СВЯТКУЙТЕ НОВИЙ РІК РАЗОМ З ВОЛЯ!

Модератор
3668
Компанія ВОЛЯ щиро вітає кожну родину з новорічними та Різдвяними святами та з 25 грудня до 10 січня абонентам пакетів Цифрового та ОТТ телебачення надає можливість промо-перегляду більшості* телеканалів і онлайн кінотеатрів «Воля Cinema» та «FOX NOW» без зміни вартості основного пакету послуг. Деталі за посиланням: https://my.volia.com/kiev/uk/faq/article/novorichnii-promo
8 Коментарі
Магістр
хоть Новгодний промо-просмотр новые хозяква не отменили - радует
Висвітлювач
Дякуємо!!!
Розумник
да кому он нужен ? там смотреть нечего ...
Модератор

Добрий день, TRIGER123.
Жаль, що у вас склалася така думка. Якщо у вас є питання по якості послуг або сервісу будь ласка, напишіть нам приватне повідомлення, ми допоможемо вирішити ваше питання. Дякую

Кмітливий
30 числа (среда) делать пост о том, что промо-просмотр с 25 числа - отсутствие профессионализма и оперативность сотрудников и менеджмента на лицо.
Розумник
Промо-просмотр какой то загадочный ... Никакого уведомления о его активации не было ни на почте ни в личном кабинете ни в Воля - клубе ( специально шерстил все дабы увидеть с какого числа и до какого он активирован ) А вот только 1 число и все бонусы сгорают ( в том числе и те за которые можно было бы активировать дополнительный промо-просмотр тем самым продлить просмотр до конца января ) таинственным образом появляется сообщение и в кабинете и в обьявлениях Воля - клуб об активации промо-просмотра до 10 числа ! ))) Не знаю ... что то последнее время вот такие вот подлянки все чаще стали происходить ...
Висвітлювач
Теке....))) я вже теж втомився говорити про https://club.volia.com/t5/Idei-ta-propozitsii/Knopka-quot-Blagodiynist-quot-chi-za-bonusi-chi-prosto...
Модератор

Добрий вечір, rockvb.
Згідно правилам проведення програми лояльності "Мої бонуси" у вас є можливість накопичувати бонуси та витрачати їх на додаткові пакети та додаткові послуги, знижку на вартість тарифного плану. В той сами час, бонуси діють до 23:44 години 31 грудня поточного календарного року. 31 грудня поточного календарного року о 23:45 залишок бонусів на рахунку згорає без можливості відновлення.