Почему выросла сумма оплаты и меня об этом никто не уведомляет????

Допитливий

Почему выросла сумма оплаты и меня об этом никто не уведомляет????

Почему выросла сумма оплаты и меня об этом никто не уведомляет (я про январь)???? Также будет проводиться какое то информирования абонентов по СМС и письмам или ви как шарашкина кантора "цену подняли" а ви про ето узнаете, когда долги перейдут все граници??? У меня есть меж ду прочим бабушка в городе и сколько ей платить за АТВ я даже сечас не знаю.

Відповідей: 11
Магістр

Здравствуйте, homeandriy.

Я уже расписывал детально эту информацию здесь

Допитливий

Ачому тоді нема СМС сповіщення і на 

Бла бла

нічого про це не написано????

скільки зараз тоді коштує аналог? моя бабушка у Вінниці платить  21 грн/міс, а зараз скільки тепер з 01.12.2015?

homeandriy, інформація про нові тарифи і повідомлення в розділі "Прес-центр" буде розміщено в понеділок. 

а на СМС розсилка буде?

чи буде повідомлення в бумажному варіанті?

також не почув відповідь вартості АТВ по Вінниці, якщо зараз 21 грн/міс то з 01.01.2015?

homeandriy, вся інформація буде в понеділок.  

І так сьогодні понеділок....

а на СМС розсилка буде?

чи буде повідомлення в бумажному варіанті?

також не почув відповідь вартості АТВ по Вінниці, якщо зараз 21 грн/міс то з 01.01.2015?

homeandriy, інформація щодо зміни вартості пакетів наших послуг вже викладена на нашому сайті: http://vinnitsa.volia.com/user/files/2014/12/vinnitsa/tv-tariffs-01-01-2015-Vinnitsa.pdf

Рахунок за Вам  буде відправлений тим способом, який вказаний за Вашим договором.

Для більш детальної консультації за Вашим тарифом нам потрібно бачити інформацію за Вашим договором, уточніть його номер особистим повідомленням.

2599933

також в тому документі, який Ви відкопали хрен знає звідки нічог оне сказано про інтернет

то тарифи на нет не піднімлються чи як??????

ді на на Бла так ніякої  інфи про подорожчання, ви що шифруєтесь????

admin: delete incorrect. 

homeandriy, інформація по містам додається до Прес-центру поступово, наприклад тут. Найближчим часом інформація буде додана у всіх містах надання послуг компанії. 

Тарифи по інтернету також змінюються.