Після переоформлення договору підключено не вірний пакет цифрового телебачення

ВИРІШЕНО
Highlighted
Допитливий

Після переоформлення договору підключено не вірний пакет цифрового телебачення

Доброго дня. 

16(17).10.19 Менеджер компанії Воля запропонував змінити пакет послуг на партнерський Воля та Lifecell. В розмові з менеджером я уточнив чи залишиться пакет каналів Воля Smart HD, на що менеджер відповів ТАК. Підсусую, менеджер запевнив що пакет послуг буде включати Воля Smart HD , інтернет Воля 200 Мбіт/с, Lifecell 1000 хв на любого оператора, 7 Гб мобільного інтернету, доступ двох пристроїв до Воля TV, вартість послуг 279 грн/міс (тобто вартість послуг не зміниться). З менеджером домовились про візит фахівця Воля для заключення договору 02.11.19.

02.11.19 спеціалісти компаннії Воля переоформили договір надання послуг на партнерський Воля та Lifecell. У фахівця я ще раз уточнив чи не зміниться пакет каналів Воля Smart HD та вартість послуг, на що мені озвучили пакет послуг про який ми домовились з менеджером.

Станом на сьогодні в кабінеті відображаеться пакет послуг Інтернет всюди + Вільний старт +200 , відповідно пакет каналів Стартовий HD.(а повинен бути Воля Smart HD)

Через телефони підтримки вирішити питання не можливо, в голосовому меню відсутній пункт для з"єднання з оператором.

Я наполягаю на наданні пакету послуг озвучених менеджером та фахівцями Воля або розірвання договору та поверненю до пакету послуг (Воля Smart HD +100) що надавався до 02.11.19.

Місто

Київ

1 ЗАТВЕРДЖЕНЕ РІШЕННЯ

Затверджені рішення
Модератор

Re: Після переоформлення договору підключено не вірний пакет цифрового телебачення

@VladyslavYa доброго дня!

Ваше питання було передане до відповідального співробітника. Очікуйте, будь ласка, зворотного зв'язку.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

ВІДПОВІДЕЙ:3
Магістр
Магістр

Re: Після переоформлення договору підключено не вірний пакет цифрового телебачення

Нужна помощь модераторов @Oleg @Alexandra @Mikael Yan@ 

Місто

Київ

Модератор

@VladyslavYa доброго дня!

Ваше питання було передане до відповідального співробітника. Очікуйте, будь ласка, зворотного зв'язку.

Переглянути рішення в оригінальному пості

Місто

Київ

Допитливий

Дякую. Питання вирішено телефоною розмовою з співробітником Воля.

Місто

Київ