Новий договір

ВИРІШЕНО
Відслідковувач

Новий договір

23 березня 2017 року до кабелього телебачення мені додатково підключили інтернет. 

Відповідно було підписано новий договір і змінені дані авторизації в особистому кабінеті.

Мені цікавить питання, що сталося з фінансовою історією попереднього договору?

Ситуація ось в чому: у останньому надісланому рахунку (ще за попереднім договором) вказано, що на 01.03.2017 р. наявний залишок в сумі - 68 грн, додатково в середині місяця повинна була бути оплата ще 68 грн і, станом на 15.03.2017 р. сума залишку становила орієнтовно - близько 105 грн. (таку суму називала мені оператор, коли пропонувала підключити інтернет).39e6798db0

В той же час, в особистому кабінеті за новим договором вказано, що залишок на початок місяця - 0 грн., внесено на рахунок - 0 грн.KAgKJposQGwLAl

Відповідно, виникають труднощі з розрахунками за попереднім договором.

Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Місто

Рівне

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

ZuluSpirit, надішліть, будь ласка, приватним повідомленням підписану заяву на перенесення залишку коштів зі старого договору. Бланк заяви приведено в темі:http://club.volia.com/t5/Finansovi-pitannya/Oplatili-dengi-ne-na-svoy-dogovor/m-p/33#U33

Переглянути рішення в оригінальному пості

Відповідей: 3
Магістр

ZuluSpirit написано:

23 березня 2017 року до кабелього телебачення мені додатково підключили інтернет. 

Відповідно було підписано новий договір і змінені дані авторизації в особистому кабінеті.

не совсем понятно зачем нужно было заключать новый договор - но как говорится "такое"

1. вы по-прежнему имеет доступ к данным по старому договору

2. если вам закрыли старый договор, то можете написать в Личные Сообщения модераторам заявление на перенос средств со старого договора на новый.

Місто

Днепр

Мене особливо не питали. Можливо розгадка в тому, що раніше було аналогове ТВ, а стало Смарт+Інтернет...

1. За даними старого договору авторизуватися не можу.

2. Дякую за пораду. Буду пробувати.

Місто

Рівне

ZuluSpirit, надішліть, будь ласка, приватним повідомленням підписану заяву на перенесення залишку коштів зі старого договору. Бланк заяви приведено в темі:http://club.volia.com/t5/Finansovi-pitannya/Oplatili-dengi-ne-na-svoy-dogovor/m-p/33#U33

Переглянути рішення в оригінальному пості