Ответить
Утвержденное решение

Абонентам Airbites

Допитливий
ДЯКов:0
Решений:0
Сообщений в блогах:0
Бейджей:3
В Клубе с11.06.2017

Re: Абонентам Airbites

[ Изменено ]

LordFeliks написано:

Технологія підключення FTTB, тобто, до будинка прокладено загальне оптоволкно(як воно зараз і є),  а вже по будинку до кожного з клієнтів йде особиста вита пара. FTTB замінять на кооксиальний кабель?

"авторизація, з часом, буде переведена на DHCP". Не зовсім зрозумів з DHCP. Зараз не буде працювати DHCP? Ви дасте нам статичні адреси?

Який зміст Волі заміняти вже налогоджену і працюючу добру технологію на більш стару, витрачати на це гроші/ресурси? Бу обладення та кабелі коштують значно дешевше нових. По коаксиальному кабелю пускають інтернет, коли модернізують кабельну мережу, щоб не прокладати зайві дроти.

Про IP адресу у колцентрі сказали так:

Статична IP адреса у Волі коштує 15 грн в місяць. А якщо не замовляти послугу "статична IP адреса" - тоді IP адреса буде періодично змінюватись, як часто - не визначено.

Модератор
ДЯКов:2713
Решений:309
Сообщений в блогах:49
Бейджей:25
В Клубе с08.08.2014

[ Изменено ]

LordFeliks, дякую за питання.  Відповім Вам на них:

FTTB замінять на кооксиальний кабель?
- Ні, якщо він не потребує заміни. 

Зараз не буде працювати DHCP? Ви дасте нам статичні адреси?

- Зараз буде працювати, як і раніше. Після перепідключення до обладнання нашої компанії буде працювати з автоматичним налаштуванням по  протоколу DHCP. Статичні адреси (фіксовану IP адресу за протоколом DHCP) при необхідності можна буде замовити на порталі Мій Кабінет, з оплатою згідно Прейскуранта. 

"Потрібно буде закріпити дозволені МАС адреси за договором". MAC-адресу прикріпити можна буде у особистому кабінеті власноруч, як це є зараз в Airbites?

- Так, Мас адресу можливо внести самостійно на порталі Мій Кабінет. Детальніше: http://club.volia.com/t5/Internet/Pomenyalsya-PK-Kak-nastroit-Internet/td-p/21

"Буде часткова модернізація". Що увійде у часткову модернізацію?

- Встановлення обладнання компанії Воля. 

Старанний
ДЯКов:10
Бейджей:7
В Клубе с20.06.2017

Якщо моє ставлення до Волі не зміниться, коли я можу розірвати договір?

Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

Тарифи зміняться. Деякий час, ціна буде Ейрбайтівська, але згодом вона вийде на рівень волівскої тарифікації. Ми ще не у Волі, а нам вже починають брехати. От такої... Печальный Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=nNhvGIsNEHs (крутіть на 1 хв 05 сек)

Інноватор
ДЯКов:792
Решений:54
Сообщений в блогах:113
В Клубе с18.02.2015

LordFeliks написано:

Якщо моє ставлення до Волі не зміниться, коли я можу розірвати договір?

Ніколи не було проблемою. Може бо в мене боргів нема, роутера тюнера модема волі повернули, заяву написали і усьо. Головне завчасно

http://club.volia.com/t5/Upravlinnya-poslugami/Kak-rastorgnut-dogovor-ili-otklyuchit-odnu-iz-uslug/m...

Сообщение от Samsung SM-T310
Старанний
В Клубе с20.06.2017

Я працював у call-центрі Волі і знаю з якого тіста Воля зліплена. Якщо б, тариф залишився, я б залишився, принаймі до того моменту, коли затримки не почали б зашкалювати, як це є зазвичай у Волі і горе-майстри не почали б лапшу на вуха мені вішати, чому це обладнання збоїть і мене в цьому ще й звинувачувати. Ейрбайтівске обладнання нормальне і ще попрацює, але зміна мого тарифу, для мене, неприйнятна.

Розумник
ДЯКов:32
Сообщений в блогах:2
Бейджей:6
В Клубе с01.06.2017

Користувач

LordFeliks написав:

Тарифи зміняться. Деякий час, ціна буде Ейрбайтівська, але згодом вона вийде на рівень волівскої тарифікації. Ми ще не у Волі, а нам вже починають брехати. От такої... Печальный Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=nNhvGIsNEHs (крутіть на 1 хв 05 сек)

Гм, а Ви чи інші наші брати по нещастюВеселый) думали, що їм ще рік чи два надаватимуть Нет-послуги за тими ж цінами?Показывающий язык Логічньо, що переведуть на свої, питання тільки у тому НАСКІЛЬКИ ШВИДКО, чи витримають ціново-тарифні умови по угодах з Airbites і ще півроку-рік терпітимуть, чи ж максимум за півроку не витримають і таки попереводять... 

Допитливий
ДЯКов:0
Бейджей:3
В Клубе с11.06.2017

Коли перерахують переплату на Airbites? Зробив передоплату на ВОЛЯ за вказаним тарифом.
Старанний
В Клубе с20.06.2017

[ Изменено ]

У тій листівці, що мені надіслано було разом з рахунком, написано, що мені достатньо скористатись послугами ТОВ "ВОЛЯ-Кабель" починаючи з 00:00 "1" червня 2017 року, тобто достатньо передати хоча б пінг будь-куди, щоб просто зарахувало трафік. Це, ніби, рівноцінно тому, що я б оплатив рахунок. Я правильно зрозумів написане?

Модератор
ДЯКов:1484
Решений:198
Сообщений в блогах:37
В Клубе с08.08.2014

Доброго дня, xergvol.

Знижка буде внесена 06.07.2017.