Відповісти

Передоплата Airbites

Highlighted
Допитливий
ДЯКів:0
Рішень:0
Повідомлень у блогах:0
Бейджів:3
Місто:Львів
В клубі з05.12.2017

Передоплата Airbites

Станом на 01 червня 2017 року на маєму рахунку Аірбайтс було 1575 грн. При переході на Волю було проінформовано, що баланс буде перенесено з Аірбайтс на Волю. Проте, сьогодні отримав повідомлення від Волі, що з січня місяця я повинен платити за інтернет!!! Куди поділися мої кошти? В мене послуги оплачені по листопад 2018 року!!!!

Модератор
ДЯКів:1856
Рішень:146
Повідомлень у блогах:49
Бейджів:25
В клубі з21.09.2015

Re: Передоплата Airbites

@44442012 , доброго дня!

Компанія Воля зберегла всі умови абонентів Airbites.
Баланс повністю відобразився на рахунках абонентів. Що стосується бонусів «віртуального сальдо» компанія постаралася повністю адаптувати під умови програми лояльності компанії Воля-Кабель. Частина абонентів може бачити в особистому кабінеті бонуси. Частина абонентів від 1000 бонусів і більше при зверненні в компанію може отримати знижку на послуги.
За Вашим договором було бонусів більше ніж 1000, тому на період  з 28-12-2017 по  28-12-2018 встановлено знижку 99%.

Допитливий
В клубі з05.12.2017

Прошу повідомити суму, в гривневому виражені, яку я повинен сплачувати щомісячно за послугу інтернету із врахуванням знижки. І чи вірно я розумію, що такий розмір плати буде з 28 грудня 2017 року по 28 грудня 2018 року включно?

Досвідчений
ДЯКів:537
Рішень:33
Повідомлень у блогах:15
Місто:Краматорськ
В клубі з17.05.2015

Користувач

44442012 написав:

Прошу повідомити суму, в гривневому виражені, яку я повинен сплачувати щомісячно за послугу інтернету із врахуванням знижки. І чи вірно я розумію, що такий розмір плати буде з 28 грудня 2017 року по 28 грудня 2018 року включно?

Користувач

44442012 написав:

Посмотрите сами в личном кабинете - мой рахунок, верно скидка на год

Пости з Samsung SM-T561
Мудрець
ДЯКів:1177
Рішень:48
Повідомлень у блогах:155
Місто:Київ
В клубі з08.04.2015

@44442012 в кабинете все есть. смотрите п.8 в этой теме : https://club.volia.com/t5/Portal-abonenta-Miy-kabinet/Vopros-otvet-po-quot-Moy-kabinet-quot/m-p/4624...

Допитливий
В клубі з12.01.2018

Вітаю! Станом на січень 2017 року, разом з виконаними у повному обсязі бонусними умовами компанії Airbites (передплата на 1000 грн) на рахунок було зараховано більше 2000 грн.Тобто проплачено за послугу до січня 2019 року. Після всім відомих подій, 9 червня я навідався у центр обслуговування клієнтів по вул. В.Великого 51, м. Львів, де отримав вичерпні відповіді вашого менеджера на поставлені запитання. Жіночка (до речі на 7-9 місяці вагітності, тому підстав недовіряти було мало) запевнила, що " все керівництво провайдера Волі дуже цінує клієнтів Airbites, що вони бояться втратити цю нішу, що звичайно всі клієнти при скасуванні, або урізанні бонусів Airbites просто розбіжаться, ніхто ними (нами тобто) розкидатися не буде, абонплата залишиться актуальна" і т.д.і т.п.

Я звик людям довіряти, і якщо ваш компетентний менеджер півгодини божилася, що " керівництво в курсі про вашу передплату і бонуси, вони відобразяться у вашому кабінеті пізніше, восени, у вас проплачено до 19 січня 2019 року, будьте спокійні, гарного дня" я на цих умовах продовжив, і підписав заяву про надання телекомунікаційних послуг від ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ".

Чому тоді мені почали надходити незрозумілі платіжки, нібито неоплачені рахунки, повідомлення про збільшення оплати??

В чому справа, ШАНОВНІ??

Магістр
ДЯКів:5126
Рішень:398
Повідомлень у блогах:247
В клубі з10.09.2014

LaLiga написано:

з виконаними у повному обсязі бонусними умовами компанії Airbites (передплата на 1000 грн) на рахунок було зараховано більше 2000 грн.

безотносительно происходящего: а эти эйрбайтсы наперсточники еще те...

от это Воле халепа досталась... Смайлик "Щасливий"

Магістр
ДЯКів:2427
Рішень:461
Повідомлень у блогах:167
В клубі з14.11.2014

_zaborovsky написано:

ой согласен с вами полностью, такую болячку себе приобрели конечно Сумний кіт

Магістр
ДЯКів:5126
Рішень:398
Повідомлень у блогах:247
В клубі з10.09.2014

JeK написано:

_zaborovsky написано:

ой согласен с вами полностью, такую болячку себе приобрели конечно Сумний кіт

не, ну я понимаю, многие делают такое: заплати за 11 месяцев авансом и получи один (12-й) бесплатно -- это да, понимаю.

но "заплати штуку -- получи две" -- это развод чистой воды

Магістр
ДЯКів:5678
Рішень:334
Повідомлень у блогах:366
Місто:Днепр
В клубі з24.08.2014

LaLiga написано:

Вітаю! Станом на січень 2017 року, разом з виконаними у повному обсязі бонусними умовами компанії Airbites (передплата на 1000 грн) на рахунок було зараховано більше 2000 грн.Тобто проплачено за послугу до січня 2019 року.

у вас проплачено до 19 січня 2019 року, будьте спокійні, гарного дня" я на цих умовах продовжив, і підписав заяву про надання телекомунікаційних послуг від ТОВ "ВОЛЯ-КАБЕЛЬ".

Чому тоді мені почали надходити незрозумілі платіжки, нібито неоплачені рахунки, повідомлення про збільшення оплати??

дя тех кто прплатил на много вперед Airbites, исходя из выше изложенного здесь, будет назначен стандартный тариф, но..... будет ПРЕДОСТАВЛЕНА СКИДКА, действие которой продлится до окнчания срока вашей предоплаты.

@VaKo @Alisa правильно я излагаю?

вы, @LaLiga увидите это все у себя в Мой Кабинет.

а графа Рекомендованный платеж с учетом аванса на следующий месяц - это рекомендация, а не прямое руководство к исполнению.