Передоплата Airbites

Highlighted
Модератор

Re: Передоплата Airbites

Доброго дня, LaLiga.

Ми свої обіцянки тримаємо. 

Знижка (99%) буде встановлена в найближчі дні. 

Відслідковувач

Доброго дня! Станом на 01 червня 2017 року на моєму рахунку Аірбайтс було 1640 грн. Підписавши заяву про перехід на ''Волю'',мене запевнили,що всі кошти на рахунку включаючи бонуси будуть збережені.Але у грудні 2017 року мені знову почали приходити рахунки.Куди поділися мої кошти?

Мудрець

RealCF написано:

Доброго дня! Станом на 01 червня 2017 року на моєму рахунку Аірбайтс було 1640 грн. Підписавши заяву про перехід на ''Волю'',мене запевнили,що всі кошти на рахунку включаючи бонуси будуть збережені.Але у грудні 2017 року мені знову почали приходити рахунки.Куди поділися мої кошти?

там же какая то часть была денег, а какая то бонуосв. бонусы можно было обменчть на услуги или скидки, только вод они действовали до 31.12.17. а кто именно заверял, что именно говорили? в колл-центре или здесь в клубе или в офисе воли?

Відслідковувач

В офісі "Волі'' менеджер запевнила,що послуга буде надаватися до закінчення передплачених мною коштів (включаючи бонуси),власне на цих умовах було підписано договір.

Магістр

RealCF написано:

Доброго дня! Станом на 01 червня 2017 року на моєму рахунку Аірбайтс було 1640 грн. Підписавши заяву про перехід на ''Волю'',мене запевнили,що всі кошти на рахунку включаючи бонуси будуть збережені.

@RealCF

дождитесь ответа модераторов - они тут с 9 до 21

тем у кого была большая переплата предоставляют скидку. меняют на действующий тариф, но дают скидку.

Відслідковувач

Чекаю на відповідь модераторів

Модератор

Добрий вечір, RealCF.
Перевірю інформацію і завтра Вам відповім. 

Модератор

Добрий день, RealCF. 
Відповідь надана приватним повідомленням. 

Допитливий

Шановні модератори Волі @Oleg прошу поясніть наступну ситуацію: у мене аналогічна ситуація така як і у @44442012 , станом на 01 червня у мене на рахунку було понад 1600 грн., проте зараз у мене -121,45 грн. Чому мені не перенесли бонуси аірбайту??? Номер мого договору 44457122

Модератор

@VovS, доброго дня!

Інформацію за Вашим договором уточнюю та повідомлю Вам додатково, як отримаю відповідь. Очікуйте, будь ласка.