Льготный тариф и процедура его оформления

Відслідковувач

Re: Льготный тариф и процедура его оформления

До речі вчора ввечері зателефонували з колл центру Волі і в ході розмови був досягнутий консенсус, який полягає в тому що запропонували знижку в розмірі 20 % на наступні 6 місяців, тепер абонплата становить 108 грн. Це більш менш прийнятно до тих пір поки Воля знову не підніме свої розцінки. Тому пишіть звертайтеся і вимагайте знижок на послуги, вони і так ставлять ціни вищі ніж інші провайдери. А через 6 місяців знову треба бути телефонувати і вимагати нову знижку.

Місто

Львів

Відслідковувач

та ні скидаю посилання пропозицій 

https://www.kopiyka.org/tariff

В шостому пункті про телебачення.

http://komitex.net/fares.html

І в кожному тарифі телебачення.

Місто

Львів

Досвідчений

1000.00 грн за подключение (если я правильно прочитал)? А чего так много?

Місто

Київ

Відслідковувач

Цю деталь я не уточняв, але можливо що ці гроші ляжуть на рахунок. Я як звертався у копійку то мені сказали підключення 400 грн. і вони лягають на рахунок, тобто абонент оплачує наперед 4 місяці послуги.

Місто

Львів

Магістр

@Romahin  написал (-а):

Цю деталь я не уточняв, але можливо що ці гроші ляжуть на рахунок. Я як звертався у копійку то мені сказали підключення 400 грн. і вони лягають на рахунок, тобто абонент оплачує наперед 4 місяці послуги.

и сразу 1тыс заплатить? это накладно

Місто

Київ

Магістр
Магістр

@Romahin  написав (-ла):

абсолютная неправда. оплачивается только месяц наперед, то есть за 1000 грн - это подключение и стоимость тарифа за 1 месяц. В свое время тоже уточнял нюансы по таким подключениям.

Місто

Київ