Як витягнути кліща в домашніх умовах?

виконав користувач Інноватор ‎23-04-2018 в 18:22 – редагування ‎25-04-2018 в 09:48 (1 102 Перегляди)

Як витягнути кліща в домашніх умовах?

Для цього візьміть кліща великим і вказівним пальцем або використовуйте пінцет  і повільно починайте крутити проти годинникової стрілки, тримаючи комаху перпендикулярно шкірі. Не забудьте! кліща потрібно захопити максимально близько до поверхні шкіри. І найголовніше, не стискайте його тіло, інакше токсини можуть попасти в рану. 

Клещ 3.jpg

Існує думка, що витягнути кліща у людини можна, обробивши уражену ділянку шкіри рослинним маслом або іншою жирною речовиною. Комаха не зможе дихати і самостійно вибирається назовні, залишаючи тіло.

Але лікарі не рекомендують використовувати цей метод, тому що закупорка дихальних шляхів комахи може привести до його загибелі під шкірою, а в процесі кліщ встигне впорснути свою отруту в рану.

Клещ 2.jpg

Також можна використовувати просту міцну нитку. Зробіть петлю навколо кліща і затягніть її. Обхопивши кліща повністю, починайте висмикувати його легкими рухами.

Цей спосіб також не є стовідсотково надійним, так як може привести до розриву комахи. Крім того, схопити петлею маленького паразита досить складно. При цьому залишається ризик розірвати його або залишити хоботок в шкірі.

Клещ.png

Сьогодні ви можете спростити собі задачу і використовувати спеціальні пристрої ((наприклад: Klinver) для видалення кліщів. Вони дозволяють безболісно підчепити кліща ближче до хоботка і безпечно витягти його цілком. Основна перевага такого пристрою в тому, що він не стискає тіло кліща, тим самим мінімізує ризик потрапляння в кров інфекцій і отруйних речовин. Крім того, пристрій дозволяє витягти комаха повністю, не залишаючи хоботок - джерело запалення.

Клещ 1.png

Коментарі
виконав користувач sunlife
‎26-04-2018 в 19:10 – редагування ‎26-04-2018 в 19:35

Тема дійсно актуальна. Особливо і для тих, у кого є домашні улюбленці, які бігають на дворі. Але і їх власникам треба бути теж дуже уважними. Я якось вийшла на поле зі своєю собакою та через 20 хвилин бігла додому вже з кліщами, які шукали собі смачне місця на собаці. Вдома зняла з нього 20 штук , то був жах. Добре, що вони не впилися, а просто шукали місце. Та ще й перед цим обробляла його засобіжними засобами, але вони все одно.

виконав користувач Унікальний
о ‎07-05-2018 в 12:33

@Bugaga вы б еще написали нам чем спасаться Смайлик "Щасливий" картинки - жах, испугали не на шутку Смайлик "Сумний" 

виконав користувач Мудрець
о ‎07-05-2018 в 13:24

@marmoset @Bugaga та да, я б тоже не отказался от списка самых актуальных средств для защиты. 
Картинки не для слабонервных)))

виконав користувач Інноватор
о ‎07-05-2018 в 13:43

@marmoset @vitttt это еще нормальные  картинки. Я конечно человек не брезгливый, но то что есть в интернете - это жуть Сумний чоловік

о ‎07-05-2018 в 14:45

@Bugaga давайте срочно пишите нам про все эффективные орудия против этой напасти! Аж за ухом зачесалось, говорят - это их излюбленное место на жертве! Я тут на шашлыки собралась Смайлик "Щасливий" 

виконав користувач Магістр
о ‎07-05-2018 в 16:14

как вариант, можно клещу колыбельную спеть, он уснет и расслабится .... Дуже щасливий чоловік

Главное, не пропустить момент Щасливий чоловік

о ‎07-05-2018 в 16:31

@Юрий_М "куси, моя радость, куси" - такого типа колыбельную Смайлик "Щасливий"

о ‎07-05-2018 в 16:44

Эффективные орудия против этой напасти:
От клещей.jpg

виконав користувач Магістр
о ‎07-05-2018 в 16:47

Летом? Дуже щасливий чоловік Лучше уж дома сидеть или только по асфальту возле дома Чоловік підморгує

‎07-05-2018 в 17:04 – редагування ‎07-05-2018 в 17:04

Точно!!! + защита от уф лучей ))) 

Оголошення
Вітаємо вас у онлайн спільності ВОЛЯ Клуб!