Активація пакету послуг lifecell

Допитливий

Активація пакету послуг lifecell

Добрий день,

Хочу попросити у вас, шановні, поради, можливо хтось зіткнувся до мене із подібним випадком раніше. Отже, 24 жовтня підключився за акційним пакетом (інтернет + тв + lifecell). Інтернет та моб тв запрацювали одразу, активація тарифу lifecell - ні. Технік, що виконував підключення порадив зачекати, добу. Але зміна тарифного плану не відбувалась. 

Наперед забігаючи скажу що перечитав та виконав усе що тут сказано  https://club.volia.com/t5/Oplata-poslug-ta-Finansovi/novyy-protokol-uslug-kogda-pridet-oplata-za-mob... 

• баланс на рахунку починаючи з 24 жовтня позитивний ( на даний момент 3грн)
  • послуга "додаткові гроші" вимкнена з меню керуванням номеру. А також працівник компанії lifecell перевірив це ще раз.

Сьогодні звернувся в підтримку волі, а від них в саппорт lifecell - традиційна кругова порука, і ніхто ні за що не відповідає. Причому що саппорт волі спочатку написали що є проблема, тариф не активувався, попросили кілька хвилин на перевірку. Але через кілька хвилин написали що це через невірну конфігурацію номеру на стороні lifecell (доречі, моя переписка із працівником volia так і не прийшла на вказану пошту), і що компанія volia надає усі послуги в повному обсязі. 

Наступним кроком хочу перевірити налаштування у додатку myvolia, можливо там є спосіб запустити активацію ще раз.

Буду вдячним за ваші відгуки, наперед вельми вдячний !

Місто

Львів

Відповідей: 10
Висвітлювач

На мобильном счету не должно быть долга, на счету Воли не должно быть долга, а лучше чтобы был плюс и чтобы не мобильном счету не было кредитов. 

Місто

Київ

на мобільному рахунку та на рахунку волі + баланс, різного роду кредити відключені. 

Місто

Львів

@saintmood, я  правильно понимаю, у вас не работает именно мобильная часть(звонки,смс, моб инет лайф)? Со стороны воля тв и интернет в квартире работают, верно? Что сам лайф говорит?

Місто

Київ

привіт,

так, усе вірно. Інтернет та мобайл тв працюють, і проблема лише із тарифним планом lifecell. 

Працівник lifecell  перевірив чи відключена послуга додаткові гроші та сказав що не знає в чому може бути проблема. З його сторони усе добре, і це проблеми компанії volia.

Місто

Львів

@saintmood, что-то не складывается. Вы уверены, что долга нет на счету. Воля свои услуги предоставляет, значит с Волей все ок. Проверьте еще раз, может какие-то доп услуги были в прошлом месяце подключены...

Місто

Київ

Lilit@ виходячи з того що в кабінеті аккаунту воля баланс 2 грн і рекомендація до сплати , а за *111# - Balans 2.62 grn, bonus 0.00. можна зробити висновок що боргу немає. А от щодо додаткових послуг ... можливо підкажете як перевірити ? Номер з 2007 року, цілком можливо що років 5 назад щось і було підключено. 

Місто

Львів

@saintmood  написав (-ла):

привіт,

так, усе вірно. Інтернет та мобайл тв працюють, і проблема лише із тарифним планом lifecell. 

Працівник lifecell  перевірив чи відключена послуга додаткові гроші та сказав що не знає в чому може бути проблема. З його сторони усе добре, і це проблеми компанії volia.

а в чем конкретно проблема у Воли сотрудник Лайселл не уточнил?
ведь не работает именно мобильная связь Лайселл!
номер не активирован?
пакетные услуги не начислены?
за работу услуг лайфселл отвечает Лайфселл.

Місто

Дніпро

@AndreyPopov працівник лайселл зробив мені велику послугу що поспілкувався зі мною. Єдине що він сказав що з номером усе добре, і те що у мене щось не працює - це конфігурація компанії volia. 

Місто

Львів

@saintmood  написав (-ла):

@AndreyPopov працівник лайселл зробив мені велику послугу що поспілкувався зі мною. Єдине що він сказав що з номером усе добре, і те що у мене щось не працює - це конфігурація компанії volia. 

с номером все хорошо - это как бы НЕ ответ.

вам согласно пакета должны быть начислены пакетные минуты, пакетные мегабайты и т.д.

как понимаю в Мой Кабинет это должно отображаться.

https://club.volia.com/t5/Novini-kompanii/Novi-mozhlivosti-dlya-abonentiv-Volya-Lifecell-na-portali-...

мк2.png

Місто

Дніпро

добрий день @AndreyPopov ,

сьогодні зранку перевірив стан рахунку - тариф змінився на потрібний. В кабінеті зараз відображається статистика по тарифному плану лайселл. Добре що все добре, 

усім дуже дякую за допомогу.

Місто

Львів