Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Модератор
ДЯКов:2713
Решений:309
Сообщений в блогах:49
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

Re: Абонентам Airbites

xose, надайте, будь ласка, скріншот з показанням швидкості. Ознайомитися з  можливими причинами зниження швидкості можливо в темі http://club.volia.com/t5/Internet/Silno-upala-skorost-interneta/td-p/77498

Highlighted
Старанний
ДЯКов:10
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Швидкість майже добра. Проблема в тому, що пакети в вас часто губляться. Наприклад: сайти не завантажуються, недовантажуються, вічно завантажуються. Це дивно, особливо з TCP-пакетами, таке враження, буцімто то UDP-пакети, які дійсно можуть загубитись, але так воно все в вас по-дурацькі і працює. Ще приклад: ДеНееСи ваші вилітають, торент працює, а сторінки не завантажуються. Зазвичай так буває по-вечорах. 1 хвилина, 5 хвилин, 10ть, по-різному буває. Буває, що немає проблем, а буває, що 10 разів за вечір так є. Пінгуєш, трасуєш і ніби все добре, Нет є, а сторінки мертві. ДНСи(лягли?)... Ще приклад: онлайн-радіо. Почавши співпрацювати з вами, я почав регулярно зустрічатись з неприємними розривами в роботі інтернет-радіо. Що це? Пінг зашкалює? Швидкість, ніби, нормальна, заявлена, але швидкість - це, лише, один з факторів якісного доступу до Інтернету. Якого дідька в вас відбувається? Ви надаєте надзвичайно низькоякісні послуги. Ваші системи, ніби, нестабільні і вам постійно їх треба налагоджувати. Це рівень 2006-2008 років. Я, особисто, в шоці з вас. В мене був нормальний провайдер. І ви порівняно з ним - земля. В мене, сьогодні, знову, 3й день поспіль, стався розрив з'єднання на 4 години. Загалом, я нарахував 4 обриви з'єднання за 3 дні, які мене обмежили у користуванні доступом до інтернету на 17 годин. Для Airbites, після 2009 року, це було нечувано. У 2009 вони замінили кадровий склад, повиганяли всіх дурнів і взяли нормальних спеців, які почали з того часу і по, майже, нині надавати надзвичайно якісні послуги доступу до інтернету, можна сказати, зразкового характеру! А Воля - антипод цьому. Ви мене не влаштовуєте , я думаю, що я буду звертатись до підприємства, що надає більш якісні послуги, порівняно з вами. Я готовий платити трішечки більше, але мати цілі нерви і не чекати, коли в мене Нет з'явиться.

P.S. Доречі, зараз, о 14:55, знову стався обрив. Я сиджу без нету. Вимушений використовувати свій старенький телефон, як модем з GPRS доступом до Всесвітньої мережі. Коли Нет з'явиться? Хм?

Модератор
В Клубе с08.08.2014

LordFeliks, дякую за зауваження.  За Вашою адресою зараз аварійна ситуація у зв'язку з проведенням робіт Львівенерго. По закінченню робіт сигнал буде відновлено. При повторенні ситуації зверніться, будь ласка, до нас в час, коли повториться ситуація з DNS.

Додатково прохання надайте скріншоти з трасуванням або іншими прикладами несправності і я або інший модератор відпрвить дані для перевірки. 

Спробую допомогти у вирішенні. Дякую. 

Старанний
ДЯКов:15
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

[ Изменено ]

@Alisa, выходит проблема с бонусами так и не решилась и бонусы будут начислены по выгодным условиям для компании Воля? Вы ответ получили? и тут?

и объясните пожалуйста, что значит "Якщо бонусів менше, то ми не зможемо допомогти у вирішенні питання. " ? У Вас есть разделение клиентов по количеству бонусов, которым Вы можете помочь?

Модератор
В Клубе с08.08.2014

de1980,  спасибо за вопрос. 

Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites.
Баланс полностью отобразился на счетах абонентов.
Что касается бонусов «виртуального сальдо», мы постарались полностью адаптировать их под условия программы лояльности компании Воля-Кабель.
Часть абонентов может видеть в личном кабинете бонусы.
Часть абонентов (у которых было от 1000 бонусов и более), при обращении в компанию, могут получить скидку на услуги.

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Интересно, что ранее об этом ни кто ни чего не говорил. Эти условия только сейчас придумали, чтобы себе по-выгоднее сделать? Так и получается. Или я чего-то недопонимаю?

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Ні, Alisa, на жаль, Ви мені не зможете допомогти, тому що такий рівень якості послуг є напрямком руху компанії Воля. В цієї компанії пріоритетним напрямком розвитку є не надання якісних послуг, а, у загальному, продажі своїх послуг. Клієнт в цієї компанії не на першому місці, на першому місці в цієї компанії власні амбіції і нажива. Ви не зможете мені допомогти тому, що вам потрібно буде переробити все у цій компанії, увесь механізм роботи компанії і її взаємодію з клієнтами. Щоб стати для мене і для інших, обурених, клієнтів цікавими, вам потрібно стати Airbites'ом. А цього не буде ні коли... 

Старанний
ДЯКов:15
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

[ Изменено ]

@Alisa, почему у Вас постоянно противоречивые ответы????

Вы пишете - "Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites. Баланс полностью отобразился на счетах абонентов." - компания ВОЛЯ НЕ СОХРАНИЛА УСЛОВИЯ АБОНЕНТОВ AIRBITES! (как технически, так и финансово)

- "Часть абонентов может видеть в личном кабинете бонусы." - это не те бонусы, которые купили пользователи Airbites!
 - "Часть абонентов (у которых было от 1000 бонусов и более), при обращении в компанию, могут получить скидку на услуги."  - я так понимаю, компания Воля разделила абонентов по бонусам??

Вы вообще можете давать ясные ответы? Вас просили, дать официальный ответ (если Вы вообще куда-то передавали).

Я повторю, в какие отделы Вы передавали жалобы, и каков официальный ответ?

Почему я не вижу в своём личном кабинете срок действия услуги до конца сентября 2017г?

Модератор
В Клубе с08.08.2014

LordFeliks, не згодна з Вами. Якщо Ви зможете надати мені результати тестування я спробую зробити те, про що Вам написала. На жаль, однакових провайдерів, як і двох однакових людей на світі не буває, але наша компанія робить все можливе, щоб якість надання послуг та обслуговування покращилися для всіх наших абонентів. Дякую.

Модератор
В Клубе с08.08.2014

[ Изменено ]

de1980, официальный ответ таков: 

"Компания Воля сохранила все условия абонентов Airbites.
Баланс полностью отобразился на счетах абонентов.
Что касается бонусов «виртуального сальдо», мы постарались полностью адаптировать их под условия программы лояльности компании Воля-Кабель.
Часть абонентов может видеть в личном кабинете бонусы.
Часть абонентов (у которых было от 1000 бонусов и более), при обращении в компанию, могут получить скидку на услуги"