Бонусы

ВИРІШЕНО
Старанний

Бонусы

Вітаю!Есть бонусы но некуда их потратить...Подскажите плиз куда их потратить,а то написали,что скоро они пропадут.Дякую!

Місто

Кривий Ріг

2 ЗАТВЕРДЖЕНІ РІШЕННЯ

Как точно сказано... "Поройтесь"... Поскольку, вероятно, более 90% абонентов использовали бонусы для получения скидок за услуги, "Воля" решила народ "поздравить" с Новыми Годом! Лишить возможности использовать бонусы на скидки и успешно аннулировать их! Классный маркетинговый ход для лосей, ой, извините, абонентов! С Наступающими!))

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Здравствуйте!

Если правильно поняла, скидка будет доступна после того, как все бонусы сгорят?!

Если это так, то такого плевка и неуважения к своми клиентам, я еще не встречала. Лучше в январе не возвращать такую "акцию"...

Я отказалась от получения "бонусов" вообще. Считаю, что лично для меня дальнейшее обслуживание у "Воли" - это вопрос самоуважения. Ищу альтернативу. Надюсь, так поступят все уважающие себя люди!

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Відповідей: 61

Я не отримав відповіді на своє запитання:"Куди я маю витратити 50 бонусів?". Модератор мені рекомендує чекати, в особистому кабінеті - терміново використати бонуси бо вони згорять. Чого мені чекати? Цитую модератора: "Днями має вийти доповнення функціоналу. З'явиться можливість замовлення промо-перегляду, гіпер швидкості, доступу до кінотеатру."  Промо-перегляд у мене є можливість замовити на 5 днів за 0,01 грн., гіпер швидкість у мене підключена в пакеті послуг, доступ до кінотеатру мені непотрібен, тому що я не користуюсь послугою Smart. Замовлення знижки відключене... То куди я маю витратити 50 бонусів? Потрібно щось з Вами робити!!!

Місто

Харків

v_zinchenko, за 50 бонусів Ви можете замовити додатковий пакет "Воля Cine+" або накопичити більше бонусів у грудні і встигнути замовити інші додаткові послуги та сервіси за бонусний рахунок. 

Вартість додаткового пакету "Воля Cine+" 350 бонусів, так відображено у мене в кабінеті. Поясніть, як це зробити за 50 бонусів?

Місто

Харків

v_zinchenko, якщо бажаєте, я можу активуати Вам цей пакет за бонусний рахунок. 

Активуйте, будь ласка. Дякую.

Місто

Харків

В кабінеті сьогодні з’явилась можливість підключити 

Промо-перегляд всіх цифрових каналів на 30 днів за 50 бонусів,

але клавіша "підключити" не спрацьовує. Будь ласка, підключіть краще цю послугу замість "Воля CINE+". Я вважаю, що ця спецsальна пропозиція значно ширша за "Воля CINE+", а термін в один місяць мене цілком задовольняє. Дякую.

Місто

Харків

Користувач

v_zinchenko написав:

В кабінеті сьогодні з’явилась можливість підключити 

Промо-перегляд всіх цифрових каналів на 30 днів за 50 бонусів,

але клавіша "підключити" не спрацьовує. Будь ласка, підключіть краще цю послугу замість "Воля CINE+". Я вважаю, що ця спецsальна пропозиція значно ширша за "Воля CINE+", а термін в один місяць мене цілком задовольняє. Дякую.

Приєднуюсь до пропозиції :manhappy:

Місто

Харків

v_zinchenko, промо-перегляд за бонуси підключено. 

Дякую, реально все працює, вдячний Вам за порозуміння, Ви кращі!!!

Місто

Харків

Відслідковувач

"Підключіть промо-перегляд усіх цифрових телеканалів на 30 днів за 50 бонусів!" - пишет не подтвержден имейл и пароль, хотя в профиле все ок, это баг?+ в центре есть возможность подключить промо подневно, а в ЛК нет( 

Місто

Запоріжжя

@ApEx, здравствуйте!

Промо-просмотр на 30 дней за 50 бонусов подключен. Доступ к телеканалам откроется на протяжении 30 минут. Проверьте работу телеканалов и сообщите о результате , пожалуйста.

Да,всё работает,большое спасибо:smileyhappy:

Місто

Запоріжжя

Старанний

Добрый вечер!Подключите мне ,пожалуйста, промо-просмотр на 30 дней за бонусы с 21 декабря 2017 г.

Місто

Харків

Здравствуйте, u_emil

По подключению промо-просмотра за бонусы по Вашему договору сможем ответить в понедельник. 

Так что по поводу промо-просмотра?

Місто

Харків

u_emil, промо-просмотр за бонусы по Вашему договору активирован. 

Допитливий

Як мені відключити пакет спорт який включили за бонуси? Він мені непотрібний, а включили його тільки щоб бонуси потратити, бо ви активно на цьому наполягали. І що я тепер буду по +39 грн. платити?

Місто

Львів

Добрий день, 9239991. 

Вніс відповідні зміни. Регулярний додатковий пакет "Спорт" (L1137) не буде активовано за Вашим договором. 

Здравствуйте,

отключите пожалуйста мне услугу

Додатковий пакет "Воля Extra HD" с 12.09.2018 г. Спасибо
Місто

Рівне

Добрый день!

Olga_K, дополнительный пакет "Воля Extra HD" (1139)" будет отключен от 12.09.2018г.

Вопрос-ответ по Мой кабинет