Платне підключення послуги Power Time +500

Highlighted
Допитливий

Платне підключення послуги Power Time +500

В зв'язку з підвищенням цін на всі тарифні пакети Волі вирішив подивитись, може є щось краще за те, куди примусово переводять. Зацікавив пакет "Power Time +500". Через службу підтримки з'ясував, що потрібно викликати майстра, і якщо технічна можливість є - тільки тоді можна змінити пакет. Викликав майстра, той перевірив, виявилось, можна. Але згодом, в процесі розмови зі службою підтримки з'ясувалось, що підключення буде платним. Потрібно буде оплатити заміну всього кабелю, який йде від мережевого обладнання Волі до мого роутера. Згідно прайсу (https://kharkov.volia.com/user/files/2019/08/all/services-01-08-2019.pdf) метр нового кабелю буде коштувати мені 9 грн./м.п., або 450 грн. на приблизні 50 метрів кабелю, який треба замінити. Справа власне не в грошах. Мені незрозуміло, чому я повинен за це платити? Кабель поза межами квартири - власність компанії Воля. І це мене влаштовує. Якщо компанія Воля не може надати певну послугу через технічні недоліки мережевого обладнання - то чи повинен абонент платити за усунення цих недоліків? На мою думку - ні.

Прошу відповідальних осіб прояснити це питання.

Дякую.

Місто

Харків

ВІДПОВІДЕЙ:4
Highlighted
Магістр
Магістр

Re: Платне підключення послуги Power Time +500

Якби ви виконували підключення з 0, то тоді да, у вас була б безкоштовна кількість кабелю. Оскільки ви уже абонент і бажаєте замінити кабель, який є вашою власністю до речі (а не власністю компанії, див. Правила надання послуг), то цілком вірогідно, що оплата за кабель здійснюється по повній програмі.  

І тут навіть не питання до відповідальних, тут питання здравого смислу. 

Місто

Київ

Highlighted
Допитливий

Здоровий глузд (здравий смисл) каже мені, що правильним рішенням для компанії Воля було б безкоштовно оновлювати мережу для тих людей, які готові щомісяця платити їй 400 грн. за доступ до 140 каналів ТБ та мережі інтернет на швидкості до 500 мбіт/с. Здоровий глузд підказує мені, що таке відношення до власних клієнтів на такому конкурентному ринку значно підвищило би лояльність цих самих клієнтів та надало би компанії позитивного іміджу. Я чудово розумію, що маю повне право втілювати власні принципи бізнесу у власній компанії, і не лізти до інших зі своїми порадами. Я їх власне висловлю тут лише тому, що багато років являюсь клієнтом компанії Воля, і вважаю, що маю таке право.

Якщо ж це принципове питання для компанії Воля, що ж, так тому й бути. Я не перейду на новий пакет, компанія не отримає 450 грн. за оновлення кабелю, компанія заплатить майстру зарплатню, який даремно їздив перевіряти можливість, недоотримає на щомісячних платежах, з абстрактних речей - знизиться моя особиста лояльність. Що на це скаже здоровий глузд?

Місто

Харків

Highlighted
Допитливий

До речі, про те, що заміна кабелю - платна послуга, мене повідомили вже після того, як майстер перевірив. Можливо, якби я це знав раніше, на момент оформлення заявки про виклик майстра, я може й не оформлював би її.

Місто

Харків

Highlighted
Висвітлювач

можно «потерять» кабель, тогда замена бесплатная, по-идее

Місто

Запоріжжя