Абонентам Airbites

ВИРІШЕНО
Гуру

Re: Абонентам Airbites

Исходя из сообщений от модератора я понял так - вам нужно пополнить счет и тогда те деньги,  что были на прошлой компании, воля учет. Но если денег на счету было больше чем ваша месячная оплата,  тогда нужно писать заявление. 

Місто

Київ

Відслідковувач

vitttt написано:

Исходя из сообщений от модератора я понял так - вам нужно пополнить счет и тогда те деньги,  что были на прошлой компании, воля учет. Но если денег на счету было больше чем ваша месячная оплата,  тогда нужно писать заявление. 

Оплатил 10 грн, чтобы выйти в плюс. Денег с АБ не добавилось.

Місто

Харків

Відслідковувач

если оплатить счет "Воли" по умолчанию вы подписываете договор между вами и провайдером. До 2010 года был абонентом "Воли" до этого был абонентом РГМ. Контора дуже пихата агрессивна та злопам'ятна после того как ушел еще года 4звонили и предлагали вернуться.  Жалко AIRBITES.

Місто

Рівне

Розумник

IvanYan. ЯК так? Як таке можливо? Ви гакер і зламали сайт Ейрбайтсу?:mansurprised: :)

Місто

Рівне

Старанний

Усім привіт. Я теж з Airbites, у мене там теж була передплата (досить велика, порядка 1720 гривень).

Я теж хвилювався по поводу грошей, та поїхавши у "Волю", мені пояснили що для зарахування коштів з аірбайтса в волю потрібна лиш заявка (про яку йшлась мова вище). Підписав.

Через кілька днів зайшовши в кабінет воля, я побачив там борг (-4.6) замість моїх 1720 грн. Злякавшись, я поїхав у волю виясняти це питання. Мене там трішки заспокоїли, пояснивши що ще не оброблена заявка, до кінця місяця буде все гаразд, а послуги не відключать, навіть якщо буде заборгованість. Трішки заспокоївшись я поїхав додому.

Якщо консультант/представник компанії говорив правду, то я гадаю що нема підстав для хвилювань.

...мені теж шкода аірбайтсу, я консерватор, не люблю новшества. Залишається надіятися на Волю, і на те що вона "не підсуне свиню"

Місто

Хмельницький

Розумник

Користувач zibert89 написав:

а послуги не відключать, навіть якщо буде заборгованість.

Ну так, наскільки я розумію, у Волі існує можливість залазити у мінус ціною у 1 Ваш місячний тариф (у нас функція Кредит теж існувала, але з меншими термінами).

Місто

Рівне

Модератор

@turynka,  Вашу заяву отримали. Залишок коштів буде враховано за договором у вигляді знижки.

@dibilov100 ,   остаток денежных средств будет учтен. Для продолжения пользования услугами компании Воля рекомендуем пополнить баланс по Вашему договору нашей компании.

@Kaminari , для учета денег с АБ в виде скидки Вам необходимо предоставить подписанное заявление личным сообщением. Бланк заявления прикреплен к данной теме.

@aмиго , будем рады продолжить сотрудничество с Вами в нашей компании.

@zibert89 , дякуємо. Якщо Ви написали заяву, то все буде добре. Кошти будуть враховані у вигляді знижки за послуги компанії Воля після обробки заяви.  Все буде добре :)

Старанний

На какой срок остануться прежние тарифы и скорость у абонентов компании аирбайтс ?
Или же с 1 июля, вы переведете всех на "аналогичный по стоимости" ваш тариф, тобиш 85 грн/ 5 Мб/с ?

Місто

Харків

Відслідковувач

+1 на рахунку мав 1500+грн 

точну сумму навіть не знаю бо закинув відразу на декілька років...

Проплачувати зайвий раз нічого не буду. (так виявляється що я вже винний і маю заплатити 190 грн)

З дівчинкою з чату чи з колцентру розмовляти не має сенсу - візьміть заяву, щось там десь заповніть і можливо після першого числа щось там буде, може буде.... але ви заплатіть

Як послуга буде надалі то все ок. як відвалиться то буду писати заяву про кражу(чисто з принципу).

подивимось найближчим часом. чи буде компанія мати абонента чи ні

Місто

Львів

Ентузіаст

Я Вас процитирую:

Как же тяжело читать буквы. А тем более пытаться понять зачем их столко здесь написали... А еще номера по пунктам сделали. Зачем это все когда я умный икрасивый!