Льготный тариф и процедура его оформления

Магістр

Re: Льготный тариф и процедура его оформления

@cyril а у кого есть льгота на Интернет?
Вот на телек поечму есть льготы? Потому что закон такой есть, в которых прописано, что должен быть пакет соц для льготной категории. А вот для Интернета такого закона наверное нет, увы...

Місто

Київ

Магістр

@vitttt  написал (-а):

@cyril а у кого есть льгота на Интернет?
Вот на телек поечму есть льготы? Потому что закон такой есть, в которых прописано, что должен быть пакет соц для льготной категории. А вот для Интернета такого закона наверное нет.

И да согласен с @Bugaga бумажка , всегда бумажка. даже незнаю когда уже наконец все будет в электронном виде решаться..

Місто

Київ

Відслідковувач

Шановний провайдер Воля!!! Не минуло ще і 2 років як Ви викупили інтернет провайдера Airbites, а тарифи зросли мінімум вдвічі, по крайній мірі в мене був тариф за 69 грн. в момент переходу 01.06.2017 р. і вже зараз 135 грн з 01.02.2019 р. І це за 50 Мбіт.  Тариф з такою швидкістю в інших провайдерів коливається в межах 90-100 грн. Тому чекаю відповіді від модератора стосовно пропозиції знижки або треба йти підписувати більш прийнятний договір на інтернет до іншого провайдера. І інший провайдер ще й телебачення в навантаження додасть, а ви все порізали що було в аірбіта.

Місто

Львів

Магістр

@Romahin  написал (-а):

Шановний провайдер Воля!!! Не минуло ще і 2 років як Ви викупили інтернет провайдера Airbites, а тарифи зросли мінімум вдвічі, по крайній мірі в мене був тариф за 69 грн. в момент переходу 01.06.2017 р. і вже зараз 135 грн з 01.02.2019 р. І це за 50 Мбіт.  Тариф з такою швидкістю в інших провайдерів коливається в межах 90-100 грн. Тому чекаю відповіді від модератора стосовно пропозиції знижки або треба йти підписувати більш прийнятний договір на інтернет до іншого провайдера. І інший провайдер ще й телебачення в навантаження додасть, а ви все порізали що було в аірбіта.

Подключайте Мои бонусы. Там сможете менять бонусы на скидку.

И рассмотрите другие пакеты. Например, пакет 100Мбит в вашем городе - 155грн https://lviv.volia.com/ukr/internet/packages/

Місто

Київ

Старанний

@vitttt  написав (-ла):

И рассмотрите другие пакеты. Например, пакет 100Мбит в вашем городе - 155грн https://lviv.volia.com/ukr/internet/packages/

Мої бонуси при використанні найдешевших пакетів дають жалюгідну вигоду: до 30% знижки на один місяць. А 155 грн. - це ж навіть без ТВ! Користувач каже, що у конкурентів кращі пропозиції.

Місто

Київ

Магістр

@cyril  написал (-а):

@vitttt  написав (-ла):

Мої бонуси при використанні найдешевших пакетів дають жалюгідну вигоду: до 30% знижки на один місяць. А 155 грн. - це ж навіть без ТВ! Користувач каже, що у конкурентів кращі пропозиції.

невже 30% це так замало? Як на мене, то це дуже гарний відсоток. Та чи багато ви знаєте компаній, хто взагалі надає знижки і в кого є взагалі програма лояльності?

Місто

Київ

Досвідчений

@vitttt  написал (-а):

@cyril  написал (-а):

@vitttt  написав (-ла):

невже 30% це так замало? Як на мене, то це дуже гарний відсоток. Та чи багато ви знаєте компаній, хто взагалі надає знижки і в кого є взагалі програма лояльності?

звичайно мало! Має бути 100 % знижка Грайливий

(сарказм)

Відслідковувач

Доброго дня!!! 100 мбіт за 155 грн це обжорство, коли інші провайдери за 100 мбіт просять 120 грн. Ще й IPTV дають в нагрузку.

Місто

Львів

Магістр
Магістр

@Romahin  написав (-ла):

Доброго дня!!! 100 мбіт за 155 грн це обжорство, коли інші провайдери за 100 мбіт просять 120 грн. Ще й IPTV дають в нагрузку.

обжорство - це 250 грн за 100 мбіт, які просять деякі провайдери.

якщо вам щось не подобається - біжіть до дешевого провайдера, але потім не жалійтеся на погану якість інтернету.

за якість потрібно платити.

Місто

Київ

Ентузіаст

120.00 грн вместе с IPTV, на постоянных условиях? Вы точно уверенны что это не акционное предложение?

Місто

Київ