Великодній подарунок абонентам Волі!

Модератор

З нагоди світлого свята Пасхи абонентам Цифрового та Інтерактивного (ОТТ) телебачення з 29 березня 2018 до 9 квітня 2018 року (включно) буде відкрито промо-перегляд телеканалів* без зміни вартості основного пакету послуг.

промо.jpg*доступ буде відкрито до всіх телеканалів, окрім каналів «Футбол 1 HD», «Футбол 2 HD» та каналів додаткового пакету «Нічний».
Зверніть, будь ласка, увагу, що для відкриття промо-доступу до каналів необхідно переналаштувати свій тюнер за інструкцією (ОТТ тюнер достатньо перезавантажити вимкненням з мережі).

Вітаємо зі світлим святом Пасхи та бажаємо приємного перегляду!

20 Коментарі
Інноватор

А что тут не так с кроликом? 

Ентузіаст

Кролик как кролик. 

Магістр
Магістр

все айда смотреть Зверополис :smileyhappy:

Наставник

:catlol: :catlol: :catlol:

А я сначала и не поняла в чем дело )))

Ентузіаст

Кролег мужик! Можно даже в таком варианте:1.jpg

Ентузіаст

Ах вот в чем дело )))
Эх, а в промо не входит тот :manwink: пакет.

Старанний

Привет, весело здесь у вас :catwink:

Ентузіаст

@Bunny, а авка зачетная! :manlol:

Старанний

@qwest Спасибо, старался :catlol:

Старанний

Если подумать, этого кролика довольно легко можно в лучшие мемы рунета вывести :catvery-happy:

pacan-narkoman_17674293_big_.jpeg

Наставник

Показала кролика своим коллегам на работе.... час уже не могу их успокоить :catlol:

Старанний

Це одним словом, на ***отредактировано*** вони нас мали, бо в мене інтернет пропадає з завидною постійністю... 2-3 рази в місяць, по 1-3 дні... А потім майстра чекати... Як я сумую за айрбайтес...!

Представитель компании

intelua, доброго вечора. Сегменти мережі колишнього Airbites в процесі модернізації. Можливі короткочасні перебої в роботі послуги, але не по декілька днів.

Наставник

Ми тут о прекрасном..... о пасхе, а Вы @intelua .... :( 

Для этого есть раздел: Інтернет

Ентузіаст

Я даже не сразу заметила что с лапками у зайчика. Каждый видит свое ) пикантная шутка вышла, но увы, действительно,  не все оценят. 

Ентузіаст

промо-пергляд это нам нравится ) за него отдельное спасибо воле к праздникам :)

Ентузіаст

а ведь кто-то старался и  шил или валял этого зайца ) без задней мысли  )

авторская игрушка сейчас в цене и немало стоит :)

Спойлер
а вы лапки только увидели ... эх ) вот так стараешься шьешь, костюмчик зайке подбираешь, улыбку вышиаешь, а кто-то бац и увидит то чего не планировали )) 
Старанний

Я бы таких кроликов купил, дайте ссылку, плиз :smileywink:

Мудрець

@Bunny а кто продает?

Старанний

Ну где-то же есть такой кролик? :smileyhappy: