф (фільм «Джонні Д.»).Роль шкільної вчительки зіграє Кармен Еджого (фільм «Фантастичні тварини та де вони мешкають»). А роль батька, який страждає від жахливої втрати зіграє Скут МакНері (фільм «Зникла»).

А ви чекали на 3 сезон True detective

10 Коментарі
Community manager

А кто уже смотрел как сериал, стоит ли выделить ему время?

Магістр

@IrbisMA я смотрел и 1й, и 2й сезон. Рекомендую смотреть только 1й. Ну и судя по описание в этой статье и 3й :)

Досвідчений

@Alexandra дякую за тему) Я чекала)

Другий сезон мені теж не дуже, перший кращий. Гра актора Меттью Макконахі в першому сезоні  неперевершена!

Висвітлювач

Хороший! Стоит смотреть!

Гуру

шото с трейлером не то

на ютубчике удалили видать 

Досвідчений

Я подивилась вже пару серій 3го сезону. Мені сподобалось. Рекомендую до перегляду!

Досвідчений

Третий сезон на уровне первого примерно. Т. е. очень хороший.

И сразу же рекомендую посмотреть отличное кино с тем же Махершалой Али:

Досвідчений

Гра Махершалой Али мені дуже сподобалася , отже і фільм з ним обов'язково перегляну 3D окуляри
Дякую, @Myko_P,  за рекомендацію. Підморгує

Досвідчений

@Kucheryavayaочень симпатичная новая аватарка Палець догори

Досвідчений

@Myko_P  Дякую!Щасливий