Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Відслідковувач
ДЯКов:1
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:5
В Клубе с13.06.2017

Re: Абонентам Airbites

"З моменту сплати, компанія Воля бере на баланс Ваш рахунок та робить всі необхідні коригування у відповідності з передоплатою в Airbites."

9.06.17р. укладено договір з Volia, 13.06.17р.  зранку проплачено рекомендовану суму (за поточний і наступний  місяці).

В особистому  кабінеті  відображений  баланс лише  останньої  проплати, попередня передплата "Airbites" не врахована

(передплата була за 3 наступні  місяці). 

Модератор
ДЯКов:1151
Решений:106
Сообщений в блогах:19
Бейджей:25
В Клубе с21.09.2015

Доброго вечора!

Ivan1982, сума Вашої передоплати по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати. Внесуть її до 06.07.2017р. Прошу очікувати та стежити за балансом на порталі Мій кабінет. Детальніше про можливості порталу - Питання відповідь по Мій кабінет.

Допитливий
ДЯКов:1
Бейджей:2
В Клубе с18.06.2017

Доброго дня. 17 травня проплаченно 100грн на рахунок AirBites. Станом на цей день залишок на рахунку був в районі 20грн. Тарифний план 85грн за 100мегабіт на місяць. Чому Станом на сьогодні в персональному кабінеті волі висить заборгованість -48,17. Номер договору 44478586. 

Модератор
ДЯКов:1484
Решений:198
Сообщений в блогах:37
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, AndreyOper.

Сума залишку на рахунку AirBites на 01.06.2017 була 96,30грн. - послуги проплачені до 04.07.2017 року.  

З 1-го липня 2017 року всі договори між Вами та Airbites автоматично розриваються. У зв'язку з цим, Вам необхідно заповнити заяву,

для продовження строку дії передплати.
Бланк заяви знаходиться за посиланням http://bit.ly/2sqbTCV (прикріплена до теми). 

Старанний
ДЯКов:10
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

Після 1 липня залишиться мій тариф 69грн за 40 мбіт на секунду, чи Воля на свій розсуд може змінити мій пакет доступу до Інтернету?

Інноватор
ДЯКов:842
Решений:37
Сообщений в блогах:65
Бейджей:22
В Клубе с08.04.2015

[ Изменено ]

LordFeliks написано:

Після 1 липня залишиться мій тариф 69грн за 40 мбіт на секунду, чи Воля на свій розсуд може змінити мій пакет доступу до Інтернету?

Останется ваш пакет. Смотрите на первой странице этой темы инфо от модератора:

2. Чи зміниться вартість мого пакету? Чи можу я змінити тарифний план?

Вартість Вашого пакету залишиться без змін. Також за бажанням Ви можете змінити пакет на будь-який інший з 1 липня 2017 року.

И вам нужно оплатит на счет воли или написать заявление, см. п. 1 - http://club.volia.com/t5/Finansovi-pitannya/Abonentam-Airbites/td-p/145454

Відслідковувач
ДЯКов:3
Решений:1
Бейджей:7
В Клубе с04.06.2017

Мені можуть надати точну інформацію, коли буде врахована та знижка на мій баланс, тому що там уже -44,7 грн і я нервуюся! Раздраженный мужчина

і ще одне:

VaKo написано:

...За умовами публічного договору, Ви стаєте абонентами компанії Воля, якщо сплачуєте рахунок...

а якщо я не сплачував ніякого рахунка, тільки підписав папірець на врахування коштів з аірбайтса, то чий я абонент? З ким у мене укладений договір, якщо з аірбайтсом розірваний, а з Волею нічого не складав?...і як в такім випадку "покінчити" (розірвати договір, який не укладено) з Волею після вичерпання ресурсів на балансі, якщо врахують знижку? (...а чи врахують?)

Модератор
ДЯКов:1151
Решений:106
Сообщений в блогах:19
В Клубе с21.09.2015

[ Изменено ]

Доброго дня!

zibert89, не хвилюйтеся :-) Згідно наданої Вами заяви, Вам будуть надаватися послуги від компанії ТОВ "Воля-кабель". Після закінчення переплачених коштів, для безперервного отримання послуг, надалі потрібно буде сплачувати на рахунок компанії ТОВ "Воля-кабель". 

Сума Вашої передоплати по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати. Знижку повинні внести до 06.07.2017р. Очікуйте, будь ласка.

Стосовно питання по відключенню послуг. Детальна інформація розташована в темі - Як розірвати договір або відключити одну з послуг.

Новачок
ДЯКов:0
Бейджей:1
В Клубе с20.06.2017

Добрий день, в айбітс в мене був оплачений інтернет до 7 липня, зараз на сайті в мому кабінеті воля пиши що у мене борг -54,47. Коли будуть переведені кошти з айбітс?

Модератор
ДЯКов:2713
Решений:309
Сообщений в блогах:49
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, MichaelK

В Вас оплата в airbites до 3 липня. Для врахування коштів Вам необхідно надати підписану заяву встановленого зразка. Бланк заяви прикріплено до цієї теми. Підписану заяву надайте, будь ласка, приватним повідомленням.  

За умовами публічного договору, після оплати рахунку від компанії Воля, ми автоматично беремо на баланс Ваш договір. З початку липня буде коригування відповідно до передоплати за Airbites і Вам підключать знижку на послуги компанії Воля.

Зараз Вам необхідно сплатити наш рахунок або внести вартість однієї абонплати за Вашим договором в мережі Воля, або надати підписану заяву.