Компанія Воля передає особисті дані третім особам

Допитливий

Компанія Воля передає особисті дані третім особам

оператори кол-центру, через необачність та професійну непридатність (лінощі) додали мій номер телефону жєдо своїх баз даних. За договором на сторонню для мене людину, на мій номер приходять смс що в мій борг!!!! передвно фактично колекторській компаніі. Через довге спілкування з автовідповідачем, який називав мене Вячеславом?!!, зміг пробитися до операторів, які нібито видалили мій номер з бази. Але, через тиждень мені знову приходить смс що компанія Пристав (відділення російської контори, зареєстрована на Кіпрі) планує передати мій "борг" ще комусь. Дзвоню на гарячу лінію і я знову Вячеслав?!!! Телефон видалив лише після візиту до сервісного центру (Васильківська 6) та спілкування з менеджером Мирославою. Мила дівчина мене обрадувала інформацією, що мого номеру більше в базі не має, але проблеми з колектором - це моя особиста проблема. В компанії Пристав також здивувалися, що прийшов подібний запит, де на мій номер телефону записана заборгованість сторонньої особи і сказали що проблема може вирішитися, а може і доведеться заплатити 130 грн. Повторюся, послугами компаній Воня я ніколи не користувався і судячи з всього не буду. То ж, компанія Воля, поясніть, чому через необачність вашого працівника я отримуватиму спам від колекторів? Чи мені одразу вмикати переадресацію дзвінків на вашу гарячу лінію та нехай вже вони спілкуються з вашим автовідповідачем?  І останнє, чому ви порушуєте мої права та КК України (ст.182) передаючи особисті дані?

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:3
Гуру

Re: Компанія Воля передає особисті дані третім особам

@Oleg Yan@ @Mikael  гляньте пост, тут потрібна ваша допомога. 

Допитливий

Дайте послання на сам пост, а то незрозуміло що коментувати
Місто

Київ

Модератор

Доброго дня, Дмитро222.
Будь ласка, напишіть мені особистим повідомленням номер телефону на який приходять повідомлення від колелкторської компанії та вкажіть номер договору, який зазначено в повідомленні. 

@Bugaga, дякую за допомогу.