Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Старанний
ДЯКов:15
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

Re: Абонентам Airbites

"так Воля просто гарантувала собі"

отличная версия! )))

и тем не менее, клиент ни в чём не виноват!)

Старанний
ДЯКов:7
В Клубе с05.07.2017

В українських реаліях можливо просто все.

Клієнт завжди правий - таке правило обов'язкове у цивілізованих країнах. І любі спірні питання (особливо в яких клієнт НЕ винен) завжди вирішуються на користь клієнта, головне щоб він був задоволений. 

А в Україні клієнт завжди Лох! Нажаль...

Магістр
ДЯКов:4127
Решений:131
Сообщений в блогах:330
Бейджей:25
В Клубе с01.12.2014

Користувач

markos1992 написав:

А в Україні клієнт завжди Лох! Нажаль...

так, але з великої буквы "Ле" Веселый (мужской) 

Highlighted
Старанний
ДЯКов:10
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Я вас прошу. Насправді Волі по барабану хто і що каже, Воля завжди гне лінію власного збагачення, а не надання якісних послуг. Знаю про що кажу, працював на проекті "Воля" в Аделіні. Відкрию таємницю, мене звільнили звідтам за те що я намагався всебічно допомогти вирішити проблеми користувачів з інтернет-з'єднанням та телебаченням, а не втюхівати їм продажі і вішати лапшу на вуха, що проблеми самі зникнуть. Через те, що я витрачав трохи більше визначених 5:30 на кожного клієнта, падала карта якості в моїх кураторів і зарплата, звісно. 5:30 на вирішення проблеми, ви уявляєте собі таке? І стільки часу на будь-яку проблему, будь-якої складності. Це вимоги Волі, а не Аделіни. Аделина лише підрядник, яка працює за умовами замовника. За що Волю поважати? Та й Волі все одно, що ми думаємо, насправді. Ми (скільки нас? 30 тисяч? 40?) підемо, прийдуть інші тисячі затягнуті, ніби то, вигідними акційними умовами. Воля не пропаде, Воля велика, а от що нам, кінцевим користувачам, робити, от то є дійсно серйозне питання!

Старанний
В Клубе с05.07.2017

Не важливо з якої букви, великої чи малої, важливо суть. 

Взагалі якщо добре задуматись то вимальовується цікава картина. Спочатку Воля дуже довго робила ці перерахування коштів, все переносили ці кінцеві дати, від чого надія в людей получити хотя б щось згасала кожного дня. Потім перерахування зробили, але у вигляді знижки, а не нарахування коштів на рахунок. При чому у мене в акаунті ніяких даних про знижку немає (або я просто не можу знайти, хто знайшов може скиньте мені як?), просто не знімає фінансів і все. А дальше коли взнали що перерахували тільки реальні кошти, то Воля почала так сказати "рубати Філіпа", ми нічого не знали, перший раз чуєм про бонуси і т.д.

Логічно що більшість людей після цього "веселого" переходу після того як взнали (якщо взагалі взнали) що їм нарахували тільки реальні кошти, просто махнуть рукою з словами "ай, до одного місця ті бонуси, хотя б те що платив перерахували".

Тому у мене прохання до @VaKo @Alisa @Alexandra і інших модераторів. Щоб ви дали офіційну відповідь компанії Воля на рахунок бонусів і акції компанії Airbites.

Старанний
ДЯКов:15
В Клубе с13.07.2017

[ Изменено ]

зная некоторые большие компании изнутри с неискоренимой бюрократией, есть вероятность, что до персонала ответственного по финансовым вопросам не были донесены некоторые данные, так-же могло возникнуть недопонимание между сотрудниками airbites и Воля по вопросу слияния счетов (исходя из заявления сотрудников Воля, aitbites "раскрывал" личный счёт абонента, после того, если он соглашался на предоставление услуг от Воли). Но, то что руководство обеих компаний не знало тонкостей систем предоставления услуг (в данном случае начисления бонусов) - да, верится с трудом. Либо руководство вообще не интересовалось этим вопросом, и совершало сделку из соображений выгоды (не нужно тратиться на технические работы про прокладке канала связи, оборудования, настройку и т.д.)

Модератор
ДЯКов:2713
Решений:309
Сообщений в блогах:49
В Клубе с08.08.2014

Дякую всім і кожному за вашу думку і участь в обговоренні. Як тільки в нас буде інформація за вказаним питанням ми зможемо Вам відповісти.   

Магістр
ДЯКов:4486
Решений:365
Сообщений в блогах:197
В Клубе с10.09.2014

[ Изменено ]

Користувач

markos1992 написав:

При чому у мене в акаунті ніяких даних про знижку немає (або я просто не можу знайти, хто знайшов може скиньте мені як?),

если у вас подключены скидки, то они отображаются в виде новой стоимости вашего тарифа

это видно в личном кабинете, в разделе "Мой счет" --> "Баланс" --> "Списано за услуги с начала месяца" 

там клацаем по ссылке и видим что-то такое

1.JPG

так вот, когда у вас подключена скидка, то там, где обведено красным на скриншоте, отображается стандартная цена пакета (в моем случае -- 108 грн.), она зачеркнута и над ней написана новая цена, например "50.0" и дата, до которой действует новая цена -- это и есть скидка

в другом виде оно не отображается нигде

т.е. скидка -- это не деньги на балансе, а льготная цена, по которй вас тарифицируют

Старанний
В Клубе с05.07.2017

Ось що в мене в цьому розділі

15723-clip-19kb

Магістр
ДЯКов:4486
Решений:365