Бонусы

ВИРІШЕНО
Highlighted
Магістр

Re: Бонусы

v_zinchenko, за 50 бонусів Ви можете замовити додатковий пакет "Воля Cine+" або накопичити більше бонусів у грудні і встигнути замовити інші додаткові послуги та сервіси за бонусний рахунок. 

Відслідковувач

Вартість додаткового пакету "Воля Cine+" 350 бонусів, так відображено у мене в кабінеті. Поясніть, як це зробити за 50 бонусів?

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

v_zinchenko, якщо бажаєте, я можу активуати Вам цей пакет за бонусний рахунок. 

Highlighted
Відслідковувач

Активуйте, будь ласка. Дякую.

Місто

Харків

Highlighted
Відслідковувач

В кабінеті сьогодні з’явилась можливість підключити 

Промо-перегляд всіх цифрових каналів на 30 днів за 50 бонусів,

але клавіша "підключити" не спрацьовує. Будь ласка, підключіть краще цю послугу замість "Воля CINE+". Я вважаю, що ця спецsальна пропозиція значно ширша за "Воля CINE+", а термін в один місяць мене цілком задовольняє. Дякую.

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

Користувач

v_zinchenko написав:

В кабінеті сьогодні з’явилась можливість підключити 

Промо-перегляд всіх цифрових каналів на 30 днів за 50 бонусів,

але клавіша "підключити" не спрацьовує. Будь ласка, підключіть краще цю послугу замість "Воля CINE+". Я вважаю, що ця спецsальна пропозиція значно ширша за "Воля CINE+", а термін в один місяць мене цілком задовольняє. Дякую.

Приєднуюсь до пропозиції :manhappy:

Місто

Харків

Highlighted
Магістр

v_zinchenko, промо-перегляд за бонуси підключено. 

Highlighted
Відслідковувач

На заправках сначала отменяют оплату за бонусы перед тем, как они должны сгореть, а потом оплату возвращают??????? Тогда браво и заправкам!

Недавно звонили с опросом, насколько мне нравится ВОЛЯ. Звонили утором, когда спешишь на работу. Ну, чтобы удобнее было вспомнить все их фейлы. Так вот, уважаемые маркетологи компании - описанная выше ситуация с бонусами есть ярким примером того, почему я не люблю ВОЛЮ. Такие мелочные, жалкие, позорные для уважающей себя и абонентов, мелочи - на каждом шагу в вашей компании.

Місто

Київ

Highlighted
Магістр

что только скидка нужна? Поменяйте на что-то другое - доп.пакет или доп.услуга за бонусы. 

Місто

Київ

Highlighted
Відслідковувач

Дякую, реально все працює, вдячний Вам за порозуміння, Ви кращі!!!

Місто

Харків