Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Старанний
ДЯКов:10
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

Re: Абонентам Airbites

Зараз в мене з'єднання йде по технології FTTB. Таке з'єднання лишиться і надалі, чи у майбутньому, Воля, переведе нас, абонентів Airbites на незручний DOCSIS?

Модератор
ДЯКов:222
Решений:27
Сообщений в блогах:2
Бейджей:19
В Клубе с03.04.2017

LordFeliks, доброго дня. Мабуть, Ви мали на увазі технологію Ethеrnet. Зміни торкнуться, лише, технології авторизації. Сама мережа так і залишиться, виключенням буде часткова модернізація. Але авторизація, з часом, буде переведена на DHCP. Потрібно буде закріпити дозволені МАС адреси за договором.

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Ні, я кажу не протокол підключення Ethernet(IEEE 802.3), а про технологію підключення FTTB, тобто, до будинка прокладено загальне оптоволкно(як воно зараз і є),  а вже по будинку до кожного з клієнтів йде особиста вита пара. FTTB замінять на кооксиальний кабель?

Не зовсім зрозумів з DHCP. Зараз не буде працювати DHCP? Ви дасте нам статичні адреси?

Дозволені макадреси за договором. Макадресу прикріпити можна буде у особистому кабінеті власноруч?

Що ввійде у часткову модернізацію?

Я чому так питаю, для мене є неприйнятним після стабільного, як Ви сказали, Eyhernet`у, почати користуватись DSL модемом. Ви самі розумієте, це величезний крок назад, як по якості з'єднання, так і по зручності у користуванні

Допитливий
ДЯКов:0
Бейджей:3
В Клубе с11.06.2017

VaKo написано:

LordFeliks, доброго дня. Мабуть, Ви мали на увазі технологію Ethеrnet. Зміни торкнуться, лише, технології авторизації. Сама мережа так і залишиться, виключенням буде часткова модернізація. Але авторизація, з часом, буде переведена на DHCP. Потрібно буде закріпити дозволені МАС адреси за договором.

Так зараз в Airbites авторизація теж по DHCP працює, принаймі у Львові.

Мак адреса прив'язувалась до абонента коли він на сайті Airbites натискав кнопку "Авторизація". І інтернет працював без повторної авторизації доки не змінювалась мак адреса.

Ще в Airbites під час авторизації на сайті крім мак адреси до абонента також прив'язувалась IP адреса. І IP адреса змінювалась тільки при повторній авторизації. Я слідкував, щоб не під'єднували інші комп'ютери до шнура з інтернетом - і моя зовнішня не статична айпі адреса в Airbites не змінювалась вже більше року.

Цікаво, чи така функціональність лишиться і надалі?

Зараз моя айпі адреса, згідно ripe.net ще закріплена за Airbites:

route:          95.69.200.0/21
descr:          Airbites Ukraine
origin:         AS43266
mnt-by:         ABCENT
created:        2009-06-24T07:36:21Z
last-modified:  2017-05-22T11:54:05Z
source:         RIPE

Правда ASN належить Волі: Ukraine AS43266 VOLIA-AS, UA (registered Jul 05, 2007)

Коли приблизно очікувати можливої зміни моєї айпі адреси?

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Так, зараз ми працюємо через сервер Airbites, це видно, коли проводимо трасування. 2й крок - с49-alice.airbites.ua зі стандартним IP: 188.230.0.1.

Мене хвилює фраза: часткова модернізація. Звучить підступно...

Модератор
ДЯКов:1484
Решений:198
Сообщений в блогах:37
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, eug-lv.

Вже з 1 липня послуги надаватиме компанія Воля. 
І IP адреса зміниться. 

Модератор
В Клубе с08.08.2014

LordFeliks, хвилюватись не варто. 

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Добре, як так. Було б гарно отримати відповіді й інші мої питання

Модератор
В Клубе с08.08.2014

Які питання? 

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Технологія підключення FTTB, тобто, до будинка прокладено загальне оптоволкно(як воно зараз і є),  а вже по будинку до кожного з клієнтів йде особиста вита пара. FTTB замінять на кооксиальний кабель?

"авторизація, з часом, буде переведена на DHCP". Не зовсім зрозумів з DHCP. Зараз не буде працювати DHCP? Ви дасте нам статичні адреси?

"Потрібно буде закріпити дозволені МАС адреси за договором". MAC-адресу прикріпити можна буде у особистому кабінеті власноруч, як це є зараз в Airbites?

"Буде часткова модернізація". Що увійде у часткову модернізацію?