Lifecell + Воля. Оплачиваешь интернет и теряешь деньги на телефоне

Допитливий

Lifecell + Воля. Оплачиваешь интернет и теряешь деньги на телефоне

Подключила учлугу lifecell + воля. Пополняла счет сверх нормы. Всегда в позитивном балансе и возникло куча вопросов:

1. Есть оплата за месяц где указано в истории оплат одна сумма а в платежке где расписано другая, меньше!!

2. Оператор сказала что переход на данный пакет будет бесплатным. В кабинете же личном вижу что списали 120 грн на какие то сервисные сборы!?? Что это??

3. В результате позитивного баланса который был позитивный сверхнормы всегда, у меня работает интернет и светится что услуга активна, телефон пишет что услуга по телефону не была оплачена и уже потратилось 40 грн изза этой всей ерунды.

я уже не говорю за шикарны развод когда предлагают за баллы типа бесплатно что то подключить а оно потом остается подключенным но платно о чем догадаться надо когда будет дыра в кошельке!

Місто

Дніпро

14 ВІДПОВІДІ 14
Highlighted
Магістр

Re: Lifecell + Воля. Оплачиваешь интернет и теряешь деньги на телефоне

1. Есть оплата за месяц где указано в истории оплат одна сумма а в платежке где расписано другая, меньше!! - это как?

Не совсем понятно. Может скриншоты предоставите?

2. Оператор сказала что переход на данный пакет будет бесплатным. В кабинете же личном вижу что списали 120 грн на какие то сервисные сборы!?? Что это??

похоже больше не оплату за смену пакета, а на снятие оплаты за вызов и работы техника. вызывали техника?

3. В результате позитивного баланса который был позитивный сверхнормы всегда, у меня работает интернет и светится что услуга активна, телефон пишет что услуга по телефону не была оплачена и уже потратилось 40 грн изза этой всей ерунды

вот по тарификации мобильной части лучше узнавайте именно у лайфа.

я уже не говорю за шикарны развод когда предлагают за баллы типа бесплатно что то подключить а оно потом остается подключенным но платно о чем догадаться надо когда будет дыра в кошельке!

а это вы наверное о подключенны пакетах/услугах за бонусы. Так когда подключаете написано же период действия и что после этого периода будет оплата за деньги. Если не интересно за деньги, то просто отключаете в кабинете да и все

Місто

Київ

Старанний

Щоб не створювати нову тему.

По закінченню акційного періоду перейшов на інший пакет Lifecell + Воля. Телебачення та Інтернет змінилися коректно, а от пакет Life чомусь змінився на Єдиний, про що я дізнався коли не зміг подзвонити через нуль на рахунку.

У Колл-центрі сказали, що відбулася якась помилка і пообіцяли вирішити проблему та передзвонити.

В результаті залишився без мобільного зв'язку на вихідні (не можу навіть на номери Life дзвонити) та без будь-якого орієнтиру з вирішення проблеми.

Місто

Київ

Магістр

Олександр1221, доброго дня.

Ваше питання дійсно на контролі і найближчим часом з вами зв'яжуться працівники компанії.

Дякую що ви з нами

Старанний

І справді зв'язалися, навіть двічі. Запропонували почекати до лютого, і мій проплачений у січні тариф має активуватися...

Але проблема в тому, що за заявою Воля, Лайфсел підключив мені тариф "Єдиний" де навіть дзвінки у мережі Лайф коштують 1грн./хв., і ті 20 грн. що я поклав на рахунок з власної кишені дуже швидко зникли (що досить дивно, бо я зробив усього 3 вихідних дзвінки тривалістю менше хвилини. Може там і вхідні платні?!). Довелося покласти ще 19 грн., щоб залишатися на зв'язку.

Запропонував компенсувати мені витрати підключенням пакету MTV на місяць і тепер чекаю на відповідь. Сподіваюся на позитивний фінал цієї історії.

Місто

Київ

Магістр

@Олександр1221  написал (-а):

І справді зв'язалися, навіть двічі. Запропонували почекати до лютого, і мій проплачений у січні тариф має активуватися...

Але проблема в тому, що за заявою Воля, Лайфсел підключив мені тариф "Єдиний" де навіть дзвінки у мережі Лайф коштують 1грн./хв., і ті 20 грн. що я поклав на рахунок з власної кишені дуже швидко зникли (що досить дивно, бо я зробив усього 3 вихідних дзвінки тривалістю менше хвилини. Може там і вхідні платні?!). Довелося покласти ще 19 грн., щоб залишатися на зв'язку.

Запропонував компенсувати мені витрати підключенням пакету MTV на місяць і тепер чекаю на відповідь. Сподіваюся на позитивний фінал цієї історії.

вірю, що вирішать позитивно) тримайте в курсі подій

Місто

Київ

Старанний

Тримаю в курсі: з Волею проблему вирішено легко, з наступного місяця пообіцяли підключити відповідний пакет, а за турботи отримав 3 місяці промо-перегляду.

А от з лайфом все виявилося набагато складніше. Мало того, що вони перевели мене на пакет Єдиний, де усі дзвінки, та будь-які послуги платні, у мене ще й списали з рахунку 50+ грн. за мобільний інтернет у об'ємі аж 0,02Мб (не пригадую подібних тарифів навіть на зорі становлення інтернету).

От тільки одна нестиковка - я використовую їхню СІМ-карту у звичайному телефоні (це такий апарат з кнопками), який не використовується для входження в інтернет, і взагалі відповідних настройок не має. Але у колл-центрі цього оператора стверджували, що у них все вірно, і 2500 грн/Мб - цілком прийнятний "тариф" у моєму випадку. В результаті, дійшли згоди, що вони взагалі вимкнуть послугу мобільної передачі даних для мого номеру.

Залишається лише порадити користувачам lie-cell перевіряти їхній пакет після зміни тарифного плану, та бути обережними у роумінгу. А компанії Воля - бути більш пильними у виборі партнерів та узгодженні умов договорів з ними, щоб не перекладати проблеми горе-операторів на межі банкрутства на плечі своїх клієнтів.

Місто

Київ

Магістр

ну вот хорошо, что с Волей удалось решить на позитивной ноте. Воля таки очень лояльна

а на лайфселл, уж они повлиять они никак не могут, у них свои правила

Місто

Київ

Допитливий

Аналогічна ситуація.
В грудні перейшов на Lifecell + Воля. До сьогодні все було добре. 28-го січня приходить повідомлення від Лайфу, що мені нараховано 100 мегабайт за 12 грн до кінця дня. Хм... Перевіряю пакетні хвилини/магабайти (*121#) - "плату по тарифу не сплачено". Оскільки на рахунку завжди тримаю достатню сумму - звязуюсь з оператором лайфу - мені відповідають що в моєму тарифі "Інтернет всюди" нарахування відбувається з боку компанії "Воля". Окей. Заходжу я в свій кабінет Воля - ніби все добре ("Інтернет всюди+кіно" підключено). Шукаю яким чином можна звязатись з техпідтримкою... Шукаю... Шукаю... Довго шукаю... і розумію що... техпідтримки нема. Є club.volia.com !!! Я впринципі людина досить спокійна, але коли з  тебе на рівному місці списують гроші, і не дають можливості звязатись з техпідтримкою - відчуття зовсім не приємні. 

Ше трішки покопавшись знайшов контактні номери телефонів 

Подзвонив на номер лайф (на диво зєднало) і.... послухав робота, який пропонує більше дізнатись про акції і додаток воля тіві...
Окей... ну думаю може через те що лайф... 
Дзвоню на інший (стаціонарний) - там те саме...
і... отримую СМС про дзвінки по 3 грн за кожні 5 хв, до кінця дня...

Нема слів. 
Завтра буду пробувати шукати якісь контакти.

Місто

Львів

Модератор

Доброго дня, Andriy Peleshchak.

Дякую за повідомлення.

Ми передали інформацію до відповідального відділу для перевірки та вирішення питання.