Дзвінки з невідомих номерів нібито від компанії "Воля"

Highlighted
Новачок

Дзвінки з невідомих номерів нібито від компанії "Воля"

Вітаю,

Вибачте якщо створив тему у неналежному розділі, але жоден з розділів не підходить до мого запитання.

Сьогодні до мене зателефонували з номеру 067 467 7644 і представились компанією "Воля", почали завдавати питання про якість обслуговування і таке інше.

Чи можна якимось чином перевірити якщо цей номер дійсно належить компанії "Воля", та чи вони в загалі роблять такі телефонні дзвінки?

Дякую за допомогу. 

Місто

Кривий Ріг

2 ВІДПОВІДІ
Висвітлювач

Re: Дзвінки з невідомих номерів нібито від компанії "Воля"

@Tomcat  написав (-ла):

Вітаю,

Вибачте якщо створив тему у неналежному розділі, але жоден з розділів не підходить до мого запитання.

Сьогодні до мене зателефонували з номеру 067 467 7644 і представились компанією "Воля", почали завдавати питання про якість обслуговування і таке інше.

Чи можна якимось чином перевірити якщо цей номер дійсно належить компанії "Воля", та чи вони в загалі роблять такі телефонні дзвінки?

Дякую за допомогу. 

Це питання до модераторів. Чекайте їхньої відповіді.

Місто

Івано-Франківськ

Гуру

Re: Дзвінки з невідомих номерів нібито від компанії "Воля"

@Tomcat  написал (-а):

Вітаю,

Дякую за допомогу. 

звонить с воли могут, но точно ли этот звонок был от них - пишите в личку модераторам @Oleg @Alisa @Alexandra номер свой, на который звонок поступил . они тогда смогут проверить. 

Місто

Київ