Актуалізація тарифів ВОЛЯ з 1го січня 2021 року

Модератор
83815
Шановні абоненти, дякуємо що вибираєте Volia! З 1 січня 2021 року ми актуалізуємо абонентську плату і оптимізуємо тарифну лінійку. Зміна тарифів торкнеться абонентів двох послуг (інтернет і телебачення), трьох послуг (інтернет, телебачення і мобільний зв'язок) та абонентів телебачення (м.Київ, Дніпро, Запоріжжя). Докладніше за посиланням: https://volia.com/ukr/news/article/thank-you-for-choosing-volia/
199 Коментарі
Кмітливий
Голов не, щоб бендерських націоналістичних каналі було зовсім мало. Туму що в тій же Польщі бендерів ловлять і...
Відслідковувач
Shurik1622 Кмітливий ти кончений руССкойоб, тебе повісять першим, тіж бандерівці.
Кмітливий
88mmc88, offнись.
Кмітливий
Shurik1622--ШуРИК- а що ти мав на увазі, что имел в виду- о каком то бандитском тв- и польше--вроде тут о ценовой политике
Кмітливий
Приклад , який я зараз наведу , спільний для великої кількості людей, пенсійного віку. В мене ТВ -THOMSON THT702- оригінал- , в свій час взятий в кретит, і працює до сих пір "як часи". Працював і від антен на балконі- і від колективної- "будинкової мережі-на даху" , а потім і кабель ТВ-Львів КТБ, що змінилось? Львів ВОЛЯ- стала ВОЛЯ монополіста, а так як це монополіст- то і запронувам і інтернет-Добре згідний- трафіки- ліміт- безліміт- і це пережив, дроти по хаті - ремонт- все в стінах. Пакет простий, аналог- 100 мб, з тих 46 каналів- дивлятся від сили-10- ціна як би і влаштовувала....Розумію про цифру, нові технології, про ціни - не розумію. В моему 9-ти поверховому будинку було майже 90 відсотків на Воля, тепер- залишилось біля 10 . Не нові дроти по хаті, а Т2, а інтернет з операторів звязку, або набираючих потужніть нових провайдерів. Мій приклад- це загальний для людей похильного віку, з копійчаною пенсією, але ще живих, і які трохи хочуть бачити і світ в інтернеті, з старенькими ТВ- і компом- що подарував внук( теж допотопним--хоча зараз в моді, дарувати і старі смарти- а там провайдери - оператора)...Повірьте- таких багато..Т2- смарт тлф !!!- Воля-нафіг? Де ТАРИФ-Для таких ЛЮДЕЙ, що ще не "викорчували" кабеля в стінах, яким потрібно пара тройка Тв каналів- і інтернет не супер- пупер- а до 100 мб? Риторичне питання?- а це про людей- які платили за послугу багато років помірну ціну, завдяки яким Воля і стала монополістом.
Старанний
Я не знаю пальцем якої ноги Bigdata.ua малювала свої рейтинги, але я дивився виключно канали з групи Дискавері і трошки загальнонаціональні. Тепер для мене взагалі немає сенсу користуватися послугами Волі.
Висвітлювач
о це "жесть"... люди схаменіться!!! Ми ж українці- ми мудра нація і ходимо ми по одній Землі.... Думайте!!! І не робіть помилок.
Допитливий
Користувався пакетом Інтернет+ТБ. Прийшов лист, що пакет буде змінено на "Воля Power Time HD 200". Але такого пакету я не знаходжу! Є тільки "Power Time Pro +200". Що за пакет "Воля Power Time HD 200"!? Вчора прийшов рахунок. В рахунку одна сума, в кабінеті інша! Якщо на протязі місяця - двох ВОЛЯ не розбереться (в зв'язку з реорганізацією) і не надасть зрозумілу доступну інформацію і в зв'язку з "актуалізацією тарифів" прийдеться дивитися навкруги.
Відслідковувач
Нарешті можна покинути цього жадібного провайдера, але... Як відключити все це лайно від воля кабель, коли всі центри зариті, а по телефону не додзвонитись?
Допитливий
Оскільки я так і не зрозумів, чи коректно (повністю) відправилось моє приватне повідомлення користовачу P4elka, продублюю тут. 1. "...в компанії було оптимізовано тарифну лінійку пакетів. Пакет "Power Time HD Pro +200" належить до нової лінійки трифних пакетів, та не відрізняється від попереднього "Power Time HD +200", окрім як назвою". (з листа користувача). Це Ви знаєте. А я отримав лист "ваш тарифний план ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЮ і буде ЗАМІНЕНИЙ НА НОВИЙ - Воля Power Time HD 200, вартість буде збільшена на 60 грн/міс". На відміну від, наприклад, "Вартість вашого пакету ... з 01.01.21 змінено...". І якщо я, скажімо так, не можу знайти зрозуміло назву пакету "Воля Power Time HD 200" (на відміну, наприклад, від "Power Time Pro+200" вказаний на сайті) і, відповідно, подивитись його наповнення - я отримую "велике задоволення". 2. Перед Новим роком я використав бонуси для підключення якихось каналів на 30 днів. Але у мене чомусь виявився підключеним "Додатковий пакет "Воля Extra HD" (чого я не замовляв, зараз відключив) і в результаті 05.01.21 я отримав рахунок на суму 538,85 грн. Зараз в кабінеті вказана ціна 459,01 грн. Може я щось не зрозумів. 3. Чим відрізняються пакети "Воля Power Time HD 200" і "Power Time Pro+200" (вказаний на сайті), як я розумію, за тою ж ціною з різною наповненістю каналів (наприклад Футбол 1, 2)? 4. Я можу перейти на пакет "Power Time Pro+200" якщо я не користуюсь послугами провайдера lifecell? 5. "Погляд зі сторони". Якщо ви хочете з club.volia зробити нормальний форум, то зробіть хоча б: - можливість цитування того, на що хочеш відповісти; - можливість прикріплення файлів (зокрема скріншотів); - нормальну сторінку приватних листів (наприклад функцію "Відповісти"). Поки club.volia не зрозуміло що. Імхо.
Допитливий
І нормальне форматування повідомлень, щоб воно не виглядало як "поток сознания".
Кмітливий
І знову до теми- говорили балакали, прийшли, тай кажуть--це я про модерів-,розумію, то їх праця
Кмітливий
Шановны Адміни, Модератори, Господарі( власники) Воля. Мабуть я в сотий раз вказую на не відповіднісь, Вашої Тарифної політики -умовам договору зі мню. Воля- надавач послуг--підкреслю послуг, я ці послуги , купляю- оплачую..Читаем уважно договір--Оплата за послугу здійснюется в наступному місяці- з 20- по 25, а не наперед--здйснену послугу!!! Ми так опрачуем ВСІ послуги! Було і таке в Воля, або як зараз по газу, проплатіть наперед, добре, вроді по Волі, що там наперед- а включіть опцію предоплата--копіка наперед ( в ті далекі часи)--За НЕОТРИМАНУ ПОСЛУГУ?--добре погодився. Конкретно- В Грудні, я проплатив і за поточну послугу-грудня, і дав за СІЧЕНЬ, чому я маю доплатити 50 гр, ще за січень?--Знявши опцію предоплати, тепер я маю право або з вами попрощатись в Лютому--, або знову заплатити з 20 по 25 ЛЮТОГО -21 року, НОВИЙ тириф, за послугу в СІЧНІ ?, яку я вже проплатив?. Продовжити з вами договір, проплативши в березні - за лютий? з боргом за січень? ...Це питання не для операторів- які сидять в центрах- на тлф і чергують( я їх поважаю працю), але навідь не знають , що відповісти-- А загальне до АДМІНІВ Воля. І останне, всі операти- не мають права відлючення - за неотриману оплату поточного місяця- до 20-25 числа, навідь, якщо не маємо опцію- предоплати-- Уважно читаєм ДОГОВОРИ
Висвітлювач
Dedvlad, какой пункт договора? Насколько я знаю, оплата на перед не обязательная, а рекомендованная, главное, чтобы текущий месяц был оплачен. Да и в минус есть возможность пользоваться, если услуга кредитования включена. Все расписано в прейскуранте (Умови тарифікації): https://ex.volia.com/user/files/2021/01/kyiv/bundle-tariffs-01-01-2021-Kiev.pdf (Умови тарифікації).
Кмітливий
В том и вопрос, не умовы тарификации, а договор с волей о предоставлении услуги, эт документ, и там в сам низу, особые условия, согласие и т .д..у многих наверное его и выбросили.. там все, у мня например четко написано, когда оплата и что аренды нет, я выкупил модем, а роутер личный...расторгая договор я только верну мак адрес..Все есть а бумаге
Кмітливий
PS) Расторгая договор ищите не тарификации и пр, сайты,а бумажку договор, с Волей, там все описано
Висвітлювач
нет конкретики( Прейскурант и правила с которыми вы соглашаетесь при подписании *бумажки договора* более емкие и осмысленные: https://ex.volia.com/user/files/cond/pdf/Rules_of_providing_and_receiving_services_01.01.2021.pdf В них прописаны все "но" и "если".
Допитливий
P4elka, не знаю, чи маєте Ви відношення до ВОЛЯ, але гадаю, що ця інформація може зацікавити ще когось. Тому відповім тут. "інформація щодо міграції доступна на сайті компанії: https://ex.volia.com/user/files/2020/12/all/Kyi'v_migr.pdf". 1. Це документ онлайн у форматі pdf. Я, думаю, що це, скоріше, нагадує не інформацію для користувача, а внутрішній документ.В ньому не те що любий споживач зможе розібратися, а навіть не кожний зможе його відкрити. До того ж його на сайті ще треба знайти. 2. Я, знов таки, не можу знайти ПОВНИЙ ОПИС пакету з НАЗВОЮ "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200". Навіть на самому сайті пошуковий запит відповідає "Не знайдено". Якщо не правий - дайте посилання. 3.На сторінці "Приватні повідомлення" я не бачу повного тексту Ваших же повідомлень. Доводиться звертатися до e-mail. 4. За досить тривалий час користування послугою доводилося неодноразово спілкуватися з представниками компанії в різних форматах. І виникає думка, що компанії слід детальніше подивитись на формат і зміст комунікації в сегменті B2C. В даний час вона викликає скоріше, як мінімум, роздратування, ніж користь. Імхо.
Допитливий
На рахунок "нормальну сторінку приватних листів (наприклад функцію "Відповісти")." і "На сторінці "Приватні повідомлення" я не бачу повного тексту Ваших же повідомлень." був не правий. Але є своя "оригінальність".
Мандрівник
Чи не підкажете ви як скоро ви повернете Діскавері, почитав по форумах та і тут видно більшість людей від вас буде шукати альтернативу, на жаль в мене в будинку альтернатива вам лише більш гірший опереатор, тому думаю, що вже скоро ви будете пробувати повернути й Діскавері й Файн лівінг і Євроспорти, дуже сподіваюся, що якомога більше людей піде від вас, і ви хоча б будете проводити опитування серед людей і цікавитися їхньою думкою, а так звичайно думаю багато хто чекає адекватного оператора з Діскавері
Модератор

Добрий вечір, Andrii_1
Жаль, що у вас склалася така думка.
З Нового року ми додаємо популярні пізнавальні канали Viasat та фільмові канали TV1000 замість каналів групи Discovery! Переглядайте кращі фільми та передачі без реклами на нових каналах!
Згідно з даними Bigdata.ua, телеперегляд фільмових каналів жителів України в два рази вище, в порівнянні з пізнавальними. Серед них лідирують TV 1000 East, TV 1000 Action East, ViP Comedy, VIP Megahit HD., І в той же час в вашому тарифному плані вже є популярні альтернативні пізнавальні телеканали для перегляду. Які саме телеканали Discovery ви переглядали?

Розумник
Denys_M. ваш TV1000 нет никакого качества изображение как в тумане - короче лажа полная сами хоть смотрите этот TV1000 ???????
Допитливий
Discovery Channel есть в ютуб, если кому-то поможет. Как альтернатива ошибочной политики компании Воля, основанной на некомпетентном опросе от какой-то явно мутной конторы - отрубать с февраля вообще ТВ Воля, оставив только интернет. Ну и потратиться на смарт-приставку.
Старанний
Жадность,Алчность и наглость Безграничны!И это здесь называют словом АКТУАЛИЗАЦИЯ!Занятно...
Модератор

@comon21 Добрий день!  Жаль, що у вас склалася така думка.

Ми змушені зробити перегляд вартості послуг, щоб покрити витрати на підвищення цін українськими медіагрупами на власні канали для провайдерів кабельного телебачення більш, ніж удвічі.

Ми завжди прагнемо забезпечувати вас високоякісним сервісом і для цього пропонуємо більше якісного легального контента від провідних міжнародних та українських телеканалів, і більш сучасне абонентське обладнання.

Розумник
цена на пакеты услуг поднялась а порядка всё равно нет у меня на счету Поточний баланс: +556,64 всё пополнено а бонусов нет когда будут бонусы за своевременное пополнение ? это что лохотрон ? до нового года такого не было
Розумник
№ Договору 1638899
Кмітливий
Смішно читати, пости від окремих модерів. "Збільшено у двічі, медіагрупи" і таке інше..ще років зо два три тому, ці фірташі.ахметови коломойскі, і інші пропонували волі співпрацю, але жадібність тоді і недалекоглядність , а можливо і розрахунок на продажу бренда, не влаштувало керівництво..Надприбуток і монополія перемогли в ті часи. А тепер, коли затрати на модернізацію, цифру, додадкові витрати, вже окупились, ви тепер плачете, що всі погані, і Ми - споживачі вашої послуги повинні ще заплатити, бо не має над прибутку..Розбирайтесь могополісти зі собою, і не перекладайте на споживача..
Модератор

@semi Добрий день! За умовами програми лояльності, бонуси нараховуються за умови, якщо сальдо на 1 число місяця дорівнює сумі рахунку абонента, 01-12-2020 вам надіслали повідомлення про нарахування бонусів за своєчасну оплату рахунку.

Модератор

@dedvlad Добрий день! Шкода, що у вас склалась така думка. Ми раніше проводили зміни частини ТП. Актуалізація абонентської плати проводиться у декілька етапів для різних сегментів абонентів. При бажанні ви завжди можете обрати інший, доступний для підключення, тарифний пакет і отримати додаткові переваги. Це можна зробити в особистому кабінеті.

Допитливий
ВОЛЯ - ау. Так ви пояснення дасте? 1. Що реально підключити: "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200" чи "Power Time Pro +200" тут https://ex.volia.com/ukr/bundle/packages/? 2. Де подивитись наповнення пакету "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200"?
Кмітливий
Humble , При всій повазі, покажіть, або запропонуйте пакет, соц ТВ, не треба кіно, спорти , і др.,простий як в Т2, але з інтернетом до 100 мб, без додаткового обладнання, і дротів, за помірну ціну, що відповідає прожитковому мінімуму пенсіонера 2400гр, з яких я по вашим тарифах, повинний сплатити більше 400 грн?..та нафік таке потрібно, думае пенсіонер, яких в нашій країні немало, Т2 діти, внуки куплять, а інтернет, хай багаті дивлятся...така картина маслом, не з офісів, а на землі...
Модератор

@Такий Добрий день! В компанії було оптимізовано тарифну лінійку пакетів. Пакет  "Power Time HD Pro +200" належить до нової лінійки трифних пакетів, та не відрізняється від попереднього "Power Time HD +200", окрім  назви. Вартість даного тарифу становить 399 грн. ТП  "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200" включає в себе: наповнення пакету телепрограм “Воля Power Time”, який включає всі програми пакету «Оптимальний HD »

Інформація за посиланням: https://ex.volia.com/user/files/2021/01/kyiv/tv-packages-01-01-2021-Kiev.pdf

Список програм за посиланням: https://ex.volia.com/ukr/channels/optimal-hd/

Модератор

@dedvlad Подивитися доступні вам пакети, обрати потрібний і самостійно змінити його, можливо на Порталі абонента "Мій кабінет» my.volia.com., в розділі "Мої послуги". Вартість зміни пакета на менший становитиме 60 грн (одноразово).

Розумник
@dedvlad А почему хотите без доп оборудования, всеравно она в аренду выдается. По Львову видела самый дешевый пакет и что б с инетом 319 грн, https://volia.com/ukr/lviv/product/1/ для пенсионеров дорого немного, но для абонов еще сделали программу лояльности, сами могут скидку себе сделать, если знают что такое интернет смогут и в этом разобратся.
Допитливий
@Humble Ну понять подняет тарифов можно, инфляция, курс доллара. Но дайте хоть возможность платно подключить этот евроспорт и другие каналы, которые люди хотят. У меня тут родители на голове ходят, что их каналы пропали, скоро уже заставят сменить провайдера, а мне то на телевизор всеравно, мне главное что интернет удобный был.
Відслідковувач
@Oleg @Denys_M @Humble ******* Шановні модератори, згідно з «Витяг з тарифів на пакети послуги «ТБ + Iнтернет» ( https://kharkov.ex.volia.com/user/files/2021/01/kharkiv/bundle_tariffs%2001-01-2021_Kharkov.pdf ), пакет «Воля Спорт HD Pro Hybrid+100» (код HV_3582), включає в себе надання доступу до додаткової послуги «Мобільний додаток Воля TV» (код IP 373; 373/1). ******* Пояснить будь ласка: плата за користування мобільним додатком «Воля TV» входить до суми тарифу пакета, чи буде щомісячно стягуватись окремо?
Кмітливий
redzhy, а почему вы думаете, что я безграмотный, и вам с Киева видне, о тарифах и аренде, та ссылка о 319гр, то доп пакет, я веду речь не о таких пакетах. И о аренде, давным давно оборудование выкуплено и есть собственность, только мак адрес от воли не мой, аренды нет. Читайте внимательно тему, а не вершки..
Кмітливий
Почему, я веду диспут, с воздухом по сути , в лице админов , хозяев, акционеров Воля?..да не справедливо все начиная от простого соц пакета, о котором я больше и веду речь. А от него и остальные накрутки на доп пакеты. Кто хочет и может тот сюда и не заходит, заплатил и ладушки. А вот значительная часть, тех же пенсионеров, хотят, но не смогут заплатить, все в каменный век, с брехунцом на кухне? Я не о себе, я смогу оплатить, другой вопрос устроит ли меня услуга__цена, качество?, А вот те о которых я выше и упоминаю, им и качество не нужно, с десяток прогр, устроит и главное цена
Шукач
@ dedvlad У значительной части пенсионеров есть внуки и дети которые в основном им все это и подклчают и оплачивают, героям Украины и инвалидам если не ошибаюь 1-2 группи дают льготу на те самые обычные каналы, есть и самостоятельные не отрицаю но если им не лень и нужна скидка сами ее одкл по бонусам, в особых случаях менеджеры сами могут решить что да этому человеку скидка нужна, но вы представте что будет с компанией если каждому пенсионеру сделают скидку, им не выгодно и делаь этого не будут
Кмітливий
@Suspect вы , как и выше тож "знатоки", не вникли в тему, вопрос о тарифной политике, и цене на стартовый самый простой пакет. Тех кого эта политика устраивает, сюда и не заходят. Я выше писал, у тех ,как вы сказали "самостоятельные" в лучшем случае Т2, а во многих и этого нет.
Кмітливий
PS) Я выше писал, в моем микрорайоне, было примерно 90 процентов квартир, "кабелированых" от Воля, сейчас осталось от силы 10. Кабеля в стенах, остались, а от услуги отказались...Вот и вопрос, кому это выгодно, большой процент потребителей услуги уходит, и естимо, цены растут
Шукач
@dedvlad А откуда такая статистика, ходили опрос устраивали кто отказался а кто нет, если б из 90% осталось ток 10, так называемую "тарифную политику" изменили б давно, легче скидку дать, чем абона потерять. 
Допитливий
Вже писав "...виникає думка, що компанії слід детальніше подивитись на формат і зміст комунікації в сегменті B2C." А то читаєш "Пакет той самий, просто назва інша (який сам сайт не знаходить)...", "В пакет входить перелік каналів 1, в який входить перелік каналів 2... " і т. д. І в голові крутиться "кручу, верчу - запутать хочу".
Висвітлювач
В прейскуранте тарифных планов есть колонка в которой написан пакет каналов который включен в тарифный план, все намного проще...
Допитливий
Pan_Ananas Вы, наверно, писатель, а не читатель. Поэтому еще раз. Я получил письмо "...ваш тарифний план ПРИПИНЯЄ СВОЮ ДІЮ і БУДЕ ЗАМІНЕНИЙ НА НОВИЙ - Воля Power Time HD 200, вартість буде збільшена на 60 грн/міс." Подскажите ссылки на Воля Power Time HD 200 (или Воля Power Time HD +200), или на Воля Power Time HD Hybrid 200 по аналогии с https://volia.com/rus/packages/internet-tv/, а не на pdf документ.
Розумник
Если вам пакет изменили с одного на другой, это только в pdf: https://ex.volia.com/user/files/2020/12/all/Kyi'v_migr.pdf Ваш пакет уникальный, так как вам его изменили, но если вы будете менять тарифный план самостоятельно, вам предложат только те которые доступные в прейскуранте( и кстати там не будет вашего пакета и многих пакетов из файла pdf: https://ex.volia.com/user/files/2020/12/all/Kyi'v_migr.pdf.
Відслідковувач
@Такий ВОЛЯ - ау. Так ви пояснення дасте? 1. Що реально підключити: "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200" чи "Power Time Pro +200" тут https://ex.volia.com/ukr/bundle/packages/? 2. Де подивитись наповнення пакету "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200"?_______________________________ Я не «ВОЛЯ», але в мене була майже така сама ситуація: не мав змоги знайти свій HD Pro Hybrid пакет, та його наповнення. »»»»»»»»»»»»»» 1. Пакети в яких є в назві слово «Hybrid» на старому сайті не відображені, лише в о/кабінеті. »»»» 2. Всі наявні «Hybrid» пакети (Ваш і на які Вам можна перейти) є на https://tv.volia.com/ в Вашому профілі (дані на вхід як і до о/кабінету). »»»» 3. Єдине що я знайшов про наповнення пакету "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200" ось: »»»»»»»»»»»»» Пакет "Воля Power Time HD Pro Hybrid+200" (код 5446) включає в себе: 1) наповнення пакету телепрограм "Воля Power Time"; 2) надання доступу до Інтернету на швидкості Download/Upload- до 204800/15360Кбіт/с відповідно; 3) надання доступу до додаткової послуги «Мобільний додаток Воля TV» (коди ІР_373, ІР_373/1), надання доступу до додаткової послуги «Воля Футбол+». Плата за користування мобільним додатком «Воля TV» входить до суми тарифу пакета. »»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»»» TV пакет «Воля Power Time» включає всі програми TV пакету «Оптимальний HD » https://ex.volia.com/user/files/2021/01/kyiv/tv-packages-01-01-2021-Kiev.pdf (сторінка 6) +додатковий пакет «Воля Cine+» +РАДІОКАНАЛИ +«ФУТБОЛ HD». »»»»»»»»»» !!!!!!!»»» Канали ViP Premiere та ViP Megahit. канали ФУТБОЛ 1, ФУТБОЛ 1 В HD ЯКОСТІ, ФУТБОЛ 2, ФУТБОЛ 2 В HD ЯКОСТІ не доступні в пакетах послуги «доступу до Інтернет, рухомого (мобільного) телефонного зв’язку та ТБ»: *** *** *** *** Інтернет всюди+Воля Power Time HD Hybrid, *** *** *** *** Інтернет всюди+Воля Power Time HD Hybrid Special; *** *** *** *** в пакетах послуги «ТБ+Інтернет»: Воля Power Time HD Hybrid, Воля Power Time HD. »»»»»»»»»» В пакеті послуги «ТБ+Інтернет» Воля Power Time HD Pro Hybrid дані канали доступні. ------------------------------------------------------------ Це не зовсім те що потрібно споживачу для розуміння змісту і можливостей свого пакету, але маємо, те, що маємо… На модерів ображатись не треба, їм можна лише поспівчувати, бо в зв’язку з продажем «Волі» колектив в стані повної невизначеності.
Кмітливий
svb64 "На модерів ображатись не треба, їм можна лише поспівчувати, бо в зв’язку з продажем «Волі» колектив в стані повної невизначеності." А от тут саме в..крапку) Я про це бью в колокол-звонарьню и т.д. майже рік... Suspect "А откуда такая статистика" По великому секреті, тільки вам)))- Фірма де я був- підрядчик Волі була- встановлення. монтаж, налагодження- і обслуга.. Зараз Фірма є , а Волі не має)))- здираем старі дроти