Абонентам Airbites

ВИРІШЕНО
Модератор

Re: Абонентам Airbites

Доброго дня, LordFeliks.
За умовами публічного договору. Після оплати рахунку  від компанії Воля, або наданні заяви (абонентам у яких передоплата більше одного календарного місяця) автоматично беремо на баланс Ваш договір.

Допитливий

Тільки як я дізнався що абоненти AirBites перейшли до волі одразу зайшов на ваш сайт в кабінет і побачив -71,1 грн,  і і Червень в мене був оплачений, наперед не платив, що мені робити?

Місто

Івано-Франківськ

Модератор

@Jeka619, доброго дня!

Для продовження отримання доступу до послуги від компанії Воля, Вам необхідно внести оплату на новий номер договору. Способи поповнення рахунку: http://ivanofrankivsk.volia.com/ukr/payment/online-payments/
Після отримання оплати, сума Вашої передоплати по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати.

Допитливий

Через який час після першої проплати Воля враховує останню проплату Airbites? Для прикаду 21.05.2017 була здійснена проплата Airbites у розмірі абоненської плати - 85 грн, сьогодні 29.06.2017 здійснена проплата Волі у розмірі 85 грн. Коли Воля списує борг у кредитуванні? До оплати було вказано борг в розмірі біля -80 грн. Після здійснення оплати, чи необхідно підписувати ще якісь договори з Волею, чи проплата є автоматичним підписанням договору? Дякую. 

Місто

Львів

Магістр

SerVit написано:

Через який час після першої проплати Воля враховує останню проплату Airbites? Для прикаду 21.05.2017 була здійснена проплата Airbites у розмірі абоненської плати - 85 грн, сьогодні 29.06.2017 здійснена проплата Волі у розмірі 85 грн. Коли Воля списує борг у кредитуванні? До оплати було вказано борг в розмірі біля -80 грн. Після здійснення оплати, чи необхідно підписувати ще якісь договори з Волею, чи проплата є автоматичним підписанням договору? Дякую. 

не раз бачив, що модератори тут писали - до 6 липня внесуть знижку на суму переплати в Airbites. Думаю, що і до вас це відноситься. якщо сума переплати була меньше однієї абонплати, тоді тільки сплатити рахунок. Якщо більше, тоді ще треба писати заяву. 
Подивіться першу сторінку цієї темі п.1

Місто

Київ

Старанний

"Після отримання оплати, сума Вашої передоплати по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги на 100% на період, пропорційний Вашому залишку оплати."

А чому передоплата по Airbites буде врахована у вигляді відповідної пільги, а не у вигляді повноцінної  оплати за послуги?

Місто

Луцьк

Старанний

На airbites швидкість була 100 Мбіт/с. У особистому кабінеті на Волі зараз 50 Мбіт/с. Чому так?

Місто

Хмельницький

Модератор

Доброго дня, Ivan1982.
Згідно умов з Airbites.

Модератор

Доброго дня, xose.
Швидкість згідно підключеного пакету:  Internet 50 Mbit.

Відслідковувач

1. перше число

2. договір підписаний

3. на балансі -,095

4. де пропали 1700 грн?

5. чому не зявились 1700 грн

Місто

Львів