Поповнення рахунку

Highlighted
Модератор

Поповнення рахунку

Як швидко поповнити особовий рахунок?

Спойлер

Як швидко поповнити особовий рахунок?

Сплатити рахунок можна на порталі абонента "Мій кабінет" у розділі «Мій рахунок» за допомогою банківської картки Visa, Visa Electron або MasterCard.

Виберіть систему онлайн платежів, введіть суму, на яку хочете поповнити рахунок і натисніть кнопку платіжної системи. Зарахування коштів на особовий рахунок здійснюється протягом 10-15 хвилин з моменту платежу.

Кнопка попвнення

Також Ви можете скористатися мобільною версією порталу абонента «My Volia»

На головній сторінці або в розділі "Мій рахунок" натисніть кнопку Поповнити рахунок та оберіть найбільш зручну для Вас систему оплати
Рахунок.JPG

Кожен абонент, навіть у разі тимчасового відключення від послуг компанії, має доступ до порталу абонента та сайту www.portmone.com.ua, через які можна здійснити оплату.

Оплата послуг ВОЛЯ з мобільного Lifecell

Спойлер

Абоненти lifecell мають унікальну можливість здійснювати оплату послуг ВОЛЯ зі свого мобільного рахунку. Для цього необхідно зайти на сайт «Мобільний платіжний сервіс» від lifecell та виконати дії згідно з інструкцією нижче. Сума миттєво перераховується з вашого мобільного на баланс особистого рахунку ВОЛЯ.

Це швидко, зручно та безпечно!

1. Зайдіть на сайт: https://paycell.lifecell.ua/

Головна сторінка paycell

2. В поле «Пошук послуг»:

• введіть назву компанії «Воля»
  • натисніть Enter
Пошукове поле

3. В списку, який з'явився на екрані, натисніть на значок з логотипом Воля.

Перелік послуг

Або перейдіть за прямим посиланням: https://paycell.lifecell.ua/category-internet-tv/volia-ua

4. Введіть дані в наступні поля:

1. «Номер договору»
  2. «Сума»
  3. натисніть кнопку «Продовжити»
Форма вводу інформації

5. У вікні, що з'явилося, відображається інформація за договором, а саме:

1. особистий рахунок
  2. адреса надання послуг
  3. баланс
  • введіть номер вашого мобільного телефону, для отримання SMS-підтвердження про списання коштів
  • натисніть кнопку «Продовжити»
Внесення інформації про телефон

6. В поле «Код підтвердження»:

• введіть код підтвердження, отриманий в SMS повідомленні
  • натисніть кнопку «Підтвердити»
Код підтвердження

На екрані з'явиться вікно-інформування про успішну операцію та додатково на ваш мобільний буде відправлено SMS-повідомлення.

Інфорція про успішну операцію

Як сформувати рахунок на потрібну суму? 

Спойлер

Як сформувати рахунок на потрібну суму?

Самостійно сформувати рахунок на необхідну суму Ви може на порталі абонента "Мій кабінет".

Зайдіть в розділ «Мій рахунок». У блоці «Поповнити рахунок» Ви побачите рекомендовану суму поповнення. Також ви можете самостійно виставити суму поповнення на свій розсуд. Оберіть один із пропонованих варіантів поповнення рахунку, що найбільше Вам підходить. Після цього Вам буде доступний сформований Вами рахунок.

Як оплачувати послуги через платіжні термінали? 

Спойлер

Як оплачувати послуги через платіжні термінали?

Для того щоб оплатити рахунок за послуги через платіжні термінали, зайдіть на портал абонента "Мій кабінет" і виберіть розділ «Мій рахунок». У блоці «Поповнити рахунок» оберіть варіант оплати «Через термінал». При натисканні посилання «Детальніше» ви зможете побачити інформацію про умови оплати у цих платіжних терміналах.

Ми рекомендуємо оплачувати в мережі терміналів компаній IBOX, City24, EasySoft, TYME, ПриватБанк, Alfa - Pay та ПАТ АБ «Укргазбанк».

Як оплатити:

1. Виберіть логотип ВОЛЯ;
  2. Введіть номер вашого договору. Натисніть кнопку «Далі»;
  3. Підтвердіть обрану послугу і номер договору, натиснувши на кнопку «Підтвердити»;
  4. Внесіть в приймач коштів купюри. Натисніть кнопку «Сплатити»;
  5. Отримавши чек, збережіть його. Увага! Для поповнення рахунку не обов'язково мати на руках квитанцію, достатньо знати лише номер свого договору.

Комісія не нараховується при оплаті через платіжні термінали, які встановлені в наших центрах сучасних технологій.

Як оплачувати послуги через Банківські установи?

Спойлер

Як оплачувати послуги через Банківські установи?

Для того щоб оплатити рахунок за послуги через банківські установи , вам необхідно отримати рахунок для оплати. Ми рекомендуємо вам відмовитися від паперових рахунків і отримувати рахунки електронною поштою або через SMS. Щоб вибрати зручний для вас спосіб отримання рахунку:

1. Зайдіть на портал абонента "Мій кабінет" під своїм логіном і паролем;

2. Виберіть розділ «Мій рахунок»;

3. Виберіть послугу «Не отримувати паперовий рахунок», яка знаходиться в правому верхньому кутку;

Зображення посилання
  4. У блоці способів отримання рахунку («На e-mail адресу» або «SMS на мобільний номер») поставте позначку біля зручного для вас варіанту і підтвердіть дію.

Зображення доступних методів отримання рахунку

Відмова від паперового рахунку говорить про те , що ви готові дбайливо ставитися до природних ресурсів.

Якщо все ж для вас зручніше отримувати паперовий рахунок - на порталі абонента виберіть розділ «Мій рахунок».

1. У блоці «Поповнити рахунок» виберіть варіант оплати «Банківський переказ».

Зображення блоку «Поповнити рахунок»
  2. Натиснувши кнопку «Сформувати рахунок» ви побачите деталізований рахунок за послуги, який слід роздрукувати та оплатити.

3. Після того , як ви оплатили рахунок необхідно підтвердити оплату на Порталі абонента. Виберіть розділ «Мій рахунок».

4. У блоці «Поповнити рахунок» виберіть варіант оплати «Банківський переказ» і натисніть кнопку «Підтвердження оплати».

Зображення вікна «Підтвердження оплати»
  5. У вікні підтвердження оплати введіть номер квитанції. Ви побачите вікно з успішним підтвердженням

Зображення вікна з успішним підтвердженням

Як оплачувати послуги через інтернет?

Спойлер

Як оплачувати послуги через інтернет ?

Для того щоб сплатити рахунок за послуги через інтернет, зайдіть на портал абонента "Мій кабінет" і виберіть розділ «Мій рахунок».

У блоці «Поповнити рахунок» виберіть варіант оплати «Через інтернет» і натисніть кнопку платіжної системи. Введіть суму поповнення рахунку і натисніть «Підтвердити». У вікні аутентифікації картки впишіть її номер, термін її дії, СVV2-код і натисніть «Оплатити».

Також ви можете скористатися мобільною версією порталу абонента My Volia

На головній сторінці або в розділі «Мій рахунок» натисніть кнопку «Поповнити рахунок» і виберіть найбільш зручну для вас систему оплати.Рахунок.JPG

До оплати приймаються кредитні картки Visa, Visa Electron або MasterCard. Гроші зараховуються на особовий рахунок протягом 10 хвилин. Так само ви можете вибрати варіант оплати через інші системи з нарахуванням комісії:

Логотип платіжної системи

EasyPay

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «EasyPay».

Сайт компанії

Приват Банк

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи он-лайн оплати від «Приватбанк».

Сайт компанії

iPay.ua

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «iPay».

Сайт компанії

Portmone

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «Portmone».

Сайт компанії

GlobalMoney

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «GlobalMoney».

Сайт компанії

Які існують способи оплати?

Спойлер

1. За допомогою платіжних систем

1.1 Через портал абонента, у розділі "Мій рахунок"

1. увійдіть на Портал абонента «Мій кабінет»;
  2. виберіть розділ «Мій рахунок»;
  3. у блоці «Поповнити рахунок» виберіть варіант оплати «Через інтернет»;
  4. натисніть одну з платіжних систем: Приват24, Portmone, EasyPay, Tachcard.

1.2 Безпосередньо через сайти платіжних систем (з можливим нарахуванням комісії)

EasyPay

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «EasyPay».

Сайт компанії

Приват Банк

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи он-лайн оплати від «Приватбанк».

Сайт компанії

iPay.ua

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «iPay».

Сайт компанії

Portmone

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «Portmone».

Сайт компанії

GlobalMoney

Розраховуйтесь за послуги Воля за допомогою системи миттєвих оплат «GlobalMoney».

Сайт компанії

2. Платіжні термінали

Ми рекомендуємо оплачувати в мережі терміналів компаній IBOX, City24, TYME, EASY SOFT.

Зображення з переліком терміналів

3. Банківські установи

У блоці «Поповнити рахунок» виберіть варіант оплати «Банківський переказ».

Натиснувши кнопку «Сформувати рахунок» ви побачите деталізований рахунок за послуги, який слід роздрукувати та оплатити.

Натиснувши посилання «Банки» ви побачите перелік рекомендованих фінансових установ

Перелік рекомендованих фінансових установ