Актуалізація тарифів ВОЛЯ з 1го лютого

выполнил пользователь Модератор дата ‎23-01-2018 в 09:38 (5 638 просмотров)

Шановні абоненти,

Ми дбаємо про якість надаваних нами послуг та сервісу, щоб ви могли із задоволенням користуватися всіма перевагами компанії ВОЛЯ. Тому регулярно розширюємо список доступних телеканалів, пропонуємо до перегляду новинки серіалів на популярних телеканалах менше, ніж через 24 години після світових прем'єр. З кожним роком компанія відкриває нові Центри сучасних технологій. Значна увага приділяється модернізації устаткування і технічних систем.

Зараз абонентам компанії ВОЛЯ доступно 153 канали, 30 з яких транслюються у форматі HD.

ВОЛЯ співпрацює з провідними світовими та українськими виробниками контенту. У минулому році ми додали в наші пакети канали XSPORT, Kvartal TV, а в січні цього року культовий розважальний канал – Paramount Comedy.

Для дітей ми пропонуємо мультфільми від кращих світових студій – Disney, NBC Universal, Touchstone, Marvel, StudioCanal. Також освітні та розважальні передачі, популярні мультфільми та серіали доступні для найменших абонентів на власних каналах компанії СINE + Kids та CINE + Kids HD. Щоб перегляд був не тільки розвагою, а й навчанням – контент можна дивитися мовою оригіналу.

Ми розуміємо, що нашим абонентам важливо оперативно отримувати всю цікаву для них інформацію, тому ретельно підходимо до питання поліпшення якості послуг. ВОЛЯ модернізувала інфраструктуру контакт-центрів, що підвищило ефективність обробки викликів і зменшило час очікування відповіді оператора.

ВОЛЯ – єдина компанія в Україні, яка розвиває Інтернет-технологію EuroDOCSIS, що дозволяє забезпечувати швидкість доступу в мережу до 200 МБ/с. Тепер оцінити інноваційні сервіси компанії, поліпшені стандарти обслуговування і високошвидкісний Інтернет можуть абоненти у Львові, Хмельницькому, Рівному, Луцьку, а також в новому місті в мережі компанії – Івано-Франківську.

Компанія ВОЛЯ відкрила Центри сучасних технологій в Черкасах, Херсоні та Житомирі, щоб жителі цих міст могли на місці підключити нові послуги, протестувати і придбати необхідне обладнання, отримати кваліфіковану консультацію фахівців. Зараз 55 ЦСТ компаній працює у 8 великих містах України.

Ми хочемо, щоб користувачі мали можливість дивитися улюблені передачі поза домом в будь-який зручний час. І це можливо завдяки мобільному додатку ВОЛЯ TV (є на IOS і Anroid). Крім того, улюблені фільми і передачі різних жанрів можна знайти в бібліотеках ВОЛЯ Cinema та Filmbox On Demand.

Цього року компанія додала в пакет своїх додаткових послуг, створений в Україні, антивірус Zillya, адже ми розуміємо важливість захисту персональних даних.

У кінці минулого року, нам вдалося домовитися з усіма медіагрупами України, і тому наші абоненти продовжать дивитися улюблені канали в кращій якості. Також ми продовжимо співпрацю зі світовими гігантами у сфері виробництва контенту – FOX, Discovery, AMC, National Geographic.

Ми розвиваємося, щоб бути кращими для своїх абонентів. ВОЛЯ визнана кращим провайдером цифрових розваг року за версією Міжнародного фестивалю-конкурсу «Вибір року 2017», а раніше  «Вибір року 2015» та «Вибір року 2016».

Для нас велике значення має соціальна відповідальність, в рамках якої ми активно виступаємо за розвиток культури спорту в Україні. 10 років ВОЛЯ є Генеральним партнером Національної Паралімпійської і Дефлімпійської збірних, а також Національного комітету спорту інвалідів України. Ми пишаємося досягненнями українців у спорті та продовжимо підтримувати і спорт, і соціальні проекти в 2018 році.

Щоб розвивати наші сервіси і пропонувати користувачам нові продукти й послуги, з 1 лютого ми змушені внести зміни в наявну абонентську плату. Перегляд тарифів пов'язаний з підвищенням рівня роялті міжнародним й українським правовласникам, а також витратами на модернізацію мережі та обладнання. Тарифи зростуть у середньому на 17%. У свою чергу ми збережемо та продовжимо покращувати якість надаваних нами послуг, впроваджувати нові продукти, а також продовжимо роботу зі світовими та українськими виробниками контенту.

Детальніше про зміни в тарифній лінійці можна дізнатися на Порталі абонента «Мій кабінет» і в розділі «Прейскуранти» на сайті volia.com.

Комментарии
выполнил пользователь НатальяБ
дата ‎27-01-2018 в 16:16

"про зміни в тарифній лінійці можна дізнатися на Порталі абонента «Мій кабінет» і в розділі «Прейскуранти» на сайті volia.com."

Спасибо, посмотрела! Тариф изменится начиная с 01.02.2018. Только хотелось бы, что бы об этом как-то сообщалось не только на портале. Но и каким-то другим способом. Приходит ведь СМС об изменении тарифов кабельного. 

выполнил пользователь Магістр
дата ‎27-01-2018 в 16:43

@НатальяБ 

1. вас уведомили - вы это видите в счете.
2. хотите СМС - для это надо зайти в Мой Кабинет и там ввести данные и подтвердить их.
как это сделать - уже дал ссылку в вашей другой теме.

выполнил пользователь Anre
дата ‎28-01-2018 в 13:30

МОЙ ПРОФИЛЬ

ПОДДЕРЖКА

ЛОЯЛЬНОСТЬ

РЕКОМЕНДУЕМ

ось наведені  розділи  мого кабінету.

розілу, як сказала

НатальяБ
дата ‎27-01-2018 в 16:16

"про зміни в тарифній лінійці можна дізнатися на Порталі абонента «Мій кабінет» і в розділі «Прейскуранти» на сайті volia.com."

не бачу, куди дивитись.

‎28-01-2018 в 13:42 — отредактировано ‎28-01-2018 в 13:45

@Anre

і в розділі «Прейскуранти»

http://volia.com/rus/subscribe/tariffs/

Зміна тарифного плану

повідомлення про зміну тарифного плану на мобільний телефон

Мобільний телефон
050ххххххх

Підтверджено

выполнил пользователь Anre
дата ‎28-01-2018 в 13:48

все підтверджено 

раніше слали а тепер х.. забили

та мені вже по барабану, поки тимчасово відключусь на пів року з 31 січня, а там подивлюсь.

дата ‎28-01-2018 в 14:01

так шлют, если именно ваш тариф меняется, а не просто какие-то

выполнил пользователь ja1ke
дата ‎31-01-2018 в 10:12

Офигеть, я и не в курсе об изменениях, да я понимаю что на сайте пишут но и было бы довольно неплохо оповестить людей даже если не включены оповещения по СМС. Я каждый месяц пополняю личный счет не заходя в кабинет потом смотрю а у меня большой минус, вот это сюрприз, это очень плохо, надо уведомлять. И кстати новые тарифы вроде с 1 февраля, а у меня уже минуснули и за январь походу че за дела?

выполнил пользователь Михалыч
дата ‎31-01-2018 в 10:29

Если повышение с февраля то минус явно вот от этого:

"Я каждый месяц пополняю личный счет не заходя в кабинет ..." 

Не ленитесь пользоваться личным кабинетом, из него оплата без комиссии.

выполнил пользователь ja1ke
дата ‎31-01-2018 в 10:39

Я и так пополняю без комиссии через "приват 24", сумма моего тарифа была 161 с копейками, всегда если была задолженность приходило смс, но в этот раз я закинул как обычно 165 грн на счет в начале месяца (января) и в конце, то есть сегодня пришло смс о том что у меня задолженность 90 с чем то грн, далее как оказалось мой тариф теперь стоит 250 грн, вот по-этому и оставалось в минусе те 90 грн, но в прейскурантах везде указано что обновление тарифов с 1 февраля.

выполнил пользователь Модератор
дата ‎31-01-2018 в 11:00

@ja1ke, здравствуйте. 31-10-2017 Ваш тарифный план изменил свою стоимость. Со 190 грн. на 204 грн. информация об изменениях была размещена на нашем сайте: http://kherson.volia.com/rus/about/pr/1521/

выполнил пользователь 2435446
дата ‎01-02-2018 в 17:16

Да напишите, что тарифы меняются не для всех городов!!!

выполнил пользователь Інноватор
дата ‎01-02-2018 в 18:55

@2435446, может на для всех пакетов? 

дата ‎01-02-2018 в 19:04

не для всех городов и не для всех тарифов

выполнил пользователь oleg_vin
дата ‎11-02-2018 в 11:43

в моем кабинете нет раздела тарифы. 

дата ‎11-02-2018 в 13:39

Тарифы есть на сайте http://volia.com/rus/subscribe/tariffs/
Только выбирайте свой город сначало.

по кабинету посмотрите тему - https://club.volia.com/t5/Portal-abonenta-Miy-kabinet/Vopros-otvet-po-quot-Moy-kabinet-quot/m-p/4624...

выполнил пользователь yuliya152
дата ‎12-02-2018 в 18:06

Молодцы конечно, что тарифы поменяли, хотя вот что мне так и не понятно, у меня сейчас пакет Воля HD+100, плачу исправно, вот только с 1.02.2018 мне почему-то отключили часть каналов, без уведомления и прочих там расшаркиваний, - это лишнее я так понимаю. Захожу в опцию  Увеличить кол-во каналов, начинаю просматривать, беру первый мой любимый исчезнувший канал Food Network, нажимаю на него - и что я вижу - он включен в мой пакет Воля HD, звоню оператору - нет, говорит, не включен, с 1 февраля уже нет. То же самое касается и кучи других каналов: Travel Channel, Baby TV, Fine Living и пр. Переходите на Воля Турбо, они там точно будет в HD качестве. Ребята, что за ерунда? Он меня вполне устраивал и в обычном качестве! Либо обновите инфо у себя на сайте, либо давайте какие-то вменяемые ответы, реально 3 сотрудника вашей компании не могли мне ответить почему у меня перестали работать отдельные каналы! И это сопровождалось длительным ожиданием пока "загружаем информацию", юзанием САМ-модуля, кабеля и прочих приколов. И чем тогда мой нынишний пакет за 204,10 грн отличается от Базового за 160 грн? Вообще не понятно! Может кто знает, подскажите?

дата ‎12-02-2018 в 19:56

@yuliya152 давайте разбираться. вы из какого города? 

выполнил пользователь rockvb
‎14-02-2018 в 02:48 — отредактировано ‎14-02-2018 в 10:04

Користувач @ написав:

@yuliya152 давайте разбираться. вы из какого города? 

Цікаво, я так розумію, щоб  зайти в "Клуб" можна  тільки через "мій Кабінет". А що Договір не фіксує  Воля... - НІ АДРЕСУ...? НІ всю решту даних? Ой , щось тут не так !!!! Веселый

дата ‎14-02-2018 в 08:26

@rockvb написано:

Цікаво, я так розумію, щоб  зайти в "Клуб" можна  тільки через "мій Кабінет". А що Договір не фіксує  Воля... - НІ АДРЕСУ...? НІ всю решту даних? Ой , щось тут не так !!!! Веселый

Ця інфа має бути доступна тільки модераторам, а на всім нам.

выполнил пользователь rockvb
дата ‎14-02-2018 в 10:15

@

выполнил пользователь Модератор
дата ‎14-02-2018 в 19:34

Здравствуйте, yuliya152.
Изменения в количестве каналов связано с сменой пакета.
С 30.01.2018 по Вашему договору был активирован пакет: Українка: Воля HD + 100Мбiт/c (U_1003).
Вот ссылка на перечень каналов, которые в него входят: http://ukrainka.volia.com/ukr/bundle/packages/volia-hd-plus-100/ 

Понравившиеся Вам каналы Вы можете смотреть в пакете: Turbo HD + 100

дата ‎14-02-2018 в 20:07

@yuliya152  пакет программ Воля HD и тариф Воля HD + 100  - это несколько разные вещи.

дело в том, что пакет программ Воля HD входил в тариф Воля HD + 100 Old

а в тариф Воля HD + 100  входит пакет программ Стартовый HD

Объявления
Вітаємо вас у онлайн спільності ВОЛЯ Клуб!