Погрози від боргового агенства "Пристав Україна"

Допитливий

Погрози від боргового агенства "Пристав Україна"

Телекомунікаційна компанія "Воля" вирішила перейти всі межі та скористатися послугами боргового агенства щоб стягнути смішний за своєю сумою борг на 177 грн, тобто менше ніж місячна абонплата.

Через особисті обставини, я тимчасово не живу в квартирі, за якою в мене договір з компанією, надання послуг я поставив на призупинення та вимкнув кредитування в особистому кабінеті. Мінімальна плата у 60 грн./міс за призупинені послуги і сам складний процес їх призупиненя – окрема тема, я не бачив такого в жодного провайдера. Оскільки я тимчасово не користуюсь інтернетом за цим договором, то не бачив сенсу поповнювати рахунок поки не повернусь. Але компанії "Воля" це дуже не сподобалось, тому вони почали мене спамити кожного дня повідомленнями, двзвонити по кілька разів на день, я спочатку не брав слухавку, бо кожного разу було незручно говорити, але вони дзвонили так часто, що прийшлось заблокувати їх номер. Коли мій борг сягнув астрономічних 176 грн 86 копійок (!), компанією було зроблено дуже поважне до користувача, який з ними майже 2 роки, рішення віддати цей страшенний борг колекторам. І мені почали приходити повідомлення зі змістом типу "оплатите сейчас добровольно, мы больше ждать не намерены", що трохи мене поринуло у шок, ніби у 90х опинився. Після цього прийшов лист з погрозами подати справу до суду.

Чесно кажучи, після цього немає ніякого бажання продовжувати користування послугами компанії, яка за 177 грн. (які я все одно сплатив би потім) погрожує своїм абонентам, чим демонструє максимальну до них неповагу. І я маю намір розірвати договір відразу після повернення до Львова (не хвилюйтесь, зубожілі представники компанії, борг за послуги, які я навіть за цей час не отримував, я перед цим сплачу, вам ж треба чимось перед колекторами розплатитися).

Місто

Львів

Відповідей: 2
Допитливий

В разі виникнення якихось сумнівів щодо змісту отриманих повідомлень, можу надати всі необхідні скріншоти.

Місто

Львів

@ag_alex  во всей этой ситуации есть одно БОЛЬШОЕ "НО"!

когда вас подключают и дают на подпись Протокол, то там написано, что вы ВНИМАТЕЛЬНО

изучили Правила предоставления услуг и обязуетесь их выполнять.

вы ставите под этим подпись.

а когда наступает время ВЫПОЛНЯТЬ Правила - у вас необъятный список претензий.

скажите, вас кто-то заставлял ставить подпись под вашим обязательством выполнять Правила и под тем, что вы их изучили?

Місто

Днепр