Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Модератор
ДЯКов:222
Решений:27
Сообщений в блогах:2
Бейджей:19
В Клубе с03.04.2017

Re: Абонентам Airbites

LordFeliks, доброго вечора. Якщо Ви впевнені в усіх вимірах рекомендую оформити виклик техніка. Він по місцю зможе провести діагностування та все перевірити.

Старанний
ДЯКов:10
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

VaKo написано:

LordFeliks, доброго вечора. Якщо Ви впевнені в усіх вимірах рекомендую оформити виклик техніка. Він по місцю зможе провести діагностування та все перевірити.

Виклик буде безкоштовним? Що саме буде діагностувати технік? Компетенція ваших техніків знаходиться під сумнівом, технік сертифікований? Сертифікат спеціаліста MCSA? Екзамени 70-270, 70-680, 70-687, 70-697 від Microsoft пройдені? Хоча б чув про мережеву модель OSI?

А то я знаю випадки, коли ваш технік приходить і не може закінчити роботу тому, що, в нього, банально, немає ключів від шафки з обладнанням на даху... чи його перевіряти не треба?

Модератор
В Клубе с03.04.2017

[ Изменено ]

LordFeliks, доброго дня.

1. Виклик буде на загальних умовах, більш детально: тут

2. Що саме буде діагностувати технік, зможете запитати у нього. Навіть проконтролювати процес або проконсультуватись.

3. Для вирішення питання всі перераховані екзамени, сертифікати, компанії не знадобляться. Писати аби писати - не треба. Той самий Microsoft не працює з обладнанням DOCSIS.

4. Випадків із обмеженим доступом до шаф або "немає ключів від шафки" не може бути. Є випадки коли немає доступу до технічного поверху або горища. Якщо ключі знаходяться лише у мешканців будинку, голови ОСББ/кооператива та ін.

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

VaKo написано:

LordFeliks, доброго дня.

1. Виклик буде на загальних умовах, більш детально: тут

2. Що саме буде діагностувати технік, зможете запитати у нього. Навіть проконтролювати процес або проконсультуватись.

3. Для вирішення питання всі перераховані екзамени, сертифікати, компанії не знадобляться. Писати аби писати - не треба. Той самий Microsoft не працює з обладнанням DOCSIS.

4. Випадків із обмеженим доступом до шаф або "немає ключів від шафки" не може бути. Є випадки коли немає доступу до технічного поверху або горища. Якщо ключі знаходяться лише у мешканців будинку, голови ОСББ/кооператива та ін.

1.Тобто за ваш косяк платити буду я?

2. Звичайно, що Ви мусите знати, що він буде діагностувати в першу чергу. Хоча я і сам знаю, він буде діагностувати моє обладнання. Роутер відкинемо, з'єднання буде пряме, тому, читаємо 3й пункт.

3. Цікаво, і як він, не сертифікований, буде користуватись сервісами windows для діагностування проблеми?  Не забувайте, Ви знаходитесь в гілці Airbites, ми не використовуємо застарілі технології(DOCSIS), в нас FTTB. Тому, наявність сертифікату 70-680 (в мене встановлений Windows 7) в техніка - це необхідність. Інакше, нащо він мені, взагалі, тут здався? Висловлювати свою непрофесійну думку? І, взагалі, як це компанії не потрібні сертифіковані спеціалісти, що, технік не сідає за комп'ютер клієнта, не проводить діагностування ресурсами Windows? На базі чого він буде роботи заключення? В нього, що є сертифікат, який підтверджує його компетентність у цій справі? Якщо в Волі немає сертифікованих спеціалістів, або ж, вони не обов'язкові, то це гарно пояснює те, чому послуги цієї компанії низькоякісні. Адже ця проблема, котра в мене, і, вже, в печінках сидить, спостерігається в великої кількості клієнтів, якщо не в всіх. Що, Воля буде це ігнорувати, прийде до кожного клієнта шукати проблему в нього?

4. Уявіть собі, може бути, може

Модератор
В Клубе с03.04.2017

Виходячи з усього написаного в п. 3 - Вам потрібен лише привід. Якщо Ви вирішили приймати екзамени в наших техніків та перевіряти наявність або відсутність вищезгаданих сертифікатів, я Вас розчарую - цього не буде. Для того щоб Ви розуміли, чому відбувається така ситуація. Був Airbites зі своїм білінгом, топологією мережі, обладнанням в ній та налаштуваннями. Коли почався перехід, Airbites нам не надав дуже багато інформації, не кажучи вже про білінг. Компанія Воля почала інтеграцію всіх сегментів мережі, а це 6 міст. Паралельно почалась модернізація. Відповідно роботи ще досі тривають. Компанія не може дозволити вимкнути мережу до закінчення всіх робіт. Тому роботи виконуються паралельно наданню послуг. Інколи дійсно є вплив на надання послуги, але це обмежені в часі події. Вам була надана вся інформація. Також запропоновані варіанти. Подальшу дискусію з сертифікатами, екзаменами та технологіями - вважаю непотрібною.

Highlighted
Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

VaKo написано:

Виходячи з усього написаного в п. 3 - Вам потрібен лише привід. Якщо Ви вирішили приймати екзамени в наших техніків та перевіряти наявність або відсутність вищезгаданих сертифікатів, я Вас розчарую - цього не буде. Для того щоб Ви розуміли, чому відбувається така ситуація. Був Airbites зі своїм білінгом, топологією мережі, обладнанням в ній та налаштуваннями. Коли почався перехід, Airbites нам не надав дуже багато інформації, не кажучи вже про білінг. Компанія Воля почала інтеграцію всіх сегментів мережі, а це 6 міст. Паралельно почалась модернізація. Відповідно роботи ще досі тривають. Компанія не може дозволити вимкнути мережу до закінчення всіх робіт. Тому роботи виконуються паралельно наданню послуг. Інколи дійсно є вплив на надання послуги, але це обмежені в часі події. Вам була надана вся інформація. Також запропоновані варіанти. Подальшу дискусію з сертифікатами, екзаменами та технологіями - вважаю непотрібною.

Привід для чого? Airbites працював таким чином, що дзвонити чи писати туди за 9 років довелося рази 3. А от Воля завжди дає привід для глумління над нею і її "спеціалістами" найнижчого готунку...
Хоча, ця розмова набуває конструктивного характеру. Це дуже приємно!

1. Добре, сертифікати відкинемо, поки що, до пункту №2. Але виникає закономірне питання, якого плану проводиться модернізація. Поясніть чим детальніше, тим краще. Дякую

2. "Був Airbites зі своїм білінгом, топологією мережі, обладнанням в ній та налаштуваннями. Коли почався перехід, Airbites нам не надав дуже багато інформації, не кажучи вже про білінг." А от для того, щоб не виникало таких ситуацій, потрібно мати сертифікованих спеціалістів у кадровому складі компанії, котрим не потрібна документація іншої компанії, щоб знати, що  локальна(а в даному випадку MAN - міська) мережа працює за міжнародними стандартами IEEE 802. Для роботи з тим самим обладнанням Cisco, яке, я певен, і стоїть в Airbites, потрібні сертифіковані спеціалісти. Вистачить і двох краплин розуму, щоб розуміти це; І кажучи таке, ви хочете сказати, що Воля адекватний інтернет-провайдер?

2а) Що стосується білінгової системи, то якось же розрахунки ведуться на рахунках клієнтів Волі, що були куплені в Airbites, значить система працює, чи не так?! Чи ви вирішили користуватись Airbites'івским ПЗ разом із своїм. Ви спеціально створюєте собі проблеми?

P.S. "З 1 липня, після завершення процесу інтеграції, абонентам відкривається весь спектр послуг компанії "Воля"" - повідомляє прес-служба «Волі». Хто бреше, Ви, чи компанія Воля? Компанія Воля сказала, що інтеграція закінчена 31 червня. Про які технічні проблеми, тоді, говорите Ви?

Модератор
В Клубе с03.04.2017

1. Детальну інформацію де і що замінили, скільки метрів, яке обладнання підключили, на який стандарт перемкнули та ін. - я Вам не надам. Це внутрішня інформація.

2. Про сертифікованих спеціалістів не хвилюйтесь - вони є. "Краплини розуму" - не коментую взагалі.

3. Розрахунки ведуться нашим білінгом. Їх білінг потрібен був лише в момент переходу бази абонентів. Тоді б не виникло незрозумілих ситуацій, як наприклад з бонусами. Але це вже інша історія.

Останній рядок трактуйте як Вам завгодно. Під словом "інтеграція" Ви зажди зможете підставити те, що Вам зручніше. Основну інформацію я Вам надав.

Старанний
В Клубе с20.06.2017

VaKo написано:

1. Детальну інформацію де і що замінили, скільки метрів, яке обладнання підключили, на який стандарт перемкнули та ін. - я Вам не надам. Це внутрішня інформація.

2. Про сертифікованих спеціалістів не хвилюйтесь - вони є. "Краплини розуму" - не коментую взагалі.

3. Розрахунки ведуться нашим білінгом. Їх білінг потрібен був лише в момент переходу бази абонентів. Тоді б не виникло незрозумілих ситуацій, як наприклад з бонусами. Але це вже інша історія.

Останній рядок трактуйте як Вам завгодно. Під словом "інтеграція" Ви зажди зможете підставити те, що Вам зручніше. Основну інформацію я Вам надав.

Добре, дякую

Старанний
В Клубе с20.06.2017

Нова підбірка проблемних місць. Сьогодні знову з'єднання втрачається3.png

На наступному скріншоті еквалайзер плеєра добре показує своєю нерухомістю, що онлайн-радіо було не доступне, у той час. 2.png

На другій частині цього скріншота добре видно, що через 40 хвилин ситуація повторилась. Годинник добре це підтверджує

Старанний
ДЯКов:15
Бейджей:6
В Клубе с13.07.2017

@VaKo, прошу заметить, я не издеваюсь, т.к. Вы лично проблемы не решаете, НО, так напрасно защищаете компанию (может она Вам премии за это платит, но это меня не касается):

VaKo написано:

.... Був Airbites зі своїм білінгом, топологією мережі, обладнанням в ній та налаштуваннями. Коли почався перехід, Airbites нам не надав дуже багато інформації, не кажучи вже про білінг. Компанія Воля почала інтеграцію всіх сегментів мережі, а це 6 міст. Паралельно почалась модернізація. Відповідно роботи ще досі тривають.

А в цивилизованных компаниях, клиентам возмещают моральные убытки, и не "кидают" на бонусы, а наоборот, за "каличное" тех. обслуживание делают скидки и извиняются!

Конечно - "компаний одинаковых не бывает" !)))) ВОЛЯ ОСОБЕННАЯ в отношении со своими клиентами.